Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 04:03:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 27   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO  (Posjeta: 27749 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« Odgovor #240 na: Studeni 12, 2012, 10:40:33 »

horus se cuva za blitz5 on,žabac,mikac,amater i ekipa dolaze k nama u 1 misec  Grin Grin
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #241 na: Studeni 12, 2012, 10:42:35 »

http://prntscr.com/jkvmm bilo mi je dovoljno da link procitam nisam ni otvara,ako tako kazes i onda jos gore za vas:D
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #242 na: Studeni 12, 2012, 10:44:42 »

3 ste po donacijama i jos se zalite Grin Grin,dali smo vam sve sta smo imali u ovoj teskoj situaciji a vi nas sramotite  Grin Grin
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #243 na: Studeni 12, 2012, 10:48:55 »

bubimire ti sam sebe sramotis!!pa jel znas da nemas sanse u blizu!?? nemoj mi posli cmizdrit jer vidim da samo to znas,ko neka  Lips Sealed  si  Lips Sealed ,jesi ti musko ili sta??
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #244 na: Studeni 12, 2012, 10:51:58 »

ja sam bubimir,bubimir,bubimirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.a di si vidio da cmizdrim dodi u blitz i izivljavaj se naravno ako mozes. Grin
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #245 na: Studeni 12, 2012, 10:55:14 »

http://prntscr.com/jkx3n!!naravno da cu doc djecace:D
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #246 na: Studeni 12, 2012, 10:59:25 »

http://prntscr.com/jkx3n!!naravno da cu doc djecace:D
hvala na komplimentu mikac,volio bi da sam djecak ko ti al dode ljeto trideseto godina mi zao nije  Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #247 na: Studeni 12, 2012, 11:03:05 »

 Lips Sealed donacije za savez nemaju veze sa poretkom net bodova saveza, gdje sami igrači daleko kupuju za sebe dijamante, tako da je ovo slaba pomoć od donacija da bi se bilo na boljem mjestu, tu odlučuju pojedinci u savezima koji čak neki imaju bodova ko neki savezi u prvih 10, tako da ovo vam ne drži vodu sa donacijama i rang listi saveza.  Lips Sealed

JOŠ JEDNOM NAPOMINJEM ,PRIPAZITE NA RIJEČNIK, BEZ VRIJEĐANJA. BIĆE BANOVANJA PA ĆE NASTAT MIR, DRŽITE SE TEME.
« Zadnja izmjena: Studeni 12, 2012, 11:07:16 od goronja » Evidentirano

HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #248 na: Studeni 12, 2012, 11:16:45 »

Lips Sealed donacije za savez nemaju veze sa poretkom net bodova saveza, gdje sami igrači daleko kupuju za sebe dijamante, tako da je ovo slaba pomoć od donacija da bi se bilo na boljem mjestu, tu odlučuju pojednci u savezima koji čak neki imaju bodova ko neki savezi u prvih 10, tako da ovo vam ne drži vodu sa donacijama i rang listi saveza.  Lips Sealed

JOŠ JEDNOM NAPOMINJEM ,PRIPAZITE NA RIJEČNIK, BEZ VRIJEĐANJA. BIĆE BANOVANJA PA ĆE NASTAT MIR, DRŽITE SE TEME.
A super, nači onih 130.000kn je mali prdec naspram prave istine, bogati pa ti bugari okreću milijune po turniru a kolko sam imal za pročitat da dobite samo slikicu da ste se igrali i predstavljali naciju. E jesu pohlepni skroz! Pa mogli su ko od šale stavit novčane nagrade pr 3.000 eura prvo mijesto itd..
Nemoj goronja, doniacije itekako drže vodu u usporedbi s poretkom.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #249 na: Studeni 12, 2012, 11:35:38 »

A super, nači onih 130.000kn je mali prdec naspram prave istine, bogati pa ti bugari okreću milijune po turniru a kolko sam imal za pročitat da dobite samo slikicu da ste se igrali i predstavljali naciju. E jesu pohlepni skroz! Pa mogli su ko od šale stavit novčane nagrade pr 3.000 eura prvo mijesto itd..
Nemoj goronja, doniacije itekako drže vodu u usporedbi s poretkom.

kakve su stvarno nagrade za sampione na svjetskom,..i drugoplasirani i treceplasirani savez,....nije valjda samo slikica,...i ova....

