Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 09:45:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Cro/Srb1 nista novo,ISTRA i dalje igra na prevaru :)  (Posjeta: 6068 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #30 na: Listopad 10, 2012, 06:28:33 »

moj amfi ako sam ja nula od igraca i od vodje zasto ste izgubili rat od nas i i i vas podsavez istra 1???pregazili smo vas ali kada smo sklopili fed sa vama to je bila moja najveca greska...Kada smo unistili u ratu istru1 vi niste smjeli nama objaviti rat da odbranite podsavez ma sramota

haha bas si smjesan Smiley rat smo izgubili jer se jedan igrac vratio s odmora a nije smio jer je tako bio dogovor, bila razlika par k bodova bjezali ste ko zecevi koliko se sjecam Grin ludonja je jedini kod vas htio rokanje.zaboravio si i da ste imali anketu gdje ste rekli da zelite fed a ne rokanje.koliko vidim vecina istre1 saveza je tu kod nas ocito ih niste unistili,jadno je sto ste neke pocetnike tamo tukli jer nas niste imali hrabrosti napast:) sklopio si fed jer bi bili gotovi i sam to znas.poceli smo vas rokat i nakon rata onda je otisao darkness nakon sto sam ga roknuo i tad vas je zapeklo malo.a i sto puta sam te pitao idemo se rokat stalno si odgadao sta sad places? i neda mi se vise raspravljat mozes govorit sto god zelis znao si datum kad cemo krenut 8.10 krenuli smo i  Lips Sealed .ionako ste svi pobjegli na stolice.
sretno vam svima ma sto mislili Grin
« Zadnja izmjena: Listopad 10, 2012, 06:32:46 od ampfetamine » Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #31 na: Listopad 10, 2012, 07:05:14 »

haha bas si smjesan Smiley rat smo izgubili jer se jedan igrac vratio s odmora a nije smio jer je tako bio dogovor, bila razlika par k bodova bjezali ste ko zecevi koliko se sjecam Grin ludonja je jedini kod vas htio rokanje.zaboravio si i da ste imali anketu gdje ste rekli da zelite fed a ne rokanje.koliko vidim vecina istre1 saveza je tu kod nas ocito ih niste unistili,jadno je sto ste neke pocetnike tamo tukli jer nas niste imali hrabrosti napast:) sklopio si fed jer bi bili gotovi i sam to znas.poceli smo vas rokat i nakon rata onda je otisao darkness nakon sto sam ga roknuo i tad vas je zapeklo malo.a i sto puta sam te pitao idemo se rokat stalno si odgadao sta sad places? i neda mi se vise raspravljat mozes govorit sto god zelis znao si datum kad cemo krenut 8.10 krenuli smo i  Smiley .ionako ste svi pobjegli na stolice.
sretno vam svima ma sto mislili Grin
\prvo ti si dogovarao sa ludonnja1 deranje jer vam je on idol covjek ima 17 medalja a ja sam vodja saveza,ja inace ne praktikujem da igram na dve strane tj da igram dva realma ali eto cekao sam da se u cro/srb zavrsi da mogu igrati bez razmisljanja na taj realm,rekao sam kada se skine fed da cu ja na odmor jer ne mogu pratiti dva realma jer pored IO ja imam privatni zivot znas to ti je ono posao kuca porodica i tak Smiley Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #32 na: Listopad 16, 2012, 10:20:53 »

samo da se nadovezem na ovo,,,pola fear saveza je preslo u istru tako i cuco pa prema tome ove svadje ovdje vam padaju u vodu haha:D
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #33 na: Listopad 18, 2012, 12:02:52 »

ne razumijem poantu ovog posta, gdje je ovdje ta prijevara?
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #34 na: Listopad 18, 2012, 08:11:10 »

