Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 04:20:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 27   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO  (Posjeta: 27698 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« Odgovor #285 na: Studeni 13, 2012, 09:01:17 »

prvo tebe i vuletu nisam spominja ali kad bas oces,da si takav igrac naucio bi i ostale.nije valjda da je razlika izmedu tebe i njih u dijamantima,a i ako je podjeli malo i njima.a sta se tice dolazenja u blitz5 samo dodi jedva cekam.ratova sam ja i sa puno boljim igracima od tebe,tako da ti neces predstavljati nikakav problem.jedva cekam Cool
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #286 na: Studeni 13, 2012, 09:08:24 »

Sad cu ja tebi nesto rec posto nemozes sam skuzit,prvo ako seres kontra njih onda isto koda mene diras,a drugo ako mislis igrat na svjetskom bez dija mozes,ali te onda boli  Lips Sealed  za sve jer neces uc u prvih 300!!ali siguran sam da ti ni s dijama nebi usa u tih 300!!previse pametujes i kazem ti
Pricekaj kraj pa onda seri!! A normalno da je gorinja ti da zuti karton
Bilo bi steta da mora izbacit maskotu foruma,potalo bi monotono!!jedan je bubimir:d
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #287 na: Studeni 13, 2012, 09:18:41 »

puno zujis malo meda dajes,igra sam ja s nekima od tih tvojih suigraca.anubis odlican igrac ali teski cudak i prevrtljivac.jedan dan bugarima sve i svasta po spisku,a drugi dan se slize s njima i pljuje po nasim igracima to pitaj ima dokaza kolko oces.2. horus,sta rec o njemu najomrzeniji igrac i u igri i na forumu dalje o njemu netreba nista rec,3.amater jedna od najpokvarenijih osoba ali jako lukav i domisljat sve okrene u svoju korist ali je toliko podmuka da je to za povratit,4.goronja jedna od najvecih neznalica sta sam vidia na IO toliko godina igra a svagdi ga napucavaju ko kakvu kantu,trosi dijamante na tone ali sve mu uzalud.i eto nemogu za to navijat nikako,ko mi nepaše nepaše mi sta mogu ja cu kako ja ocu ti gustaj
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #288 na: Studeni 13, 2012, 09:25:18 »

Onda si ti ode jedino koji nesto vridi:) molim doticnu gospodu
Spomenutu u prijasnjoj poruci da mi iznese par rijeci o gospodinu
Bubimiru, Lips Sealed  ipak sam ja novi ode pa
Neznam konje kakav:)
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #289 na: Studeni 13, 2012, 09:32:17 »

da nek recu,e tebe sam zaboravio komentirat.5.mikac voli puno pricat,al nema bas puno zica u glavi(osim one sta mu usi drzi da ne ispadnu) pa se lako zbuni i pocme sa svojim kucnim rijecnikom.inace da provede u igri toliko vremena kolko provede samnom na forumu vjerovatno bi bio broj 1 na svjetskom  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #290 na: Studeni 13, 2012, 09:34:43 »

Onda si ti ode jedino koji nesto vridi:) molim doticnu gospodu
Spomenutu u prijasnjoj poruci da mi iznese par rijeci o gospodinu
Bubimiru, Smiley  ipak sam ja novi ode pa
Neznam konje kakav:)
nema se sto reci  o njemu, on  sam govori sve o sebi *black_eye* *black_eye* ja ga nigdje nisam sreo u igri ovih 5 godina koliko igram. zapazio sam ga prije nekog vremena da serucka i lijepi smajlije po forumu, a kako sve to skupa nema smisla ili kako sonja napisa , radi to da privuce paznju ( valjda je imao tesko djetinjastvo) , najpametnije ga ignorirati i cim vidis njegovo ime na postu, preskociti bez citanja. ja tako radim i od tada mi je on cisto ok. kako bi ona  Lips Sealed cina memon rekao kao andol, niti steti niti koristi Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #291 na: Studeni 13, 2012, 09:37:18 »

