Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 10:40:38 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tko je tajanstveni guardianwei?  (Posjeta: 4273 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #15 na: Listopad 20, 2012, 10:02:01 »

ni neces samo ces nas gledat s dna Grin,a ako osvojimo zlato ostavljam se IO  Grin  Grin ...ako ne onda ces cut za nas  Grin  Grin
za sad nemam sto reci. kapa dolje Smiley zlato neces nikad osvojiti ako ces kljucnim igracima prijetiti dnom ;D
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #16 na: Listopad 21, 2012, 05:28:00 »

za sad nemam sto reci. kapa dolje Smiley zlato neces nikad osvojiti ako ces kljucnim igracima prijetiti dnom ;D
Tko je ključni?  Huh?
Evidentirano

don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #17 na: Listopad 21, 2012, 05:44:39 »

nikad nisi  cuo  za carlinja ,i vuletu ??onda ili  nisi  baš  na imperiji  ili trebaš  promijenit dilera!?a kolko znam  na imperiji  si  stalno  tako  da definitivno  uzimaš  loše tripove

CARLOS SAMO  NAPRIJED
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #18 na: Listopad 21, 2012, 06:39:22 »

a eto, nikad nisam igrao s njima , niti se sukobio s njima, a nisu ni dio moje ucenicke linije. a vidim da su dobri, jako dobri  Smiley

Evidentirano

don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #19 na: Listopad 21, 2012, 09:01:46 »

najbolji     Wink
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #20 na: Listopad 22, 2012, 04:26:58 »

carlinja znam,eto odigrala s njim megablitz... al za vuletu ni ja nisam čula niti igrala s njim....dok se horusa sjećam još iz v4 verzije od prije 4 godine... to su igrači iz cro,cro/srb svijeta koji je nekima od nas odavno dosadio Grin
I nažalost,nema više procjene tko bolji tko lošiji igrač na osnovu tablice,bodovi se kupuju dakle bez prijetnji o dnu...svatko može  u nekom trenutku uložit euriće u virtualne dijamatiće i tandam-evo ga u vrhu!! Cool
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #21 na: Listopad 22, 2012, 10:24:08 »

carlinja znam,eto odigrala s njim megablitz... al za vuletu ni ja nisam čula niti igrala s njim....dok se horusa sjećam još iz v4 verzije od prije 4 godine... to su igrači iz cro,cro/srb svijeta koji je nekima od nas odavno dosadio Grin
I nažalost,nema više procjene tko bolji tko lošiji igrač na osnovu tablice,bodovi se kupuju dakle bez prijetnji o dnu...svatko može  u nekom trenutku uložit euriće u virtualne dijamatiće i tandam-evo ga u vrhu!! Cool
ja neznam nikoga ovde osim carlinja i bulla(od kandidata za sp)...sa njima sam igra pa ih znam dobro..kakvi smo igraci vidit ce se na SP,a sto se tice ovoga da smo iz cro/srb svjetova to su obicne gluposti..mozes ti imat par tisuca dijamanata ali ako neznas di ces sa njima onda ti ne koriste..a sa horusom je bila za Lips Sealed ancija da nas moze gledat sa dna jer smo trenutno isprid njega  Grin,nista zlonamjerno ipak se natjecemo da igramo zajedno za nasu repku  Tongue
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #22 na: Listopad 23, 2012, 12:57:44 »

ja neznam nikoga ovde osim carlinja i bulla(od kandidata za sp)...sa njima sam igra pa ih znam dobro..kakvi smo igraci vidit ce se na SP,a sto se tice ovoga da smo iz cro/srb svjetova to su obicne gluposti..mozes ti imat par tisuca dijamanata ali ako neznas di ces sa njima onda ti ne koriste..a sa horusom je bila za Smiley ancija da nas moze gledat sa dna jer smo trenutno isprid njega  Grin,nista zlonamjerno ipak se natjecemo da igramo zajedno za nasu repku  Tongue

ma hajde... sa par tisuća dija zadnji papak koji ima pola sata volje i koncentracije za pročitati pravila je kralj Smiley
nije ni moj komentar ništa osobno,samo kažem da nemam pojma tko si ali svejedno-čestitke na prvom mjestu...iako sam pomalo skeptična da mi lider na svjetskom bude netko kog ne poznam... Huh?   ako ostaneš prvi-zasluženo liderstvo imaš a povjerenje ćemo gradit putem....  Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #23 na: Listopad 23, 2012, 06:09:23 »

Postavljam pitanje jedno za koje sam i sam zbunjen sa razlogom , tko je guardianwei?

