Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 05:37:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bijeg husara  (Posjeta: 5238 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
avdijica
Gost
« na: Studeni 03, 2012, 01:52:39 »

nakon tri godine vladavine husari potuceni do nogu toliki junaci predali rat autsajderima sama rijec kaze igracima koji su pocetnici sta osta od velikog saveza http://prntscr.com/iu4q5
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 03, 2012, 01:59:21 »

ovo jest 3. era svijeta cro2 !
Evidentirano

radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 03, 2012, 02:29:14 »

više od pola saveza husari uopće ne igra više cro2...tu smo samo nas par igrača koji dođemo tu i tamo kada kiša padne pa moramo ostat u kući Grin a ako se ti naslađuješ takvim pobjedama onda ti svaka čast  Cheesy
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #3 na: Studeni 03, 2012, 07:27:52 »

više od pola saveza husari uopće ne igra više cro2...tu smo samo nas par igrača koji dođemo tu i tamo kada kiša padne pa moramo ostat u kući Grin a ako se ti naslađuješ takvim pobjedama onda ti svaka čast  Cheesy
Ne naslađuje se pobjedama, nego vama kako ste propali, nestali, hvala ti bože
Evidentirano

HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Studeni 03, 2012, 08:12:12 »

E goronja nemaju svi pare ko ti.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 03, 2012, 08:25:08 »

avdijica, pazi malo na jezik.... poznajem jedne iz prošle ere koji su tako se kur.čili, i to baš nad mojim savezom, pa su na kraju dobili šta su tražili....
nikad ne podcjenjuj protivnika, a pogotovo ne vladara nekog svijeta... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #6 na: Studeni 03, 2012, 08:41:34 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin ovaj  avdijica mora da je  zabrijo  na loš  trip   Grin Grin Grin Grin
pa frende husari  da oce igrat oni  bi  bili  bogovi  u  cro  2 kao  i  šta su  bili !!!!a samo  idiot može mislit da husarima (kao  cjelokupnoj ekipi)može parirat daj  nebudite smiješni  kak  vi  ne kužite da su  najbolji  igraci  cro 2 otišli  iz tog svijeta!!!!ja sam  na vlastitoj  koži  vidio  ko  su  husari  i  sta su  spremni  napravit zato  jezik  u  zube i  ne se javno  sramotit !!!! Cheesy
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #7 na: Studeni 03, 2012, 08:42:17 »

E goronja nemaju svi pare ko ti.

Ja ne govorim o parama,ja govorim o nestajanju nakon dvije ere
Evidentirano

barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #8 na: Studeni 03, 2012, 08:45:54 »

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin ovaj  avdijica mora da je  zabrijo  na loš  trip   Grin Grin Grin Grin
pa frende husari  da oce igrat oni  bi  bili  bogovi  u  cro  2 kao  i  šta su  bili !!!!a samo  idiot može mislit da husarima (kao  cjelokupnoj ekipi)može parirat daj  nebudite smiješni  kak  vi  ne kužite da su  najbolji  igraci  cro 2 otišli  iz tog svijeta!!!!ja sam  na vlastitoj  koži  vidio  ko  su  husari  i  sta su  spremni  napravit zato  jezik  u  zube i  ne se javno  sramotit !!!! Cheesy
i ja sam vidio u 1 eri barem pojedince
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #9 na: Studeni 03, 2012, 08:46:53 »

goronja i  ti  si  nekad bio  realan  covjek  sad tu  pricaš  kak  su  oni   nestali  a ni  neznaš  da igraju  u  drugom  svijetu   i  da pola igraca ni  ne igra
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #10 na: Studeni 03, 2012, 08:51:43 »

buraz moj  napadneš  jednog i  56 napada ide na tebe ,nama  je palo  u  jednoj  noci  preko  30  kolonija kad su  nam  se zainatili ,a da ne govorim  za porobe rušenja itd svako  može pricat kaj  oce al  se zna ko  su  HUSARI ,nikad mi  nisu  pomogli  niti  napravili  nešto  za mene dapace  kresali  su  me redovno  ,i  ok  su  ljudi  osim  onog kratkog on  mi  je dizo  tlak  da bi  mu  oci  sa stihacom skopo  al  su  husari  ko  ekipa nedodirljivi
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #11 na: Studeni 03, 2012, 08:52:31 »

goronja i  ti  si  nekad bio  realan  covjek  sad tu  pricaš  kak  su  oni   nestali  a ni  neznaš  da igraju  u  drugom  svijetu   i  da pola igraca ni  ne igra

ok,jesu nestali iz cro 2, a gdje su sada?
Evidentirano

don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #12 na: Studeni 03, 2012, 08:54:07 »

a kaj  ja znam  kao  da sam  si  ja dobar s njima neznam  njih par igra neki  blitz kolko  sam  cuo  a i  zašto  bi  igrali  cro  2 prvu  eru  su  osvojili  i  dali  su  drugu  eru  priliku  drugima da ih skinu  niko  im  nije bio  blizu  nebi  ni  ja više igrao  dokazali  su  svoje
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #13 na: Studeni 03, 2012, 09:47:29 »

Ja ne govorim o parama,ja govorim o nestajanju nakon dvije ere
Ok, a ja ti govorim jedan razlog o nestajanju.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #14 na: Studeni 03, 2012, 10:11:28 »

nek su nestali bilo je i vrijeme,....konacno kad ime husari pocinje da blijedi,i kad su postali proslost, Grin mogu reci da su strasna ekipa ,i da jako udaraju,....i ako se ikad odluce okupiti u vecem broju,u nekom drugom realmu pod nekim drugim imenom nek jave,...da se poubijamo medusobno,...respect za njih bez obzira na sve,...
Evidentirano

 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!