Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 05:08:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: POHVALE  (Posjeta: 742 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« na: Listopad 06, 2012, 10:27:14 »

pozdrav ekipa!! Smiley Smiley
neznam dalije ovo mjesto za to ali neka !
imam samo rijeci pohvale za covjeka koji mi je danas napravio jako veliku uslugu iako ga ne poznam privatno. tim vise sto sam napravio nesto sto se NIKADA ali bas NIKADA ne radi. Naime , imam  Lips Sealed enih problema sa kupovanjem dijamnata preko kartice , te sam zamolio Goronju ako moze kupiti umjesto mene. Lijepo covjek dao broj racuna ja mu uplatio novac i hopa!¨dijamanti kod mene na profilu!!!  Goronja evo ovim putem ti se jos jednom zahvaljujem !!! danas kakva su vremena i kako nitko nikome ne vjeruje, divno je znati da postoje ljudi kojima je poštenje jos uvijek nesto znaci!!! bdw relativno sam novi igrac imperije i u principu neznam puno igraca, ali ovo danas me stvarno ugodno iznenadilo. Hvala ti Goronja jos jednom !!! pozdrav svima!!
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #1 na: Listopad 06, 2012, 12:19:18 »

pozdrav ekipa!! Smiley Smiley
neznam dalije ovo mjesto za to ali neka !
imam samo rijeci pohvale za covjeka koji mi je danas napravio jako veliku uslugu iako ga ne poznam privatno. tim vise sto sam napravio nesto sto se NIKADA ali bas NIKADA ne radi. Naime , imam  Smiley enih problema sa kupovanjem dijamnata preko kartice , te sam zamolio Goronju ako moze kupiti umjesto mene. Lijepo covjek dao broj racuna ja mu uplatio novac i hopa!¨dijamanti kod mene na profilu!!!  Goronja evo ovim putem ti se jos jednom zahvaljujem !!! danas kakva su vremena i kako nitko nikome ne vjeruje, divno je znati da postoje ljudi kojima je poštenje jos uvijek nesto znaci!!! bdw relativno sam novi igrac imperije i u principu neznam puno igraca, ali ovo danas me stvarno ugodno iznenadilo. Hvala ti Goronja jos jednom !!! pozdrav svima!!
Thanks babagiga, nema problema , uvijek na pomoći, ako me put nanese do Rijeke, idemo na cugu
Evidentirano

vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 07, 2012, 05:46:08 »

svaka cast...ako meni bude tribalo ja cu se isto javit.. Grin  Grin
Evidentirano
leki76
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 22


Profil Email
« Odgovor #3 na: Listopad 27, 2012, 09:15:30 »

svaka cast na uslugi  goronjaa  to je ljudski  a  danas je to  jako tesko nacii svaka cast
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!