Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:30:14 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Croatia001, realm 5  (Posjeta: 1506 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« na: Listopad 06, 2012, 05:53:15 »

 Grin Ja sam mislio da su neki najgori,kad ono izašli još gori   Grin

http://prntscr.com/gw19z
Evidentirano

Juskee
Gost
« Odgovor #1 na: Listopad 06, 2012, 06:06:00 »

Grin Ja sam mislio da su neki najgori,kad ono izašli još gori   Grin

http://prntscr.com/gw19z

 ludi kjak igrao sam sa njim Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 07, 2012, 01:24:51 »

Grin Ja sam mislio da su neki najgori,kad ono izašli još gori   Grin

http://prntscr.com/gw19z
Grin:D:D:D:D:D:D:D svasta!!
Evidentirano
croarmy
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 14, 2012, 04:01:47 »

...hehehe...kak odma cvilis kad je rijec o tebi... Cry...a kad si ti nase napadal po drugim svijetovima ko  Lips Sealed ,onda je to ok i to je tako,zato te mnogi od nasih i ne vole...
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #4 na: Listopad 15, 2012, 10:57:03 »

...hehehe...kak odma cvilis kad je rijec o tebi... Cry...a kad si ti nase napadal po drugim svijetovima ko  Smiley ,onda je to ok i to je tako,zato te mnogi od nasih i ne vole...

O čemu ti to? Ja ne napadam naše, nikada ni nisam, ne još, iako o tome počinjem razmišljati,složiti kažnjeničku bojnu i sve Hrvatske izdajice na odstrijel, a mene svi vole pa čak i neprijatelji ,da da , tu si dečec u krivu, odi se umi malo  *tired*
Evidentirano

croarmy
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 15, 2012, 03:59:37 »

...hehehe...o jabukama i kruskama....nego vidi se i iz prilozenog kako te svi vole...hm,i nisam govoril o ovom realm-u,tu te jos valjd nisu sprokuzili,al vidim kak si pocel,budu ubrzo...
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #6 na: Listopad 15, 2012, 05:15:33 »

...hehehe...o jabukama i kruskama....nego vidi se i iz prilozenog kako te svi vole...hm,i nisam govoril o ovom realm-u,tu te jos valjd nisu sprokuzili,al vidim kak si pocel,budu ubrzo...

sprokužili,budi specifičan,što moraju sprokužiti? Ti imaš očito nekih problema sa svojom osobnošću
Evidentirano

croarmy
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 16, 2012, 01:37:23 »

....a kaj da ja tebi uopce onda idem nekaj objasnjavati tj govoriti,kad tebi trebaju koje kakve specifikacije,valjda i upute,tek da,uzalud mi.......a i odma pocinjes se braniti nekim djecackim forama `odi se umi` imas problema sa osobnoscu`,mislim kakve to uopce ima veze sa icim,kaj imas 15god,ebate....
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 16, 2012, 03:15:47 »

kvalifikacije u tjeku ljuti neprijatelji u plasmanu za svjetsko kak ce nam biti krasna reprezentacija tribun ce biti prazan a imacemo srece sto se necemo moci napadati jer smo u istom savezu  *freak*
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #9 na: Listopad 16, 2012, 03:40:54 »

kvalifikacije u tjeku ljuti neprijatelji u plasmanu za svjetsko kak ce nam biti krasna reprezentacija tribun ce biti prazan a imacemo srece sto se necemo moci napadati jer smo u istom savezu  *freak*

 Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #10 na: Listopad 16, 2012, 09:14:15 »

....a kaj da ja tebi uopce onda idem nekaj objasnjavati tj govoriti,kad tebi trebaju koje kakve specifikacije,valjda i upute,tek da,uzalud mi.......a i odma pocinjes se braniti nekim djecackim forama `odi se umi` imas problema sa osobnoscu`,mislim kakve to uopce ima veze sa icim,kaj imas 15god,ebate....

hahahahahahahahaha  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue koji si ti klinac ovdje   Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #11 na: Listopad 16, 2012, 09:15:02 »

kvalifikacije u tjeku ljuti neprijatelji u plasmanu za svjetsko kak ce nam biti krasna reprezentacija tribun ce biti prazan a imacemo srece sto se necemo moci napadati jer smo u istom savezu  *freak*
šteta
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!