 BAJKA

prvak će imati čast podići Pokal jeddinog. Pokal je izrađen u Planinama pobjede na naredbu IO tima. Metali od kojih je izrađen su dragocjeniji od srebra i zlata, jer dolaze iz dubina jedinog u Imperiji, koje nikad nije bilo osvojeno vojskom.

Pokal je visok 76 cm. Kada saznamo pobjedničku naciju - njeno ime će biti ugravirano u Pokal jedinog, kako bi postalo besmrtno. Nakon toga pokal će biti pohranjen u vitrinu, u Dvoranu slavnih u Imperiji Online, gdje će ostati vječno nedirnut.

i ona medaljica,...

metali od kojih je izraden pokal je vredniji od srebra i zlata,......cccc,..ajde mars,...
pa bar za svjetsko su mogli organizatori pripremit prikladne nagrade za najbolje,...
koji su to cergarosi,...........
« Zadnja izmjena: Studeni 12, 2012, 11:37:38 od memnon » Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #250 na: Studeni 12, 2012, 11:39:43 »

pa kaj nije nagrada potrosis pare i igras  Grin Grin Grin Cheesy
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #251 na: Studeni 12, 2012, 11:41:18 »

a sva zaradjena para ostaje u vitrinama io tima  Grin Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #252 na: Studeni 13, 2012, 12:03:18 »

bio sam na bugarskom i poljskom forumu i vidio kako njihovi suigraci bodre clanove drzavnog tima. a ovo kod nas , mogu samo sramotom nazvati. ne smeta mi dach i buu jer za njih sam davno shvatio da nisu ni hrvati  ni ljudi vec samo sitni  pod Lips Sealed ori i tako mi je svejedno sto napisu, kao da i nisu napisali. cudi me u opce sto neki ljudi uopce ulaze u  konverzaicju s njima.  najbolje ignorirati i ne obazirati se. jer to je kao kad netko prdne a ti mu ides odgovarati. cudis me ti igore, jer te znam kao pozitivnu i do sada cisto ok osobu. pa mi nije jasno ako vec ne mozes podrzati ljude koji tamo igraju , onda bar da budes tiho, a ne se poceti poistovjecivati s najgorim sljamom na forumu. jer to ti nije za cast i nece ti donijeti nista dobra
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #253 na: Studeni 13, 2012, 12:09:28 »

rekao sam ti horuse u čemu je tvoj problem..tema world cup...nitko tebi neosporava da ti neznaš igrat..naravno da znaš...ali bolje ti je da ideš lajat tamo na ekonomiju i da počmeš već jednom igrat...da ti nije ego povrijeđen sad bi sigurno imao bar 6-7m bodova bez velikog truda...e pa sad ti meni reci jel u meni problem ili ipak nešto smrdi u državi horuslandiji?
reci mi konkretno koji ti problem imaš?
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #254 na: Studeni 13, 2012, 12:11:47 »

bio sam na bugarskom i poljskom forumu i vidio kako njihovi suigraci bodre clanove drzavnog tima. a ovo kod nas , mogu samo sramotom nazvati. ne smeta mi dach i buu jer za njih sam davno shvatio da nisu ni hrvati  ni ljudi vec samo sitni  pod Smiley ori i tako mi je svejedno sto napisu, kao da i nisu napisali. cudi me u opce sto neki ljudi uopce ulaze u  konverzaicju s njima.  najbolje ignorirati i ne obazirati se. jer to je kao kad netko prdne a ti mu ides odgovarati. cudis me ti igore, jer te znam kao pozitivnu i do sada cisto ok osobu. pa mi nije jasno ako vec ne mozes podrzati ljude koji tamo igraju , onda bar da budes tiho, a ne se poceti poistovjecivati s najgorim sljamom na forumu. jer to ti nije za cast i nece ti donijeti nista dobra
ja samo komentiram da sam razocaran  Grin Grin Grin vasom igrom
Evidentirano
 Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 27   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!