Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:40:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 27   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO  (Posjeta: 27506 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #75 na: Studeni 08, 2012, 10:46:08 »

nasi su na dobrom 6 miestu,sutra ih prelaze poljaci i srbi.ali ja virujem nasoj ekipi bit ce sigurno u top10  Grin Grin Grin

moš mislit, mi se još nismo ni zagrijali, šta će tek biti kad karburator počne radit
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #76 na: Studeni 08, 2012, 10:47:52 »

http://worldcup.imperiaonline.org/

bugari se vraćaju u igru i hvataju priključak za brazilcima i rumunjima , čak su tri člana Bugarske među prvih 10 i u ovom trenutku vlasnici su 5 čuda a rumunj Aedilis uvjerljivo vodi na vrhu a kako se čini još većeras prelazi 10M ekonomskih bodova. Izgleda da će ovo SP biti jedno od najneizvjesnijih i najizjednačenijih borbi saveza imperije što u ekonomskom poredku što u borbi za dvorce.
kad vidim one digice ispred nas popizdim  Grin Grin Grin sva sreca nema slovenaca da su oni ispred nas bacio bi laptop kroz balkon  Grin Grin Grin
Evidentirano
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #77 na: Studeni 09, 2012, 09:42:13 »

što talijani su ispred nas?Huh?
Lani smo ih ubijali!!!
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #78 na: Studeni 09, 2012, 03:17:29 »

nemojte očekivati ništa na SP naravno navijam i dalje za naš tim ali ovako nečemo daleko dogurati nemislim na bodovno stanje i ostalo ,znamo igrati ali treba nam još jedna stvar a to je  da se ne prepiremo oko gluposti kada to budemo naučili onda cemo i ostvariti rezultat al ovako  *hmm* *hmm* *hmm*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #79 na: Studeni 09, 2012, 05:48:45 »

nemojte očekivati ništa na SP naravno navijam i dalje za naš tim ali ovako nečemo daleko dogurati nemislim na bodovno stanje i ostalo ,znamo igrati ali treba nam još jedna stvar a to je  da se ne prepiremo oko gluposti kada to budemo naučili onda cemo i ostvariti rezultat al ovako  *hmm* *hmm* *hmm*
ja sam mislio da su se tamo kvalificirali pravi igraci ali evo vidim da su to ipak dijamanti od njih napravili igrace jedno znam razocaran sam mnogo  Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #80 na: Studeni 09, 2012, 05:50:53 »

ja sam mislio da su se tamo kvalificirali pravi igraci ali evo vidim da su to ipak dijamanti od njih napravili igrace jedno znam razocaran sam mnogo  Grin
pravi igrači jesu barem po meni svako ima svoje mišljenje i svi oni znaju igrat ali sve dok će se svađati zbog gluposti nikad neće imati neki rezultat
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #81 na: Studeni 09, 2012, 05:55:31 »

al se opet svadaju  Grin Grin Grin,a i ti barny si los reporter nista nam nejavljas Tongue
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #82 na: Studeni 09, 2012, 06:26:50 »

al se opet svadaju  Grin Grin Grin,a i ti barny si los reporter nista nam nejavljas Tongue
pise barny  Grin Grin odi na google upisi svjetsko prvenstvo u imperiji pa odi na reportere i vidjet ces sve  Grin Grin Grin i veliko 6 mjesto nasih valjda ih nece izgurati iz top 10
Evidentirano
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #83 na: Studeni 09, 2012, 06:53:10 »

loše loše loše
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #84 na: Studeni 09, 2012, 06:57:39 »

za ono sta su dosad napisali treba ih kaznit a ne im dijamante davat,sta napisu poredak saveza i poredak najboljih 10 igraca ili samo 5,a ispod toga svaki napise ajmo nasi.mislim da bi ona jadna bolesna dica se vise potrudila i napisala bar 3,4 recenice.treba dat otkaz reporteima jer su losiji od reprezentacije. Grin Grin Grin
Evidentirano
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #85 na: Studeni 09, 2012, 07:05:22 »

Tako je. lani se svađalo prepucavalo i sve je išlo u eter. Najbitnije od svega nitko nejavlja u čemu je problem???
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #86 na: Studeni 09, 2012, 07:23:02 »

 Grin o čemu vi tu trabunjate, samoi trabunjate dal ga trabunjate, moja baba bi bolje trabunjala, niko se ne svađa, od kuda vam samo ta informacija, kakve vi tu gluposti pišete, nemojte više spamati bez veze ako nemate koju pametnu, mi igramo najbolje što možemo sa ovim bogatunima od saveza,  savezu Brazil svaki dan donira njihova ekipa po 3000 dijamanata, za vas trabante ovdje  samo donirate gluposti ovdje, al neka, dokazaćemo mi da možemo i bez dijamanta i imamo mi svoj plan i trikove,ne zamarajte se poredkom, stvarno stanje je drugačije.
Evidentirano

barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #87 na: Studeni 09, 2012, 07:23:57 »

za ono sta su dosad napisali treba ih kaznit a ne im dijamante davat,sta napisu poredak saveza i poredak najboljih 10 igraca ili samo 5,a ispod toga svaki napise ajmo nasi.mislim da bi ona jadna bolesna dica se vise potrudila i napisala bar 3,4 recenice.treba dat otkaz reporteima jer su losiji od reprezentacije. Grin Grin Grin
hehehe zar i ja trebam dobit otkaz? Grin
Evidentirano
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #88 na: Studeni 09, 2012, 07:27:37 »

Ma daj i dinamo manje puši neg vi  Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #89 na: Studeni 09, 2012, 07:28:50 »

al se opet svadaju  Grin Grin Grin,a i ti barny si los reporter nista nam nejavljas Tongue
nije mi u opisu posla da pisem bas cijelo stanje u savezima hehehe
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 27   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!