kako bi ona  Smiley cina* memon rekao kao andol, niti steti niti koristi Grin

*- p e d e r c i n a
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #292 na: Studeni 13, 2012, 09:38:45 »

nema se sto reci  o njemu, on  sam govori sve o sebi *black_eye* *black_eye* ja ga nigdje nisam sreo u igri ovih 5 godina koliko igram. zapazio sam ga prije nekog vremena da serucka i lijepi smajlije po forumu, a kako sve to skupa nema smisla ili kako sonja napisa , radi to da privuce paznju ( valjda je imao tesko djetinjastvo) , najpametnije ga ignorirati i cim vidis njegovo ime na postu, preskociti bez citanja. ja tako radim i od tada mi je on cisto ok. kako bi ona  Smiley cina memon rekao kao andol, niti steti niti koristi Grin
tebi su svi ko memnon,ajde nadi jednu temu na forumu di je neko reka horus je napravio nesto dobro,cak mislim da te ni mater nevoli valjda si takva pojava
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #293 na: Studeni 13, 2012, 09:42:40 »

 Grin iskreno nisam nigdje vidio bubumira da odigra eru od početka do kraja...takav je uvijek svakoga poćasti i nema respekt prema nikome..osim toga sve drugo kod njega je ok... a mikac je gospodin i ozbiljan igrač i dobar čovijek kakvih je tu postao veliki deficit....ja sam stao i prešao igrati ogame zanimljivo je  nema foruma i ne dopisuje se toliko.. Grin
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #294 na: Studeni 13, 2012, 09:43:34 »

Grin iskreno nisam nigdje vidio bubumira da odigra eru od početka do kraja...takav je uvijek svakoga poćasti i nema respekt prema nikome..osim toga sve drugo kod njega je ok... a mikac je gospodin i ozbiljan igrač i dobar čovijek kakvih je tu postao veliki deficit....ja sam stao i prešao igrati ogame zanimljivo je  nema foruma i ne dopisuje se toliko.. Grin

igrao sam i ja ogame moras klikati stalno ali doslovno  Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #295 na: Studeni 13, 2012, 09:46:13 »

Grin iskreno nisam nigdje vidio bubumira da odigra eru od početka do kraja...takav je uvijek svakoga poćasti i nema respekt prema nikome..osim toga sve drugo kod njega je ok... a mikac je gospodin i ozbiljan igrač i dobar čovijek kakvih je tu postao veliki deficit....ja sam stao i prešao igrati ogame zanimljivo je  nema foruma i ne dopisuje se toliko.. Grin
odigra sam r82 prvu eru do kraja donira vama vojsku i vratio se u feude,poslje toga igram samo blitz5 "od pocetka do kraja"
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #296 na: Studeni 13, 2012, 09:57:56 »

*- p e d e r c i n a
   ..ajmooooo bannnnnnnnnnnn.. Smiley Smiley
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #297 na: Studeni 13, 2012, 10:36:32 »

Ja ti obecavam da ni taj realm neces zavrsit,jer skuzija sma
Ja tebe,cim ti zagusti spominjes mater i takve stvari!jel tebi to normalno?jel mislis
Da tvoja sala prelazi granice??ja
Imam zivot a imperija je samo hobi,mozda ti tako svatis pa ces i zavrsit eru:) da toj je moj kucni rjecnik:)daleko kulturniji od tvog
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #298 na: Studeni 13, 2012, 10:42:22 »

kulturan si do bola,aj nelaj vise tu po forumu idi tamo probaj bar 6 mjesto uvatit i to bi ti bio uspjeh.a ako si opasan ko na svjetskom odma cu odustat od igre Grin Grin Grin  nista si drugo nego neki blebetavac.i ako sam ja kako i kazes dosad bio maskota sad si mi ti uzeo tu titulu Shocked
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #299 na: Studeni 13, 2012, 10:43:46 »

Driver prijatelju kako si mi ti?ma pusti buuu vidis da je stavija prikladan
Nik samo buce:) on je BUKAVAC
Evidentirano
 Str: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 27   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!