Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 01:53:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO (drugi dio)  (Posjeta: 24481 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
driver62
Gost
« Odgovor #285 na: Studeni 24, 2012, 08:52:13 »

 Angry oće li netko ovaga idiota vrati u darkwoods  Undecided
nemrem vjerovati da se takvo smeće može naslađivati na ovom sranju što se dogodilo  *xxx*
to me podsjeća na ono kada su se srbende veselile kada je ante dobio robiju ni kriv ni dužan
Evidentirano
sculy
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« Odgovor #286 na: Studeni 24, 2012, 08:52:35 »

jel postoji netko tko ima ovlasti da makne ovog idiota igorzg sa foruma , postao je veći spamer od vampira koji je bio banan valjda 20 puta sa isto toliko različitih profila , igore kad će to  Lips Sealed eno skijanje da možemo u miru posjećivati forum i čitati normalne postove a ne jedan te isti po 10 puta u 10 različitih tema , i mislim da si zadnji koji ima pravo bilo koga kritizirati iz reprezentacije oni su bar pokušali a gdje si ti bio , ti si najveći neprijatelj hrvatske reprezentacije pa neznam gdje te to svrstava, ima nas jako puno koji smo ponosni na dečke i cure koji su se hrabro borili do samog kraja ,,, još jednom čestitke svima od srca ,, i moram priznati da me je tiger jako razočarao dopustivši da jedna individua privatizira forum samo za sebe i uništi zabavu stotinama drugih igrača...
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #287 na: Studeni 24, 2012, 08:52:39 »

tebi se pomutilo hoces opet da ti latinski napisem u ime oca i sina i duha svetoga to hoces  ;D ;D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #288 na: Studeni 24, 2012, 08:53:25 »

jel postoji netko tko ima ovlasti da makne ovog idiota igorzg sa foruma , postao je veći spamer od vampira koji je bio banan valjda 20 puta sa isto toliko različitih profila , igore kad će to  Smiley eno skijanje da možemo u miru posjećivati forum i čitati normalne postove a ne jedan te isti po 10 puta u 10 različitih tema , i mislim da si zadnji koji ima pravo bilo koga kritizirati iz reprezentacije oni su bar pokušali a gdje si ti bio , ti si najveći neprijatelj hrvatske reprezentacije pa neznam gdje te to svrstava, ima nas jako puno koji smo ponosni na dečke i cure koji su se hrabro borili do samog kraja ,,, još jednom čestitke svima od srca ,, i moram priznati da me je tiger jako razočarao dopustivši da jedna individua privatizira forum samo za sebe i uništi zabavu stotinama drugih igrača...
strasna hrabroca uzeti dvorac nebranjeni cestitam i tebi
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #289 na: Studeni 24, 2012, 08:54:58 »

cure i dečkibaš mi vas je žao...žao mi vas i uzaludnih mjesec dana izgubljenog vremena...uzalud....
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #290 na: Studeni 24, 2012, 08:56:01 »

jel postoji netko tko ima ovlasti da makne ovog idiota igorzg sa foruma , postao je veći spamer od vampira koji je bio banan valjda 20 puta sa isto toliko različitih profila , igore kad će to  Smiley eno skijanje da možemo u miru posjećivati forum i čitati normalne postove a ne jedan te isti po 10 puta u 10 različitih tema , i mislim da si zadnji koji ima pravo bilo koga kritizirati iz reprezentacije oni su bar pokušali a gdje si ti bio , ti si najveći neprijatelj hrvatske reprezentacije pa neznam gdje te to svrstava, ima nas jako puno koji smo ponosni na dečke i cure koji su se hrabro borili do samog kraja ,,, još jednom čestitke svima od srca ,, i moram priznati da me je tiger jako razočarao dopustivši da jedna individua privatizira forum samo za sebe i uništi zabavu stotinama drugih igrača...
i hvala na komplimentima da sam idiot tvoje je to misljenje
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #291 na: Studeni 24, 2012, 08:59:52 »