RAZLOG ( zbog čega sam zbunjen)

Kvalifikacije za svjetsko:

http://prntscr.com/ht3sm

Njegov profil:

http://prntscr.com/ht3ud

Savez u kojem igra u betti 111

http://prntscr.com/ht3we

Nisam skeptik, al eto možda netko zna više od mene, pa ako može objasniti. A ako ne molio bi Tigera da se ovo provjeri, ne trebamo špije u savezu.
Hvala

Jedan dobar frend s igrice ;D

Za njega se ne morate brinut  Tongue
Evidentirano

Vrapche
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #24 na: Listopad 23, 2012, 12:53:32 »

carlinja znam,eto odigrala s njim megablitz... al za vuletu ni ja nisam čula niti igrala s njim....dok se horusa sjećam još iz v4 verzije od prije 4 godine... to su igrači iz cro,cro/srb svijeta koji je nekima od nas odavno dosadio Grin
I nažalost,nema više procjene tko bolji tko lošiji igrač na osnovu tablice,bodovi se kupuju dakle bez prijetnji o dnu...svatko može  u nekom trenutku uložit euriće u virtualne dijamatiće i tandam-evo ga u vrhu!! Cool
pa da. i ja sam s carlinjom odigrao megablitz.  Grin Grin bili smo u istom savezu i osvojili realm :hooray:
Evidentirano

vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #25 na: Listopad 23, 2012, 01:20:32 »

ma hajde... sa par tisuća dija zadnji papak koji ima pola sata volje i koncentracije za pročitati pravila je kralj Smiley
nije ni moj komentar ništa osobno,samo kažem da nemam pojma tko si ali svejedno-čestitke na prvom mjestu...iako sam pomalo skeptična da mi lider na svjetskom bude netko kog ne poznam... Huh?   ako ostaneš prvi-zasluženo liderstvo imaš a povjerenje ćemo gradit putem....  Wink
necu ja bit vođa  Grin  Grin  Grin, to ce bit carlinjo(koliko ga znam bit ce prvi ) Grin... a da ti ne koristis dijamante pa si se ubacila u top 15...u top 20 nema igraca koji ne uzima bar 10h a ove ostale sta uzimaju sve necu ni spominjat Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #26 na: Listopad 23, 2012, 02:12:27 »

..u top 20 nema igraca koji ne uzima bar 10h a ove ostale sta uzimaju sve necu ni spominjat Grin
bez dijamanata se moze odigrat kvalifikacije za to imas primjera dosta ...je da se bas nemozes obranit od svih napada ali svedno se moze ofdigrat kako spada Smiley
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #27 na: Listopad 23, 2012, 02:33:24 »

Evo uz 10 sati se moze odigrat pristojno sasvim i biti u top 10 bez problema...Prosle kvalifikacije su bile teže puno jer nije bilo 16 napada nego se islo do 33 i nije bilo Hramova samo osnovni hram za otvoriti i 10 sati ali i uz 10 satnu proizvodnju može se odigrat solidno..
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #28 na: Listopad 23, 2012, 04:32:54 »

Evo uz 10 sati se moze odigrat pristojno sasvim i biti u top 10 bez problema...Prosle kvalifikacije su bile teže puno jer nije bilo 16 napada nego se islo do 33 i nije bilo Hramova samo osnovni hram za otvoriti i 10 sati ali i uz 10 satnu proizvodnju može se odigrat solidno..
daj ne pricaj gluposti molim te ja nisam imao premium ni dizao 10 sati i do 8 napada sam se drzao a poslije mi se vise nije dalo jer nema smisla kakva desetosatna ne lupetaj te gluposti
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #29 na: Listopad 23, 2012, 04:36:10 »

mozes bez dija samo vojsku obnavljati i to je to jer ratni plijen podignes i obnovis vojsku mjenjas resurse za drvo i zeljezo a sto to znaci kad izgubis vopjske brdo i za drugi napad opet sve ispocetka lako je tebi pricati koji si na pocetku trosio dijamante i skocio sa bodovima i bio korak ispred nomada tako je kasnije lako igrati sa premiumom i 10 satnom a da si od pocetka bez dija i premiuma vidio bi koja je razlika
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!