Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:45:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tko je tajanstveni guardianwei?  (Posjeta: 4264 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #45 na: Listopad 23, 2012, 06:24:26 »

Sada si ameriku otkrila heheheh  Grin  Grin Grin Grin    nije niti vazan F7  na kraju krajeva moze biti i F6 u 3 krugu samo da je dobar bonus i da su planine ili sumovite planine..

sorry Anubise...ako ti je to bilo toliko logično što spominješ dijamantne injekcije po mom accu?!
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #46 na: Listopad 23, 2012, 06:31:57 »


visok....LEP I PLAV....  *heart*
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
igorzg
Gost
« Odgovor #47 na: Listopad 23, 2012, 06:51:24 »

ma kupovali ne kupovali  Lips Sealed  mi se ja cu 01.12 : tog na skijanje umjesto virtualnih kreda  Grin mogu i tebe sonja povesti imam par skija viska  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #48 na: Listopad 23, 2012, 06:56:04 »

igore, zašto pričaš sam sa sobom?? Grin Grin
dodjem sa posla narkan i onda budala otvorim forum i popizdim kako ne bi pricao sam sa sobom  Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Listopad 24, 2012, 12:08:54 od goronja » Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #49 na: Listopad 23, 2012, 07:15:59 »

ma kupovali ne kupovali  Smiley  mi se ja cu 01.12 : tog na skijanje umjesto virtualnih kreda  Grin mogu i tebe sonja povesti imam par skija viska  Grin Grin Grin

ma može...iako ja na skijanju vrijedim za desetero djece..em neznam skijat em ne podnosim hladnoću....a i kukanje od 0-24 kad mi nešto ne paše mi nije strano... Grin  pa sad razmisli šta želiš Grin Grin Grin

p.s. BEZ ZAMJERKI LJUDI NA MOJE KOMENTARE...SAMO NI JE BESKRAJNOOOO DOSAAAADNOOOOOOOO   Undecided
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
igorzg
Gost
« Odgovor #50 na: Listopad 23, 2012, 07:44:54 »

ma može...iako ja na skijanju vrijedim za desetero djece..em neznam skijat em ne podnosim hladnoću....a i kukanje od 0-24 kad mi nešto ne paše mi nije strano... Grin  pa sad razmisli šta želiš Grin Grin Grin

p.s. BEZ ZAMJERKI LJUDI NA MOJE KOMENTARE...SAMO NI JE BESKRAJNOOOO DOSAAAADNOOOOOOOO   Undecided
ko da ja znam skijati  Grin Grin djeca se skijaju sonja nas Grin  Grin :Dse sanjkamo
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #51 na: Listopad 23, 2012, 09:34:38 »

a jadni mi onda..srbima nemozes nikad virovat...pravi dokaz su oni iz realma 50  Grin ,a svi ostali su isti...
Ovde se ne gleda koja si nacija ovo je igrica pa sta ako je neko srbin,hrvat ili musliman itd...ja sam srbin pa igram stalno sa hrvatima i igrao bi kvalifikacije za HR ali  Lips Sealed a ne mogu cak se nisam prijavio za svoju drzavu jer nebi imao konkurenciju Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #52 na: Listopad 23, 2012, 11:28:54 »

dodjem sa posla nadrkan i onda budala otvorim forum i popizdim kako ne bi pricao sam sa sobom  Grin Grin Grin
Grin Grin Grin Grin Grin poznato mi to... samo naprijed...  Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #53 na: Listopad 24, 2012, 12:09:12 »

evo imate bonus x2 u kvalifikacijama das 200 jura i hop bodovi gore  Grin Grin Grin igre majko moja sad da kupim to eto me u prvih 15 ni oro ni kopao ,dam svojoj babi acc i kvalificirala bi se  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #54 na: Listopad 24, 2012, 12:11:25 »

jos koja sam budala kupit cu  Grin Grin Grin idem zato spavati laku noc  Grin Grin Grin pametnije je  *hmm*
Evidentirano
vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #55 na: Listopad 24, 2012, 12:16:27 »

evo imate bonus x2 u kvalifikacijama das 200 jura i hop bodovi gore  Grin Grin Grin igre majko moja sad da kupim to eto me u prvih 15 ni oro ni kopao ,dam svojoj babi acc i kvalificirala bi se  Grin Grin Grin

