Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 11:52:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO (drugi dio)  (Posjeta: 24354 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #30 na: Studeni 21, 2012, 05:50:20 »

al dobro ak trosite dijamante uredu sve 5 ali vi neznate trositi dijamante pogledajte si bodove sramota  Grin Grin Grin pitajte mikca neka vam pojasni decko sta da radite  Grin Grin Grin vi ako osvojite medalju ja cu neznam kaj  Grin Grin Grin al sta kad je to san jedan veliki san i sto da vam kazem uzivajte u svojim snovima  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #31 na: Studeni 21, 2012, 05:53:33 »

tocno cu kazati danas bugarima da vas isprase ko kante da vas spuste na ljestvici iza slovenaca ako igraju uopce slovenci  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #32 na: Studeni 21, 2012, 07:07:57 »

5 poruka poslanih za redom....a u svakoj sve nešto idto...jel to spamanje??!!  nadam se da moderatori prate... i igore..wow..jedna medalja na samom početku...strašna stvar Grin
I da..igrala sam bez dijamanata kvalifikacije sad igram s dijamantima,PROIZVODNJA I KUTIJA OD 4 SVAKI DAN...da si htio sudjelovati mogao si probati...al za to treba hrabrosti da se proba i  znanja da se odigra i završi kvalifikacije nA 11 MJESTU bez dijamanata...čita Lips Sealed BEZ DIJAMANATA! eto ,ja mogu a ti nemožeš....p*a*p*a*k....heheheh Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
igorzg
Gost
« Odgovor #33 na: Studeni 21, 2012, 07:09:43 »

ja dobro znam sto ti mozes a sto ne mozes  Grin Grin jel tako sonja  Lips Sealed
Evidentirano
Mrgy
Private
*

Karma: +3/-5
Offline Offline

Postova: 9


Profil
« Odgovor #34 na: Studeni 21, 2012, 07:19:01 »

priznajem bio sam prost, toliko da bi trebalo djetetu kad bi čitalo pokrit oči da nebi pročitao takvo šta  Cheesy, a ti si očito ljubomoran što ti nisi tamo nego je jedan amater bolji od tebe pa sad svoje frustracije riješavaš na forumu provokacijama  *tired* neka samo nastavi samo to i možeš sad  *xxx*
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #35 na: Studeni 21, 2012, 07:20:00 »

ja dobro znam sto ti mozes a sto ne mozes  Grin Grin jel tako sonja  Lips Sealed
Gospodine igore, ako se nećete držati realne teme Svjetskog prvenstva, i datirati svoje komentare na istini i realnim činjenicama bez omalovažavanja prisutnih igrača kao i reprezentacije, pošto niste upućeni u tijek natjecanja a sve zasnivate na izmišljotinama i iluzijama kako bi imali neke neosnovane izjave na štetu svih nas,  nemožete nam naštetiti osim samom sebi. Vjeruj mi da će svaki komentar koji nema veze sa realnošću sa natjecanja, koji vrijeđa pojedinca,grupu ili reprezentaciju biti obrisan, a pogotovo ako se ne pridržavate teme u realnos stvarnosti kakva je, mislim da sam bio jasan poprilično, brisati će se bez ikakvog objašnjenja. Želim ti sreću u dajljnim komentarima. Hvala,
Tvoj vjerni moderator
Goronja
Evidentirano

_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #36 na: Studeni 21, 2012, 07:31:04 »

tocno cu kazati danas bugarima da vas isprase ko kante da vas spuste na ljestvici iza slovenaca ako igraju uopce slovenci  Grin Grin Grin Grin

ajde reci im Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #37 na: Studeni 21, 2012, 07:43:54 »

mislim da sam bila dovoljno jasna koje da kažeš Smiley dokaži svoj utjecaj na bugarsku repku i ja ti skidam kapu Smiley
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
igorzg
Gost
« Odgovor #38 na: Studeni 21, 2012, 07:48:02 »

mislim da sam bila dovoljno jasna koje da kažeš Smiley dokaži svoj utjecaj na bugarsku repku i ja ti skidam kapu Smiley
nece oni da udaraju lose oni ce se potuci sa brazilcima i polacima i rumunjima kazu mi tako samo zele prave fajtove sve drugo je gubljenje casti i morala na svjetskom  Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #39 na: Studeni 21, 2012, 09:07:51 »

20. dan svjetskog prvenstva , 2 dana do početka "Gospodara svijeta".

