Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:58:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: porobljavanje  (Posjeta: 931 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« na: Kolovoz 25, 2009, 10:54:09 »

evo, nesto me zanima, citao sam za porobljavanje, da ako ima covik populacije 100 k, ja moram poslat 10 k vojnika, sada sam gledao izvjesce lika, ima 132 k populacije, ja sam htio poslat tocno tocno, ejr mu ej bio limit populacije, dakle 13.2 k vojnika mi ej trebalo, a sada kad vidim, pise mi 14 k vojnika mi treba za ga porobit, zakaj to? bilo ej vec nekih problema nedavno, populacija 96003 populacije,a  trebao sam poslat 10561 vojnika, nesto okolo toga, enznam tocno sifru kolko vojnika, no gulavnom, zar nije trebalo biti da trebam poslat oko 9600 vojnika, aposlano je kolko sam i napisao, ejr je to bio minimum, jelmoze objasnjenje, ili vec, jel moze link negdje ne forum da je vec to neko pitao, ejr ne stignem naci takav problem, hvala unaprijed ; )  Grin Grin
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 25, 2009, 11:00:31 »

evo, nesto me zanima, citao sam za porobljavanje, da ako ima covik populacije 100 k, ja moram poslat 10 k vojnika, sada sam gledao izvjesce lika, ima 132 k populacije, ja sam htio poslat tocno tocno, ejr mu ej bio limit populacije, dakle 13.2 k vojnika mi ej trebalo, a sada kad vidim, pise mi 14 k vojnika mi treba za ga porobit, zakaj to? bilo ej vec nekih problema nedavno, populacija 96003 populacije,a  trebao sam poslat 10561 vojnika, nesto okolo toga, enznam tocno sifru kolko vojnika, no gulavnom, zar nije trebalo biti da trebam poslat oko 9600 vojnika, aposlano je kolko sam i napisao, ejr je to bio minimum, jelmoze objasnjenje, ili vec, jel moze link negdje ne forum da je vec to neko pitao, ejr ne stignem naci takav problem, hvala unaprijed ; )  Grin Grin
ne 10% već  11% znači ako neki ima 100k populaciju ti moraš poslat 11k vojnika..... Smiley Smiley
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 25, 2009, 11:02:49 »

joooooooooooooooooj, koja zbunjenost, a cak i licancina i m1000 nisu to znali  Grin Embarrassed xD.. ccc.. i oni govore iskusni igraci  *freak* *freak* *black_eye* xD, no hvala!!!
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 25, 2009, 11:08:33 »

joooooooooooooooooj, koja zbunjenost, a cak i licancina i m1000 nisu to znali  Grin Embarrassed xD.. ccc.. i oni govore iskusni igraci  *freak* *freak* *black_eye* xD, no hvala!!!
dobro ali ako pošalješ 11% onda ćeš ako porobiš porobit najmanji mogući broj što znaši potobit ćeš 11% populacije..... odnosno onoliko koliko vojske pošalješ, da bi porobio svih maximalnih 20% moraš poslat toliko vojske što znači ako porobljavaš nekoga ko ima 100k populacije najviše što možeš porobit je 20%=20k seljaka onda moraš poslat 20k vojnika ako pošalješ npr 15k vojnika porobit ćeš 15k seljaka..... zato uvijek šalji više vojske nego što je 20% od populacije da porobiš kako bod zapovijeda.... *freak* *freak* *freak*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 25, 2009, 11:22:50 »

lol, da, to je pametno sto pricas, ali vidio sam neke koji salju 60k vojske bezveze na porobljavanje a populacija je oko 150 k Wink, dakle, trebali bi poslat 30 k vojnika, a ne tolko, samo trose zlato , a mogli bi s ostalim vojnicima jos 30 k seljaka, zanci dobis duplo, XD... ali ok, hvala ponovo : )  Grin
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #5 na: Kolovoz 26, 2009, 01:53:40 »

pa mozda su slali 60k vojnika iz straha od protivnikove vojske  Tongue
Evidentirano
dugavez
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 05, 2009, 12:03:11 »

jedno pitanje......dali se može kako obranit od porobljavanja a da nemaš vojsku na polju?
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 05, 2009, 01:53:38 »

nemozes Grin jedino mozes zaustaviti ako posalje npr 11 k vojnika a ti imas populaciju 100 k, tada ako mu pobijes jedno npr 2-3 vojnika mislim da se porobljavanje nece izvrsiti zbog nedostataka minimum vojnika za porobljavanje Grin no to nisam 100% siguran, ali 99% da Grin Smiley
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 05, 2009, 02:58:39 »

uveli su minimum od 11% vojske da spriječe stvari kad su ljudi slali porobljavanje sa 1000 kopljanika koje se nije na kraju desilo ali je ta provincija bila zaštićena za to vrijeme od porobljavanja. da su stavili 10% koliki je minimum porobljavanja, opet bi ljudi poslali minimum(10%) a dok bi vojska stigla, ništa od porobljavanja jer je ispod 10 % populacije.
znači ako u međuvremenu dignete populaciju preko 10% napadačeve vojske, izvukli ste se. noramlno ako vam nivo farme to dopušta i ako je isplativo.
Evidentirano

Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 05, 2009, 03:19:17 »

valda kao sto rekoh Grin
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!