Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 04:35:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO  (Posjeta: 27673 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Juskee
Gost
« Odgovor #345 na: Studeni 17, 2012, 10:24:45 »

prije će dinamo pobjedit u LP nego vi luzeri doć dalje od petog mjesta

 Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #346 na: Studeni 17, 2012, 11:23:13 »

vi ste goronja organizirani sta su onda bugari brazilci rumunji prva 3 mjesta se znaju decec Lips Sealed,a ni turci nisu bas da se nece umjesati ali nemaju ni oni sanse kao i vi
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #347 na: Studeni 17, 2012, 11:26:52 »

a i poljaci su tu vi se trebate paziti da vas talijani ne oderu  Grin Grin Grin tu mozda uspijete dobiit  Grin Grin
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #348 na: Studeni 17, 2012, 04:57:41 »

od sto glasa,glasa (pametnog) čuti nije ....
moje suigrače kao diplomata bih zamolila za big ignore ovdje ....kako je mikac rekao..imat ćemo vremena za pisat...tko se zadnji smije najslađe se smije... Wink a i onaj siječanj nemogu dočekat da bubać proplače od muke Grin Grin Grin jao mama ća ću mu činit Grin Grin Grin Grin
šaljem veeliki pozdrav sa svjetskog prvenstva onima koji nisu uspjeli doći do tamo....ljubček ljubomorci  Kiss
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
buuu
Gost
« Odgovor #349 na: Studeni 17, 2012, 05:02:48 »

od sto glasa,glasa (pametnog) čuti nije ....
moje suigrače kao diplomata bih zamolila za big ignore ovdje ....kako je mikac rekao..imat ćemo vremena za pisat...tko se zadnji smije najslađe se smije... Wink a i onaj siječanj nemogu dočekat da bubać proplače od muke Grin Grin Grin jao mama ća ću mu činit Grin Grin Grin Grin
šaljem veeliki pozdrav sa svjetskog prvenstva onima koji nisu uspjeli doći do tamo....ljubček ljubomorci  Kiss
a stas mi ti cinit,izgori od znatizelje Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #350 na: Studeni 17, 2012, 05:03:24 »

sta mislite ako mikac zna igrat da svi znate Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #351 na: Studeni 17, 2012, 05:12:19 »

ako vam je goronja mozak,jadni vi.njega cu gazit da ima svaki dan na raspolaganju 1000 dija.jer gadna je gadna ko subota radna Grin Grin Grin Grin Grin

hahhaa strah i trepet imperije VELIKI BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU - haaaaaa,  možeš mi samo seljake robiti, to jedino, jer to samo papci rade, a ja sam onaj koji će odlučiti bitku na kraju jer ću te uloviti Grin:D:D
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #352 na: Studeni 17, 2012, 05:16:34 »

sta mislite ako mikac zna igrat da svi znate Grin Grin Grin Grin

naravno, bolji su svi od tebe, ja gorega nisam u životu ovdje na imperiji ni vidio, još dok si pišao u gaće kad je imperia počela nije bilo tako loših ko ti i bezobraznih i jalnih, a o ljubomori ne želim ni pričati. Jadan onaj ko sa tobom živi Grin:D
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #353 na: Studeni 17, 2012, 05:24:24 »

naravno, bolji su svi od tebe, ja gorega nisam u životu ovdje na imperiji ni vidio, još dok si pišao u gaće kad je imperia počela nije bilo tako loših ko ti i bezobraznih i jalnih, a o ljubomori ne želim ni pričati. Jadan onaj ko sa tobom živi Grin:D
o znanju mi moze svak osim tebe  Grin Grin Grin,pa nema ko ti nije reka da si loooooš.vidis da sam na odmor otisa nebi li se ti malo priblizio da te mogu napast  Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #354 na: Studeni 17, 2012, 06:17:41 »

E moj igore da samo ti znaš koje je moje znanje na ovo svjetskom prvenstvu zašutio bi odmah i rekao svaka čast goronja, za ono što ja radim na njemu niko nebi mogao, a to ti svih 14 članova može potvrditi, svaki član koji igra od nas je zaslužan za nešto što se događa a ti to ne vidiš a niti češ ikada saznati, a ja ti kažem da ćemo osvojiti medalju tek toliko,a ti uživaj u zabludi i ovim lošim reporterskim danima, jer istina je za više od 50 % drugačija, loš reporter i žuta štampa za neuke čitatelje. Uživaj pisajući nebuloze koje nemaju veze sa pravom istinom na prvenstvu, jel TAKO EKIPO ? Wink
a nemoj tako o igoru... i sam si napisao da je svak zasluzan za nesto. tako je i igor da ovdije pise  Lips Sealed rije  koje razni bukavci puse, i vesele se tome. istina i tako nije za njih. pogledaj koliko su jadni i  ljubomorni. procitao sam svojevremeno u jednoj mudroj knjizi da se biserje ne baca pred svinje,........ vec napoj Grin
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #355 na: Studeni 17, 2012, 06:28:04 »

a nemoj tako o igoru... i sam si napisao da je svak zasluzan za nesto. tako je i igor da ovdije pise  Lips Sealed rije  koje razni bukavci puse, i vesele se tome. istina i tako nije za njih. pogledaj koliko su jadni i  ljubomorni. procitao sam svojevremeno u jednoj mudroj knjizi da se biserje ne baca pred svinje,........ vec napoj Grin
samo horus sto si u toj prici ti svinja citao sam to Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #356 na: Studeni 17, 2012, 06:40:44 »

procitaj jos jednom, ocito nisi shvatio pouku. Tongue Tongue
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #357 na: Studeni 17, 2012, 06:41:47 »

samo horus sto si u toj prici ti svinja citao sam to Grin Grin
Grin Grin Grin dobraaaaaaaaaaaaa
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #358 na: Studeni 17, 2012, 07:14:45 »

znaci ove god se bozicnica ne trosi nego se cuva za prvi mjesec da se kupuju dijamanti za konacni obracun,,,najboljih i takozvanih ljubomornih?Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #359 na: Studeni 17, 2012, 07:24:49 »

znaci ove god se bozicnica ne trosi nego se cuva za prvi mjesec da se kupuju dijamanti za konacni obracun,,,najboljih i takozvanih ljubomornih?Grin
za goronju,horusa,sonju(showgirl) netreba dijamante,a za mikca ce se nac pokoji Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!