Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 04:26:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 28   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO (drugi dio)  (Posjeta: 24389 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #75 na: Studeni 22, 2012, 11:56:57 »

Pozdrav Igor
O KOMPA I TEBI POZDRAVI IMAS TI KAKAV KOMENTAR ZA MENE  Grin Grin ZNAM DA TI LIJEPO MISLIS SVE O MENI TO ZNAM ALI RECI MI STA KAZES NA IGRACINE OVE NASE NA SVJETSKOM PRVENSTVU
Evidentirano
GalahaDDD
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #76 na: Studeni 23, 2012, 12:00:34 »

Hrvatski igrači su jaki ratnici
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #77 na: Studeni 23, 2012, 12:02:56 »

Hrvatski igrači su jaki ratnici
JESU NARAVNO ALI NE OVI TAMO KAJ IGRAJU RECIMO DANY SKIDAM KAPU ,DUNKANU ISTO VULETA I CARLINJO SVAKA CAST  ,HORUS ME RAZOCARAO ANUBIS ISTO VJEROVAO SAM I NJIMA DVOJICI DA ZNAJU ALI ZNAJU A NECE A OVO SVE DRUGO ZALI BOZE
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #78 na: Studeni 23, 2012, 12:05:44 »

PS. ZABORAVIO SAM GOTTA SAD MI PADE NA UM ,IGRAC VISE ZA V4 VERZIJE TJ TAMO JE KRALJ V5 VALJDA NE TROSI KREDITE PA JE TU ZAPEO ALI STO SE IGRE TICE KUZI JE  ;D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #79 na: Studeni 23, 2012, 12:08:02 »

RECIMO NEKI TROSE TAMO KREDE UZALUD RECIMO GORONJA TAJ STVARNO NEMA POJMA ,AMATER UF BOLJE DA NE KAZEM ,MIKAC ZALOSNO ALI ISTINITO ,SONJA BOLJE DA NISTA NE KAZEM A NAJVECI TAKTICAR TJ PROPALI TAKTICAR JE NAS GORONJA  ;D ;D TO SU CINJENICE NEMA TU KAJ
Evidentirano
GalahaDDD
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #80 na: Studeni 23, 2012, 12:14:20 »

Sama igra je vrlo skupo ... treba puno novca za igru​​. Pišem o Bugarskoj kao glasnika, ali to nije moja igra sada
« Zadnja izmjena: Studeni 23, 2012, 12:17:11 od GalahaDDD » Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #81 na: Studeni 23, 2012, 12:22:28 »

Sama igra je vrlo skupo ... treba puno novca za igru​​. Pišem o Bugarskoj, ali to nije moja igra sada
DA SKUPA JE NAZALOST  ;D ZATO NISAM NA SVJETSKOM JER NEDAM  Grin Grin A IMAM STO JE NAJBOLJE  Grin Grin AL KAJ ZASTO DA SKRINJAMA POKAZUJEM SVOJE ZNANJE NAJLAKSE KARTICU PEGLATI I KUPOVATI SKRINJE I ETO NA VRHU SAM  Grin Grin Grin VIDIS MIKCA JADNA KARTICA SE SVA IZLIZALA  Cry EVO GORONJA ON PEGLA JU KO LUD ALI KAD NEZNAS NEZNAS NEMA SMISLA TO  Grin Grin Grin DOBRO MIKAC ZNA STO SA KREDITIMA TU GA PODRZAVAM ALI STA SA ONIMA KOJI NEZNAJU ONI BACAJU NOVAC  Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #82 na: Studeni 23, 2012, 12:25:43 »

I DAJ RECI TAMO SVOJIMA DA IM ODUZMU ONA DVA DVORCA BAR MENI ZA DUSU GALAH VALJDA SAM TOLIKO ZASLUZIO IGRAJUCI 2 GODINE ZA VAS  Grin Grin Grin??
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #83 na: Studeni 23, 2012, 12:31:46 »

ovo svjetsko a i proslo ste bili sila i sad ste velika vojna sila ,navijam za vas galah ovo je vasa igra i tu ste vi gazde  ;D
Evidentirano
GalahaDDD
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #84 na: Studeni 23, 2012, 12:35:22 »

Euro je preselio igru na žalost. Dobri igrači mogu biti poražen od loših igrača s novcem. Ali ovdje u verziji 5, bitke i ratovi puno pomoći poraziti neprijatelja.
Mislim da je tako

Ja osobno bih igrati samo verzija 4
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #85 na: Studeni 23, 2012, 12:41:10 »

JESAM  Grin Grin Grin DA TU POCNEM KORISTITI BRAJEVO PISMO BANALI BI  ME MA DA TI NEBI ZNAO STO TE TOCKE ZNACE VIDIS MOGAO BI POCETI TAKO PISATI  ;D  ..
                  ..:  :...:
                         :..  ..
                        .: Grin Grin Grin
Bili bi najsretniji, molim te natavi tako, biće nam lakše  Grin Grin Grin
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #86 na: Studeni 23, 2012, 12:43:46 »

DA SKUPA JE NAZALOST  ;D ZATO NISAM NA SVJETSKOM JER NEDAM  Grin Grin A IMAM STO JE NAJBOLJE  Grin Grin AL KAJ ZASTO DA SKRINJAMA POKAZUJEM SVOJE ZNANJE NAJLAKSE KARTICU PEGLATI I KUPOVATI SKRINJE I ETO NA VRHU SAM  Grin Grin Grin VIDIS MIKCA JADNA KARTICA SE SVA IZLIZALA  Cry EVO GORONJA ON PEGLA JU KO LUD ALI KAD NEZNAS NEZNAS NEMA SMISLA TO  Grin Grin Grin DOBRO MIKAC ZNA STO SA KREDITIMA TU GA PODRZAVAM ALI STA SA ONIMA KOJI NEZNAJU ONI BACAJU NOVAC  Grin
Tko mi kaže nemogu se naljutiti, jer ti ionako samo znaš tipkati tako da sa profesionalcem kao ja nemožeš ni parirati ni u bilo kojoj verziji,jer bi te pojeo za doručak.
Evidentirano

GalahaDDD
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #87 na: Studeni 23, 2012, 12:44:49 »

Igra nije naš ... to je svima koji ga igraju. Vi Igor, jedan od njegovih najboljih - hrabrih ratnika koji su zadovoljili u Empire Online.
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #88 na: Studeni 23, 2012, 12:46:27 »

Euro je preselio igru na žalost. Dobri igrači mogu biti poražen od loših igrača s novcem. Ali ovdje u verziji 5, bitke i ratovi puno pomoći poraziti neprijatelja.
Mislim da je tako

Ja osobno bih igrati samo verzija 4
TAKO JE SLAZEM SE I JA IGRAM SAMO V4 POZNAMO SE NAS DVA OD TAMO SAD SAM U MA3XU U SVIJETU 95 I U SVIJETU 72 U METALLICA
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #89 na: Studeni 23, 2012, 12:47:19 »

Igra nije naš ... to je svima koji ga igraju. Vi Igor, jedan od njegovih najboljih - hrabrih ratnika koji su zadovoljili u Empire Online.
BLAGODAR GALAH
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 28   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!