Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 01:45:14 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bijeg husara  (Posjeta: 5245 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #30 na: Studeni 04, 2012, 02:07:07 »

Ti igrom slučaja ja više od dvije godine pa malo više znam detalje Wink E sad prijetnje u većini slučajeva prijetnje su stizale prema Husarima i normalno da se nije šutjelo ni s naše strane. Usudio bi se čak napisat da su prijetnje u okviru igre od strane Husara bile i na kraju opravdane.
Slažem se, ljudi DRUŽITE se i IGRAJTE ratnu igru.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
Optimus Prime
Private
*

Karma: +8/-8
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #31 na: Studeni 04, 2012, 03:32:06 »

da naravno ja respektiram dobre igrace naravno ako su dobri ljudi bilo je i takvih u husarima
svaka cast Rokyu ima ih jos da ne nabrajam ali ima i onih drugacijih  *xxx*

ajde rango...ti se nebi trebao javljati...ili kako da te još zovemo goran72,gradecki...,radecki..ima ih još nekoliko...čovjek koji igra sa 10 profila,zato nemoj ti o igranju i poštenju pisat nego se poklopi jastukom preko ušiju ili idi vozit bickl a imperije se kloni varalico  : ;D ;
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #32 na: Studeni 04, 2012, 05:10:28 »

baraba i rango72 sada ste se javili na forumu, gdje ste bili dosad, pola 300_SG je odustalo od realma zajedno samnom a vi se našli pljuvat po 300_SG-u......što to niste napisali prošle dvije ere??? niste imali muda jer ste znali da bi izgorili, lako se sada busati u prsa kada pola igrača ne igra ovaj svijet  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #33 na: Studeni 04, 2012, 05:16:10 »

e da zaboravih vam još reći da utorkom i četvrtkom 300_SG drži instrukcije, pa baraba i rango slobodno dođite da naučite ponešto  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
baraba
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #34 na: Studeni 04, 2012, 06:59:55 »

oljare, oljare djete drago, pa prošlu eru si nisi mogao, a ni smjeo cipele zavezati ako ti to husari nisu dozvolili! i sam znaš kako bi erea završila da se husari nisu upleli zadnji dan ere. i zato nisi ti, niti tvoj savez osvojili srebrnu medalju, već su husari uzeli i zlato i srebro. o vašem stilu igre govori i taj podatak da ste sa svima žicali federaciju. sad nema husara(cijenim ih) pa si i ti odustao od igre znajuči da ti nema tko guzu čuvati. i dobro si procjenio, jer bi puder trošio u neizmjernim količinama. Kiss *heart*
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #35 na: Studeni 04, 2012, 07:27:56 »

OljaR je jako dobar igrač sjećam se ga iz v4 kad je bio u savezu krvnici i ima čovjek staža na ovoj igri. Uvijek je čovjek gledao za savez a ne za svoje dupe ko većina koji se okomljuju na njega pa i nepotrebno ga prozivaju na forumu. A ono po čem ga pamtim jedan je od rijetkih ovdje koji igraju fer igru bez muljanja.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
avdijica
Gost
« Odgovor #36 na: Studeni 04, 2012, 08:25:42 »

e da zaboravih vam još reći da utorkom i četvrtkom 300_SG drži instrukcije, pa baraba i rango slobodno dođite da naučite ponešto  Grin Grin Grin Grin Grin
da drzite instrukcije  drzite sebi zalijepio si proslu eru na trostruko slabijem igracu ili to nevolis spominjati
Evidentirano
rango72
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« Odgovor #37 na: Studeni 04, 2012, 08:33:28 »

Oljice oljice cuvaj nam granicu i nemoj zaspat slucajno
i drzi se ti Dunkana jer bez njega si nitko i nista
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #38 na: Studeni 04, 2012, 08:52:46 »

ajde rango...ti se nebi trebao javljati...ili kako da te još zovemo goran72,gradecki...,radecki..ima ih još nekoliko...čovjek koji igra sa 10 profila,zato nemoj ti o igranju i poštenju pisat nego se poklopi jastukom preko ušiju ili idi vozit bickl a imperije se kloni varalico  : ;D ;
Jel su to bila dva računa u leksima? (goran72 i gradecki1)
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
Optimus Prime
Private
*

