Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 09:05:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 27   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO  (Posjeta: 27633 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #105 na: Studeni 10, 2012, 02:31:45 »

ća je znatiželjnici?? nema materijala za komentare? Grin e pa svaka info se plaća a mi imamo svega 110 dija u riznici  Lips Sealed
 Grin Grin Grin Grin Grin  umjesto da tu ko neke babe čekate neku grešku bolje bi bilo da nam malo pomognete donacijama jer ovo više nije igra znanja i strategije nego igra para..a mi smo valjda jedina država koja ima svega 4 donatora ,da nije smiješno bilo bi tužno...  Cry

pa koliko su neki trošili na kvalifikacijama samo da budu u repki, mogu sada financirati vas svih 15... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #106 na: Studeni 10, 2012, 02:33:51 »

nije ni smijesno ni tuzno nego pametno,ne kupujem sebi dije  a najbolje da vama kupujem a tako i vjerovatno dosta igraca.isprsi se sonja pa kupi imas za 100eura 3k dija Grin Grin Grin

ma ne kupujem ni ja sebi inače niti ću kupovat kad ovo završi...ali da nisam upala na svjetsko sigurno bi našima uplatila jednu poruku... hlebeš 20kn a lijepo se vidi i puno znači onima koji se trude da HRVATSKA nešto postigne...HRVATSKA Buuuiću,razumiješ..mi...svi..ime koje nosiš u bilo kojem realmu koji zaigraš..nebitno jel ju predstavljam ja,ti,netko sedamnaesti ali to smo MI i bilo bi lijepo da možemo stvarno biti pod tim zajedničkim nazivnikom
Evo,ja nemogu konkuriratrecimo bugarima financijski,ali ako ima netko tko može i želi neka mi se javi u pp i odmah mu dajem acc ako će to značiti da ćemo biti jači kao tim
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #107 na: Studeni 10, 2012, 02:38:15 »

pa koliko su neki trošili na kvalifikacijama samo da budu u repki, mogu sada financirati vas svih 15... Wink


neki...a neki nisu...ja sam se kvalificirala bez dija...i bila sam 11 ako se dobro sjećam..dakle,još četvero ljudi se moglo kvalificirati samo na uloženo vrijeme i trud  Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #108 na: Studeni 10, 2012, 02:45:16 »

Ok, ako netko želi neka uplati da se drugi igraju. Koliko hvale je bilo da neki ne igraju sa dijamantima a sad su kao prijeko potrebni na tome natjecanju za game gospodara pa dragi natjecatelji uplatite si to sami i financirajte to sami jer u slučaju nekog boljeg plasmana samo vi imate korist a ne i ostali koji nose Hrvatske boje. Sama igra je loše izvedena što se tiče tih dijamanata i još mi nejde u glavu kako tako veliko natjecanje u ovoj igri koji ima kvalifikacije za ulazak u tiu neku ligu predstavnika još naplaćuje dijamantima i traži da i ostali koji ne sudjeluju doniraju izabranima dijamante UMJESTO DA SE TO NATJECANJE SLOŽI POTPUNO BESPLATNO SLOBODNO OD DIJAMANATA I ČISTA IGRA PA DA SE ONDA VIDI TKO JE STVARNI GEJMER.?
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #109 na: Studeni 10, 2012, 02:55:29 »

neki...a neki nisu...ja sam se kvalificirala bez dija...i bila sam 11 ako se dobro sjećam..dakle,još četvero ljudi se moglo kvalificirati samo na uloženo vrijeme i trud  Wink

nema tu onog smajlića sa skypea, znaš, onaj nindža što nestane.. puff...Grin
ajde, ovo je nešto slično njemu..  *suicide*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #110 na: Studeni 10, 2012, 03:14:01 »

Ok, ako netko želi neka uplati da se drugi igraju. Koliko hvale je bilo da neki ne igraju sa dijamantima a sad su kao prijeko potrebni na tome natjecanju za game gospodara pa dragi natjecatelji uplatite si to sami i financirajte to sami jer u slučaju nekog boljeg plasmana samo vi imate korist a ne i ostali koji nose Hrvatske boje. Sama igra je loše izvedena što se tiče tih dijamanata i još mi nejde u glavu kako tako veliko natjecanje u ovoj igri koji ima kvalifikacije za ulazak u tiu neku ligu predstavnika još naplaćuje dijamantima i traži da i ostali koji ne sudjeluju doniraju izabranima dijamante UMJESTO DA SE TO NATJECANJE SLOŽI POTPUNO BESPLATNO SLOBODNO OD DIJAMANATA I ČISTA IGRA PA DA SE ONDA VIDI TKO JE STVARNI GEJMER.?