Tokom dana je Brazil uspio postići utjecaj viši od 60% ali to nije dugo trajalo , Bugarska se konačno uključila u borbu i oduzela brazilcima istočni dvorac a Hrvatska je potukla Njemačku u ratu i oduzela im jugoistočni dvorac tako da sad svih TOP5 država ( Bugarska , Poljska - koja je iznenađujuće zauzela 2. mjesto u poredku , Brazil , Rumunjska i Hrvatska ) ovog svjetskog prvenstva imaju u vlasništvu min. jedan dvorac , Srbija kao 10. država još uvijek drži 2 dvorca.

 

poredak:
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #40 na: Studeni 21, 2012, 09:50:16 »

igorzg...a koji ti  Smiley  seres......kad sma te napo prije neznam koji realm.....cro2 je bio....kukao si ko malo djete.....i jos si mi se hvalio kako si dobar igrac i da si igro na svjetskom......heheh...de jezik za zube ,,,,,,i neseri ovdje ....nemas pojma o igri
hhehee da tina bas sam kukao uf ne igram ti ja te svjetove za djecu  Grin Grin Grin takve svjetove dajem svom 5 godisnjem sinu da igra moguce da si njega onda napao  Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #41 na: Studeni 21, 2012, 09:54:50 »

ovakvi spamovi su dopusteni Huh?? Tongue

To nije spamm, to je odgovor na nastalu konstantaciju tebe kao ličnosti. Nema ni riječi o spamanju
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #42 na: Studeni 21, 2012, 09:57:28 »

onda moramo tigera pitati dali je to spam
Evidentirano
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #43 na: Studeni 21, 2012, 10:16:00 »

Suočeni sa strašnim i motiviranim protivnicima višeg financijskog ranga naša reprezentacija taktički i operativno djeluje skladno i zasigurno će se boriti za medalju.
Budnost i organiziranost su dokazane u ratovima a Šefica diplomacije zajedno sa vodstvom saveza sigurno pliva u političkim vodama IO svjetskog prvenstva odgađajući zasad nepotrebne sukobe. Time čuvajući vojnu učinkovitost isključivo za unaprijed planirane kirurški precizne udare koji su se pokazali izuzetno učinkovitima protiv jakih neprijatelja u ratovima koji su iza naših najboljih.
Neprijatelji koji su razbijeni u ratovima djelovali su neorganizirano i nedoraslo ali slabo je poznata činjenica da su i jači neprijatelji bili izbezumljeni zbog siline hrvatskog blitza.
Paralelni udari HRIO tima na ekonomiju i vojsku protivnika neminovno su donjeli paniku i slom moćnih int.. igrača.
IO velesile u ovom trenutku uključuju HRIO tim u kalkulacije oko finala svjetskog prvenstva i jasno je da nitko neželi direktni sukob sa Hrvatskim malim ali profesionalnim vojnim strojem.
U ovim napetim trenutcima nebi nas iznenadilo da naša diplomacija uz pomoć kontraobavještajne zajednice dogovori sa velesilama prepuštanje trećeg mjesta hrvatima uz garanciju da se neće mješati u borbu za prvo mjesto. NARODE NAŠI NEMOGU SAMI POMOGNITE DONIRAJTE Budite dio velikih dostignuća.

Evo mali PR uradak za repku.
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #44 na: Studeni 21, 2012, 10:16:23 »

nemoj sad muljat.......palio sam te dva dana ..onda si osao na odmor......heheh.....veliki igrac ..tako da nekenjaj tu o ostalim igracima....ti bi te igraci stavili u depove...mulac jedan....kenjas tu danima....cim dodjem na forum vidim tvoje postove......i muka mi je .....kretenu jedan...odi se ljecit .....
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!