Karma: +8/-8
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #39 na: Studeni 04, 2012, 09:51:14 »

Jel su to bila dva računa u leksima? (goran72 i gradecki1)
naravno niger...kasnije je igrao i brzi5 u patriji te još nekoliko računa...
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #40 na: Studeni 04, 2012, 10:16:58 »

ahhhhh razumijem vas......jaki na jeziku, slabi na djelu....npr ja sam prošlu eru imao duplo više vojnih bodova od bilo kojeg lexa, pobjedili lexe tri puta u ratu, pravi lexi su čestitali nama na srebru.....a vi....jednostavno neznam kako bih vas nazvao....priznajte da je 300_SG za vas izmislio ovu i igru i gotovo  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #41 na: Studeni 05, 2012, 12:27:31 »

heheheh slazem se s tobom 3 ere 300SG su teski farmeri  Tongue

prije 2 ere husari su ih maltretirali kad su se trebali spojit sa jos jednim savezom heheheh kad sam to slusao umirao sam od smijeha heheh a to spajanje se nije dogodilo  hmmm zasto  ? naravno problem je bio kadroviranje nisu se mogli dogovorit oko cinova ...1 je trebao pentagram ic u 300SG onda 300SG u pentagram
cak je bilo Dunkanovih prijetnji da ce ih " silovat svaki dan " heheh jako zanimljivo od oca koji ima dijecu

i kad je 300SG pod prisilom morao objavit rat Lexima i naravno izgubio a cilj je bio da Grifon tj Maleni kad ga je preuzeo drago revansira se 300SG-u , dok su mi neki na skypu iz 300SG smrcali da im Lexi puste rat da bi ih Dunkan ostavio na miru heheheh
ali tom 300SG-u i das hoces pustit rat oni ne znaju pobjedit
kad im netko objavi rat 60% odmah pobjegne na odmor zanimlji ve ovaj CRO2

ti  si  onaj  baš  kvalitetni  pljuger Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

i nakon svega toga 300SG igra s husarima i dalje i uvlaci se u guzicu jer ne zaju igrat sami cak su i presli neki igraci u husare heheh jad i bijeda
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #42 na: Prosinac 04, 2012, 05:37:37 »

nemate niko pravo da ista pisete o husarima jer oni da su htjeli da igraju ozbiljno i ovu eru niko im pera nebi odbio ja sam u cro2 dosao po osvetu ali kad sam vidio da je bacanje vremena upalio sam odmor jer svi veliki igraci koji su 2 ere zarili svjetom cro2 uzeli su si pravo da se malo odmore prije nego krenu da zare i pale nekim drugim svjetovima jer koliko o IO zna dunkan free rocky kratki itd da ne nabrajam redom i koliko su oni organizovani kao savez to svi vi koji pisete protiv njih ne mozete ni da zamislite ja sam ih na pocetku ere provocirao i trazio da zaigraju ali dve godine su ostavile traga na tim igracima i treba im odmor i ovim putem se ispricavam svima koje sam uzeo u negativan kontekst husari svaka cast i sorry
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #43 na: Prosinac 04, 2012, 05:41:12 »

nemate niko pravo da ista pisete o husarima jer oni da su htjeli da igraju ozbiljno i ovu eru niko im pera nebi odbio ja sam u cro2 dosao po osvetu ali kad sam vidio da je bacanje vremena upalio sam odmor jer svi veliki igraci koji su 2 ere zarili svjetom cro2 uzeli su si pravo da se malo odmore prije nego krenu da zare i pale nekim drugim svjetovima jer koliko o IO zna dunkan free rocky kratki itd da ne nabrajam redom i koliko su oni organizovani kao savez to svi vi koji pisete protiv njih ne mozete ni da zamislite ja sam ih na pocetku ere provocirao i trazio da zaigraju ali dve godine su ostavile traga na tim igracima i treba im odmor i ovim putem se ispricavam svima koje sam uzeo u negativan kontekst husari svaka cast i sorry
sta si posta pristojan,za nekoga tako pokvarenog i podmuklog iznenadujuce Grin Grin Grin
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #44 na: Prosinac 06, 2012, 04:24:22 »

vidis buu ja ovo smatram igrom a ne zivotom ja znam reci sorry ali znam i provocirati da bi nekome dao motiv da zaigra najbolje sto zna
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!