Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 09:55:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tko je tajanstveni guardianwei?  (Posjeta: 4283 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #60 na: Listopad 25, 2012, 10:37:49 »

dođeš oko 1 sat u noći pališ komp ... internet, kako bi ugostio elektrotu ... a ono... ništa , nema net veze , što sad ? ...  manje od pola sata do napada , aj restartirati router možda je on u banani , i ništa... a dobro probat ću za 10ak min. možda je do optime , opet isto .. malo mjenjat postavke routera.. ni to nije , podignem tel. slušalicu zauzeto ... optima u banani ... onako bez ikakvog upozorenja ugase signal, internet... 15ak minuta do napada , proba ponovno za par min , nema signala , opet za par min ništa , ... prošlo pola dva u noći .. možda buditi susjedu da me pusti na komp da igram imperiju ?  .. nije dobra ideja.. valjda.. možda griješim Smiley ostalo nešto sitno vremena do udara ... tu i tamo provjera signala... i ništa , ne znam kad su se kasnije sjetili popraviti to ali sad u jutro radi normalno , valjda misle da nitko ne radi ništa noću na netu pa ga gase kako im se prohtije...

rezultat :
prva 3 poraza , pad s 103 000 eko bodova na 73 000 eko bodova , ode 6M zlata + ostalo, utvrda 7 u gradnji - nestala ,
eto na žalost time je moj nastup na ovom SP-u završio , bar pokušaj da se kvalificiram kao dio Hrvatskog tima .

Smiley to ti je lekcija da imaš neki stick u pripremi Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #61 na: Listopad 25, 2012, 10:59:44 »

a on se kao sa 103 000 bodova mislio kvalificirat , pa 15 ti ima 150 K to znači da bi trebao Dunkuna prestići ufff Tongue Tongue Tongue Cheesy Cheesy
rezultat :
prva 3 poraza , pad s 103 000 eko bodova na 73 000 eko bodova
Evidentirano

guardianwei
Private
*

Karma: +4/-2
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #62 na: Listopad 26, 2012, 01:26:36 »

Dobar dan svima,
Imao sam neke probleme sa registracijom na forum, ali zahvaljujući Goronji i Tigeru kao što čitate, greška je ispravljena.
Vidim da vas je zaintigiralo i to poprilično KO JE GUARDIANWEI Huh???
Pa odgovor je jednostavan,  Guardian wei sam JA.
Kao što vidite nisam iz Afganistana, nemam 121 godinu i nisam visok 210 cm,  ne morate baš vjerovati svemu što piše u profilu.

Živim u Splitu,l i to je dosta za sada,
Pozdrav svim igračima, a naročitu budućum reprezentativcima, znači pozdrav i meni samom,  hahahaha

Ajd pa se pišemo ako još nekome nije sve jasno

malo pojašnjenje oko mog nick a,  WEI  je jedna meni jako draga kineska cura koja mi dosta znači u životu,   a njen GUARDIAN  sam ja
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #63 na: Listopad 26, 2012, 02:40:23 »

a on se kao sa 103 000 bodova mislio kvalificirat , pa 15 ti ima 150 K to znači da bi trebao Dunkuna prestići ufff Tongue Tongue Tongue Cheesy Cheesy
rezultat :
prva 3 poraza , pad s 103 000 eko bodova na 73 000 eko bodova
ivanos12 147k boodva sada ima ovo se zbilo prije malo vise od 1 dana znaci samo po tebi nebi uspio skupiti toliko bodova
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #64 na: Listopad 26, 2012, 09:12:46 »

ivanos12 147k boodva sada ima ovo se zbilo prije malo vise od 1 dana znaci samo po tebi nebi uspio skupiti toliko bodova
Ne nužno ,nego je zaciko pao sa bodovima, a ivanos12 se podigao za samo 17 K bodova, potpuno nevažno a i malo je to podizanje za borbu za 15 mjesto
Evidentirano

vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #65 na: Listopad 26, 2012, 10:08:36 »

Dobar dan svima,
Imao sam neke probleme sa registracijom na forum, ali zahvaljujući Goronji i Tigeru kao što čitate, greška je ispravljena.
Vidim da vas je zaintigiralo i to poprilično KO JE GUARDIANWEI Huh???
Pa odgovor je jednostavan,  Guardian wei sam JA.
Kao što vidite nisam iz Afganistana, nemam 121 godinu i nisam visok 210 cm,  ne morate baš vjerovati svemu što piše u profilu.

Živim u Splitu,l i to je dosta za sada,
Pozdrav svim igračima, a naročitu budućum reprezentativcima, znači pozdrav i meni samom,  hahahaha

Ajd pa se pišemo ako još nekome nije sve jasno

malo pojašnjenje oko mog nick a,  WEI  je jedna meni jako draga kineska cura koja mi dosta znači u životu,   a njen GUARDIAN  sam ja

Eto, olakšao si ljudima brige Smiley

pozz
Evidentirano

Vrapche
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #66 na: Listopad 27, 2012, 08:02:15 »

Ne nužno ,nego je zaciko pao sa bodovima, a ivanos12 se podigao za samo 17 K bodova, potpuno nevažno a i malo je to podizanje za borbu za 15 mjesto
sve se moze jer ako bi ga uspio docekat u sve 3 prove uspio bi jos ako bi uzeo 10h sve je moguce Wink
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #67 na: Listopad 27, 2012, 08:09:03 »

evo sad sam se i ja shebo umjesto da izgubim oko 5k bodova u 1 napadu ja izgubim 11k al sva sreca dobio sam zaboravio na baliste da ih izvadim gubitak 6m drva dobio 3.7m Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!