Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:05:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 27   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO  (Posjeta: 27539 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #270 na: Studeni 13, 2012, 12:38:32 »

ratovi su neisplativi...svijet je x10...evo..ovo je moja škrinja za SAMO 15 dijamanata..vidi ratnog prihoda unutra,a imam svega 1,5m bodova......koju vojsku moram nahvatat za to? 
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
buuu
Gost
« Odgovor #271 na: Studeni 13, 2012, 12:42:32 »

ratovi su uvik isplativi,pogotovu tu jer su kratki.a skrinja zna bit i prazna a skupa je 15 dija  Shocked
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #272 na: Studeni 13, 2012, 12:48:06 »

ok..ali pošto ste svi već online i aktivni,neki rat vam nebi bilo problem obavit,a imali bi višestruke koristi od toga...eto primjer zbroji mikcove napade na brazilca koliko je to ratnog samo za njega...
Evidentirano

_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #273 na: Studeni 13, 2012, 01:24:01 »

ma ne bi bio problem objaviti rat..nekima bi se čak i isplatilo,recimo meni koja kutijicu za 15 dija nebudem otvorila Grin ali mikcu i ekipi koja igra na dije i nije baš nešto ratni prihod u usporedbi sa kutijama,mada si u pravu..kad se već troši vojska neka bude i korist od nje... Svaka sugestija je dobro došla kao i savjet..puno ljepše izgleda nego ,recimo komentari gospodina Bubimira..koji vidim sve razumije,glumi frajera i provokatora ovdje pa šalje isprike u inbox pojedincima... I btw Bubać,moran te razočarat...uopće se ne ljutim na tvoje komentare,svaka budala ima svoje veselje Grin to što ulazim u rasprave s tobom je čisto ubijanje dosade Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #274 na: Studeni 13, 2012, 02:20:19 »

pa , mozda trenutni rezultat to ne pokazuje, ali ne mogu reci da stojimo lose. od 15 igraca 10 ima preko 1M. sto nije lose. osobno ti ne mogu reci u cemu je problem , trudim se igram koliko znam i za 12 dana nakupio sam 1,9M bodova. ne znam bolje, ne znam sto rade oni koji sada imaju 12M bodova. ne znam kako skupiti 1M po danu. mogu reci da su bolji i skidam im kapu. cinjenica je da se ove godine svi trude koliko mogu ( za razliku od prosle) i nadam se da ce to na kraju dati neki  rezultat. a, ako netko misli da moze bolje , neka ode u mega britz i igra 10 dana, pa ako ce imat 10M svaka cast. ako ce imati i 2M priznat cu da je bolji igrac nego ja. ...

 
eo igro sam u mega blitzu.....znas i sam...imo sam nekih 70-90 napada po danu...uvjek kuc dolazio pun.....nema sanse da nabijas 1m bodova po danu stime.....moras opljackat 3-4milijarde resa zato
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #275 na: Studeni 13, 2012, 03:00:01 »

ma ne bi bio problem objaviti rat..nekima bi se čak i isplatilo,recimo meni koja kutijicu za 15 dija nebudem otvorila Grin ali mikcu i ekipi koja igra na dije i nije baš nešto ratni prihod u usporedbi sa kutijama,mada si u pravu..kad se već troši vojska neka bude i korist od nje... Svaka sugestija je dobro došla kao i savjet..puno ljepše izgleda nego ,recimo komentari gospodina Bubimira..koji vidim sve razumije,glumi frajera i provokatora ovdje pa šalje isprike u inbox pojedincima... I btw Bubać,moran te razočarat...uopće se ne ljutim na tvoje komentare,svaka budala ima svoje veselje Grin to što ulazim u rasprave s tobom je čisto ubijanje dosade Wink
daj pokazi mi kome sam posla ispriku u inbox,osim sta sam goronji reka da se neljuti jer njega sam dosad cijenio ko čovika.ocito to nije
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #276 na: Studeni 13, 2012, 03:16:30 »

vidim da te ne zanima Grin zato se i opravdavaš za sve što kažem...  Grin Grin Grin uostalom,mi mene ne zanima tvoje mišljenje kao i 80% ljudi na forumu pa ga ipak izražavaš....očito nisu samo žene frustrirane ovdje Grin ili je to neki drugi poremećaj kos tebe....hmmm....možda osjećaj manje vrijednosti koji se manifestira privlačenjem pozornosti provokacijama i sličnim djelima...dalo bi se tu svašta isčitat Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
igorzg
Gost
« Odgovor #277 na: Studeni 13, 2012, 06:58:30 »

da ste ekipa i da igrate ekipno osvojili bi zlato eto ovako ste razocarali i kao ekipa i kao repka zalosno a istinito  Sad
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #278 na: Studeni 13, 2012, 07:28:12 »

ali zato se može reći da je ova ekipa koja predstavlja Hrvatsku u ovom trenutku najjača moguća postava koju ova nacija može dati da nas predstavlja u svijetu imperije , dokazano u kvalifikacijama  :hooray:
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #279 na: Studeni 13, 2012, 07:31:21 »

da ste ekipa i da igrate ekipno osvojili bi zlato eto ovako ste razocarali i kao ekipa i kao repka zalosno a istinito  Sad

mi smo zlatna ekipa,koja nema možda toliko dijamanata kao prvih 6 nacija, al zato ćemo osvojiti ili srebro ili broncu,budi siguran
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #280 na: Studeni 13, 2012, 07:49:18 »

mi smo zlatna ekipa,koja nema možda toliko dijamanata kao prvih 6 nacija, al zato ćemo osvojiti ili srebro ili broncu,budi siguran
vi nebi osvojili neku medalju ni da sami igrate tamo na svjetsko Grin Grin Grin
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #281 na: Studeni 13, 2012, 08:27:24 »

Igore ti sam sebe falis meni se cini!!cua sam da ti sam postavis post pa sam sebi komentiras???!! A ti bubimire,di si ti prie igra?jedva cekam da mi ti pokazes kako se igra:)
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #282 na: Studeni 13, 2012, 08:30:56 »

ni nenamjeravam ti pokazivat kako se igra,niti sam reka da sam bolji ali jedva cekam da dodes  i razvalis me  Grin Grin Grin zaboravljas da si se ti pocea hvalit mrkiu da izabere svijet i vrijeme.vidit cemo jesi obicni lajavac ili stvarno dobar igrac.sad se tu dokazuj i razvaljuj bugare za mene imas vrimena junačino Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #283 na: Studeni 13, 2012, 08:32:48 »

inace napisa bi ti ja jos puno lipi stvari o tvom jeziku dugom,ali nesmim vas prijatelj goronja mi zaprijetio pa sad pazim na svako slovo sta napisem. Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #284 na: Studeni 13, 2012, 08:57:42 »

Naravno da sam napisa kad se falite i sernjate bezveze,nije to bilo nikakvo hvalenje nego eto kad mi nemamo pojma onda cemo doc da nas naucite!nije sramota
Neznat...
Evidentirano
 Str: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 27   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!