Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:53:42 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Jedno ekonomsko pitanjce...  (Posjeta: 1364 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« na: Listopad 10, 2012, 11:12:39 »

Svi smo svjedoci da kad je cijena necega recimo 4 na trzistu i ti stavis po 1 ta ponuda ne dode na trziste nego se automatski proda sistemu jer je vise nego 2 x manja od trneutne na trzistu ... isprobano kad je trziste prazno i stavi se ponuda neznam 15 i prodaje je po 6 sto je isto tako 2x manje nego na trzistu sistem to obradi i stavi na trziste e sad moje pitanje cemu dvostruka mjerila? znaci posotji neka granica ili formula sa limitom molim da se to tu objasni tj napise tja limit ili sta vec tak da znam za ubuduce Grin hvala...
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 11, 2012, 12:04:15 »

Neće se pojasniti formula sa limitom - pa da olakšamo ljudima da manipuliraju. Sustav funkcionira na taj način s razlogom. Smiley
Evidentirano

Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 11, 2012, 09:03:12 »

Da, pa nedaj boze da se nesto pozitivno napise...
Mnogo je vaznije da linkovi registracije ne rade pa su svjetovi prazni a dijamanti skuplji za 50%...
Kazi mi Tigre, imate li vi neki strucni stozer "Kako da raz Lips Sealed uckamo igru do kraja"... Smiley
Evidentirano

BLOODRIDERS
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 11, 2012, 12:01:36 »

Linkovi su dostupni u igri i svatko može pozvati prijatelja da mu se pridruži - išla je vijest i masovna u igri prošli tjedan.
Što se cijene dijamanata tiče - pojasnio sam sve u vijestima na forumu.
Za sev poslovne odluke su zaduženi vlasnici igre, tako da taj dio nemam namjere komentirati. Smiley
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #4 na: Listopad 11, 2012, 12:56:07 »

pa jel im možeš prenijet i da je u pojedinim svjetovima igra totalno neigriva? da su nabili u krugu 200 oko centralnog dvorca sve igrače i da se nema i nemože poslat offline? za koji hlurac u onda stavili obavezan offline 6 sati? neka ga ukinu,a ne pravit nas budalama... Lips Sealed m i njih i njiihove dijamante....
Evidentirano

vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 11, 2012, 01:51:33 »

Svi smo svjedoci da kad je cijena necega recimo 4 na trzistu i ti stavis po 1 ta ponuda ne dode na trziste nego se automatski proda sistemu jer je vise nego 2 x manja od trneutne na trzistu ... isprobano kad je trziste prazno i stavi se ponuda neznam 15 i prodaje je po 6 sto je isto tako 2x manje nego na trzistu sistem to obradi i stavi na trziste e sad moje pitanje cemu dvostruka mjerila? znaci posotji neka granica ili formula sa limitom molim da se to tu objasni tj napise tja limit ili sta vec tak da znam za ubuduce Grin hvala...
sto se tice cjene na trzistu provaj ovo..recimo da je cjena zeljeza 4 zlatnika a ti zelis prodat za 1 zlatnik svojima iz saveza..stavis na trziste ponudu 101 zeljezo za 2 zlatnika i cekas i kad se pojavi ponuda kupis 100 zeljeza jer je to najmanja jedinica koja se mozes kupit..znaci ostaje na trzistu najmanja ponuda tvoje zeljezo za 2 zlatnika i onda mozes stavit 1m zeljeza po cjeni 1 zlatnik, ako si obajvio ponudu dok je tvoja ponuda bila na trzistu(ona 1 zeljezo za 2 zlatnika) tvoja ce se ponuda obajavit i stat ce na trzistu dok je neko ne kupi i ako za minutu najmanja ponuda bude kupi zeljezo za 5..samo tribas pazit da ti je u vrijeme stavljanja ponude ona u dopustenom razmaku ..
Evidentirano
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 12, 2012, 09:51:11 »

da ne otvaram novu temu...
El zna tko sta se događa sa porukama...
Evo recimo u mega blitz-u
napise mi netko poruku bilo na tribunu bilo na objavama,privatnim 1 poruku a prikaže mi ko da su 2 ???El ima ko logično objašnjenje molim?....Malo je spuntano.   *xxx*
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 12, 2012, 10:01:21 »

da ne otvaram novu temu...
El zna tko sta se događa sa porukama...
Evo recimo u mega blitz-u
napise mi netko poruku bilo na tribunu bilo na objavama,privatnim 1 poruku a prikaže mi ko da su 2 ???El ima ko logično objašnjenje molim?....Malo je spuntano.   *xxx*

tako je i kod nas u cro/srb 4
Evidentirano
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 12, 2012, 10:09:55 »

http://prntscr.com/hb2pp

Evo to izgleda recimo ovako sve je x2
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!