slažem se u potpunosti sa (skoro) svime...svjetsko je trebalo biti bez dija isto kao i kvalifikacije i onda bi se vidjeli najbolji igrači..ovako je to sve bezveze..igra para,rekla sam... Ali s obzirom da neke stvari nemožemo mjenjati,možemo izvući najbolje od njih.. Smiley A u slučaju nekog boljeg plasmana nitko od nas nema korist ništa veću od ostatka hrvatskih igrača..ovdje se radi o respectu...npr.uzmemo zlato,zaigraš neki internacionalni svijet,70% igrača će razmislit dali će te napasti ili ne...iz kojeg razloga se bugare i brazilce respektira?ljudi osvajaju svjetove  Wink

P.S.Mrkica..hehe..nema nekog boljeg odgovora Grin Grin Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #111 na: Studeni 10, 2012, 03:42:08 »


P.S.Mrkica..hehe..nema nekog boljeg odgovora Grin Grin Grin

ima, al sam na poslu, pa nemogu potkrijepit sličicama, koje su doma na kompu.. Tongue
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #112 na: Studeni 10, 2012, 03:52:51 »

respektiram bugare mos mislit,a brazilci su tolko losi igraci da ih necu ni spominjat.samo ih deres od 8h ujutro do 11,12 tada spavaju i nemogu ti nista.a zato sta ti govoris da mene i nas sve predstavlja nebi uplatio da imam i carobni stapic,dapace rađe bi vas napa nego ikoga od njih a bit ce valjda prilike da cemo se negdi i srest pa cu makar probat.bila bi mi cast da uspijem nekoga od vas srusit u nekom svijetu,i kad vas budem napada imat cu respekt sonjice Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #113 na: Studeni 10, 2012, 04:58:02 »

meni je opet trebalo 2 puta po 10 sati proizvodnje negdje kod 14. i 15. vala prije nego me elektroto zdrmo i na samom početku nekoliko ubrzanih treninga vojske da se NE kvalificiram na svjetsko a opet sam tamo Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #114 na: Studeni 10, 2012, 06:36:53 »

respektiram bugare mos mislit,a brazilci su tolko losi igraci da ih necu ni spominjat.samo ih deres od 8h ujutro do 11,12 tada spavaju i nemogu ti nista.a zato sta ti govoris da mene i nas sve predstavlja nebi uplatio da imam i carobni stapic,dapace rađe bi vas napa nego ikoga od njih a bit ce valjda prilike da cemo se negdi i srest pa cu makar probat.bila bi mi cast da uspijem nekoga od vas srusit u nekom svijetu,i kad vas budem napada imat cu respekt sonjice Grin Grin Grin Grin Grin
e vidis , tu je problem u mehanici igre. da mozes nekog napast moras mu biti x2 ili nesto vise u bodovima. a ti ni sa jednim igracem koji igra u repki ne mozes biti vise od dan dva u tom rasponu. dodje, prozuji i ode, zacas je 10x jaci od tebe  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #115 na: Studeni 10, 2012, 07:52:58 »

aj horus začepi bolje i idi tamo igrat i napravi nešto pa se onda dođi hvalit i omalovažavat...kuiš napravi nešto,bilo šta da ti mogu čestitat
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #116 na: Studeni 10, 2012, 09:15:14 »

vidit cemo horuse,samo najavi di ces igrat poslje svjetskog Grin Grin Grin
Evidentirano
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #117 na: Studeni 10, 2012, 10:48:42 »

nemojte tako horus je strašan igračina, pogledajte kako rastura na svjetskom  Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #118 na: Studeni 10, 2012, 11:19:52 »

Cool
http://www.youtube.com/watch?v=gOGvgZo4w8w&feature=related
Evidentirano

mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #119 na: Studeni 11, 2012, 05:18:04 »

vidi se da ste balkanci nemoze vas se falit:D
Evidentirano
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 27   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!