 Lips Sealed  Lips Sealed  Lips Sealed  Lips Sealed
Evidentirano
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #56 na: Listopad 24, 2012, 09:19:52 »

a ja cu za tih 200 eura da bi se kvaslificirao na svjetsko lijepo uzeti djecu i odvesti na skijanje i boli me njonjo

A reko ja da ces se s vremenom opametit Smiley
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #57 na: Listopad 25, 2012, 07:31:13 »

dođeš oko 1 sat u noći pališ komp ... internet, kako bi ugostio elektrotu ... a ono... ništa , nema net veze , što sad ? ...  manje od pola sata do napada , aj restartirati router možda je on u banani , i ništa... a dobro probat ću za 10ak min. možda je do optime , opet isto .. malo mjenjat postavke routera.. ni to nije , podignem tel. slušalicu zauzeto ... optima u banani ... onako bez ikakvog upozorenja ugase signal, internet... 15ak minuta do napada , proba ponovno za par min , nema signala , opet za par min ništa , ... prošlo pola dva u noći .. možda buditi susjedu da me pusti na komp da igram imperiju ?  .. nije dobra ideja.. valjda.. možda griješim Smiley ostalo nešto sitno vremena do udara ... tu i tamo provjera signala... i ništa , ne znam kad su se kasnije sjetili popraviti to ali sad u jutro radi normalno , valjda misle da nitko ne radi ništa noću na netu pa ga gase kako im se prohtije...

rezultat :
prva 3 poraza , pad s 103 000 eko bodova na 73 000 eko bodova , ode 6M zlata + ostalo, utvrda 7 u gradnji - nestala ,
eto na žalost time je moj nastup na ovom SP-u završio , bar pokušaj da se kvalificiram kao dio Hrvatskog tima .
Evidentirano

barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #58 na: Listopad 25, 2012, 09:12:04 »

dođeš oko 1 sat u noći pališ komp ... internet, kako bi ugostio elektrotu ... a ono... ništa , nema net veze , što sad ? ...  manje od pola sata do napada , aj restartirati router možda je on u banani , i ništa... a dobro probat ću za 10ak min. možda je do optime , opet isto .. malo mjenjat postavke routera.. ni to nije , podignem tel. slušalicu zauzeto ... optima u banani ... onako bez ikakvog upozorenja ugase signal, internet... 15ak minuta do napada , proba ponovno za par min , nema signala , opet za par min ništa , ... prošlo pola dva u noći .. možda buditi susjedu da me pusti na komp da igram imperiju ?  .. nije dobra ideja.. valjda.. možda griješim Smiley ostalo nešto sitno vremena do udara ... tu i tamo provjera signala... i ništa , ne znam kad su se kasnije sjetili popraviti to ali sad u jutro radi normalno , valjda misle da nitko ne radi ništa noću na netu pa ga gase kako im se prohtije...
rezultat :
prva 3 poraza , pad s 103 000 eko bodova na 73 000 eko bodova , ode 6M zlata + ostalo, utvrda 7 u gradnji - nestala ,
eto na žalost time je moj nastup na ovom SP-u završio , bar pokušaj da se kvalificiram kao dio Hrvatskog tima .
šteta ja sam mislio da ćeš se kvalificirat...a što se tiće da su isključili net tome se nemoj čudit meni su isto prije 5-6 dana ,,,od 7h ujutro do 4h popodne nije radio ni telefon a nisam mogo na net...sad ti ostaje da se vratiš u cro3 i opet krenes skupljat medalje Wink
« Zadnja izmjena: Listopad 25, 2012, 09:14:34 od barestony » Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #59 na: Listopad 25, 2012, 09:13:40 »

i zaboravih reć sva sreća pa sam 7h prije napada sve iskalkuliro namjestio da nisma dogodilo bi mi se isto kao i tebi
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!