Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 12:32:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: donacije dijamanata za SP  (Posjeta: 3008 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« Odgovor #15 na: Studeni 02, 2012, 06:20:27 »

sonja igraj kako znas i puno srece tebi,ako bude trebat tebi uplatim nebrini Kiss
Evidentirano
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #16 na: Studeni 02, 2012, 07:33:53 »

nije bacanje ako je za Hrvatsku,ajmo patrioti
Nije za Hrvatsku već je za igricu. Da sam mislil kupovat dijamante kvalificiral bi se i igral...
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #17 na: Studeni 02, 2012, 08:35:40 »

evo ja sam se mislio odrec svojih dija koje sam zaradio za reportera i rekao sam tigeru da pita u uredu jel moguce da vama prebace na svjetsko i izgleda da to nije moguce  Lips Sealed  
Sad
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #18 na: Studeni 03, 2012, 02:46:01 »

ajde vi svi u v4, tamo je  Lips Sealed eno!  Grin Grin Grin Grin jasminica igram ti r72 tamo di si imala acc, znas one drink team... svi digli zastavu hahahhaha.... ovaj lechuss je skoro dobio po njuski, dosao 30 min prije napad online...  Lips Sealed  je fakat lucky... već sam ga 2 puta skoro dirmnuo...  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #19 na: Studeni 03, 2012, 04:55:43 »

sonja igraj kako znas i puno srece tebi,ako bude trebat tebi uplatim nebrini Kiss
lipo mi je vidit ovakvu pozitivu...i podršku koja mi puno znači Smiley.....neće tribat,budem se ja već snašla...ali kao što rekoh..bitna je volja i to se cijeni.....barem kod mene ... buuu  Kiss *heart*
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!