pogledaj grafiku utjecaja, kad je pao nas dvorac, automatski se trebao povecati utjecaj poljaka i turaka, a oni su imali veci utjecaj od rumuna http://i45.tinypic.com/1zf20ev.png, mi taj dvorac nismo mogli zadrzat, napadali su nas turska, argentina, rumunija, ispucali smo zadnjih 15 min preko 10m kata i ne znam koliko jos imperijske vojske u napadima na na njihova okupljalista, al nismo se mogli obranit od 3 saveza koja istovremeno napadaju
da to je  Cry
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #292 na: Studeni 24, 2012, 09:04:00 »

i hvala na komplimentima da sam idiot tvoje je to misljenje
Mislim da vecina dijeli isto misljenje o tebi, govoris da smo izdali naciju i stavili mrlju na sve hrvatske igrace zbog feda s bugarima, to je za mene pljuvanje.... Dosad sam mislio da samo provociras ali si izgleda bolestan jako.... pozz igore uzivaj u mrlji koju smo ti stavili:D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #293 na: Studeni 24, 2012, 09:05:43 »

Mislim da vecina dijeli isto misljenje o tebi, govoris da smo izdali naciju i stavili mrlju na sve hrvatske igrace zbog feda s bugarima, to je za mene pljuvanje.... Dosad sam mislio da samo provociras ali si izgleda bolestan jako.... pozz igore uzivaj u mrlji koju smo ti stavili:D
uzivam gustam veselim se u svojoj mrlji
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #294 na: Studeni 24, 2012, 09:08:35 »

samo ja sam fin i kulturan tu i trpim vase uvrjede ali kazem ko tebe kamenom ti njega kruhom  Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #295 na: Studeni 24, 2012, 09:12:32 »

što je ovo ?? ... odem na kratko van s Imperije i ono čuda Smiley
admini im ne znaju dobro odraditi posao i igra ne može sama odraditi statistiku i utjecaje saveza nakon što igra završi pa oni moraju ručno namještati odnosno brisati postotke utjecaja saveza , tako da su samo maknuli naš utjecaj jer su vidjeli da nemamo dvorac , mogli su nekoga pitati da im u photoshopu namjesti i utjecaje Poljske i Turske jer ovo mi se čini malo premalo za onako visoke hramove  Lips Sealed
Slike u trenutku završetka svjetskog prvenstva i kasnije maknutog našeg utjecaja :


Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #296 na: Studeni 24, 2012, 09:16:53 »

samo ja sam fin i kulturan tu i trpim vase uvrjede ali kazem ko tebe kamenom ti njega kruhom  Grin Grin Grin
fafane sereš i soliš ranu ekipi Sad igrao sam sa ekipom prvu eru dvoraca u r82 bili smo tužni nismo uspjeli samo zato što su nas bugari s Lips Sealed ali..naša repka je bila kratka za par kila dijmanata..čuvao sam back ti bugari imaju dijamanata za bacanje i bacaju ih i zato sam prestao ovo igrati jer više ništa nije važno ako imaš pare sve možeš.. Lips Sealed eš takvu igu moj igore
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #297 na: Studeni 24, 2012, 09:18:44 »

fafane sereš i soliš ranu ekipi Sad igrao sam sa ekipom prvu eru dvoraca u r82 bili smo tužni nismo uspjeli samo zato što su nas bugari s Smiley ali..naša repka je bila kratka za par kila dijmanata..čuvao sam back ti bugari imaju dijamanata za bacanje i bacaju ih i zato sam prestao ovo igrati jer više ništa nije važno ako imaš pare sve možeš.. Smiley eš takvu igu moj igore
ma kakvi dijamanti horus je uvjek imao dije di su mu na svjetskom da je bio vodja bilo bi i dija  Grin Grin Grin namjero je sabotirao repku nitko tamo nije sa njim pricao i to znam
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #298 na: Studeni 24, 2012, 09:20:21 »

ne solim nikome rane samo trazim bitku za dvorac di su bugarti nama dali dvorac  Grin Grin Grin kaj je to igra driver  Grin Grin Grin a ovo sto driver pise fafan nemojte ga za to upozoriti tako se nas dva razgovaramo
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #299 na: Studeni 24, 2012, 09:21:54 »

u takvoj igri moja malenkost ne igra zato se nisam htio kvalificirati sto bi trosio u kvalifikacijama da moram kasnije napustiti repku  ;D ;D ;D
Evidentirano
 Str: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!