da se vratimo na temu. a tema je ISTRA i prevara.
kao insider i bivsi clan istre, mogu kompetentno progovoriti ovdje par rijeci o ovoj temi.
u istri postoji prevara i to od pocetka druge ere, andministratori su upuceni u to i zatvaraju oci pred tim, jer bi trebali blokirati vise 2/3 saveza. a posto savez istra doprinosi skoro 1/4 prihoda te ere, bugari se ne zele odreci zarade, jer da posteno odrade posao, propade im svijet...
o cemu se radi........ tadasnji vođa saveza zatrazio je da mu se predaju sifre svih igraca u savezu, pa ako dodje do kakvih napada da moze maknuti vojsku, poslati kontru i napasti s drugih racuna. vecina clanova saveza je isto i napravila.
nakon odlaska iz saveza sve sam dokumentirao nadleznima, ali je odgovor bio da se za sada savez istra nece dirati.
osobno sam nakon toga zatvorio svoj racun tamo i prestao igrati taj svijet jer jednostavno nema smisla.
tako da osobno mogu reci da istra vara i ako ovu godinu sto osvoji to ce biti na prevaru, za razliku od prosle, kad smo do pobjede dosli znanjem, zalaganjem  i pozrtvovnoscu.
Evidentirano

sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #35 na: Listopad 18, 2012, 09:17:34 »

cek pitanje,,ako ja dam nekome sifru da mi pripazi na acc ako sam na poslu ili sam vani,,,,to je varanje?
Evidentirano
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #36 na: Listopad 18, 2012, 09:21:41 »

Ma neeeeeeeeee, to ti je dozvoljeno, pa to svi rade a niko neprovjerava
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #37 na: Listopad 18, 2012, 09:22:28 »

cek pitanje,,ako ja dam nekome sifru da mi pripazi na acc ako sam na poslu ili sam vani,,,,to je varanje?
da , ako je daš nekom iz svog saveza / svijeta u kojem igraš ,
ne , ako kupuješ dijamante s tog računa Smiley
Evidentirano

sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #38 na: Listopad 18, 2012, 09:33:58 »

ok to sa dijamantima,,ali ovo samo za acc da igra za tebe,,sto ima veze,,proslu eru nisam nikako igrao igrali ova 2 za mene iz saveza cijelu eru skoro,,,donijeli mi medalju ni kriv ni duzan Grin:D
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #39 na: Listopad 18, 2012, 10:38:21 »


5. Posebni uvjeti korištenja online igara
5.1 Osim ako pravila igre ne dozvoljavaju iznimke, korisnici mogu imati samo 1 račun po 1 rundi8 e.g. Svijet, Univerzum, itd.) Korištenje više računa nije dopušteno i Imperia Games može u bilo kojem trenutku izbrisati ili blokirati korisničke račune.

tako bi trebalo biti. mozes dati cuvara racuna, ali ne smijes dati sifru. ali ocito se danas za dijamante sve moze. ali ta politika ce im se obiti o glavu, sto se vec pomalo vidi po kolicini igraca. prije 3 godine svakih mjesec dana je isla provjera i po 200ak ljudi je bivalo kaznjeno, a sad i one koje zanju nece kazniti.
Evidentirano

BlackJaguar
Private
*

Karma: +14/-12
Offline Offline

Postova: 29



Profil
« Odgovor #40 na: Listopad 18, 2012, 11:45:19 »

Dijamanti su ovdje iznad svega... vremena su se promjenila Horuse frende, znaš i sam... Danas je dozvoljeno kršiti pravila ako trošiš stotine eura po realmu...  *freak*
Evidentirano

I'm a straight razor, if you get too close to me...
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #41 na: Listopad 19, 2012, 12:18:46 »

Uvedene su sljedeće inovacije:

Novi modul za čuvanje računa. Možete postaviti igračima puna ili ograničena prava. Čuvar sa punim pravima može sve što i vlasnik računa, osim izlaska iz saveza i mijenjanje postavki računa.

znaci legalno jedan igrac, moze igrati svoj i jos 2 racuna,...slati napade ,pomjerati vojsku u slucaju napada i sl,...sto i nije lose,..to vam dode ko prostitucija u zapadnim zemljama,legalizovano i stavljeno pod neki vid kontrole,..
sto se tice kazni uopceno,trebale bi biti jednake za sve igrace,bez presedana,..ali ipak je ovo bugarska igra a ne njemacka,... Grin
« Zadnja izmjena: Listopad 19, 2012, 12:50:43 od memnon » Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #42 na: Listopad 19, 2012, 08:59:15 »

 Smiley u r 82 sam igrao jedan svoj i još 5-6 računa preko šifri tamo smo nas desetak znali sve šifre nije bilo čuvara i moj račun su drugi igrali i kupovali smo dijamnte i s razlogom se nismo bojali dok trošiš sve je dozvoljeno u ovoj igri..zbog lakomosti više ni ne igram ovu igru..200 eura radije potrošim na nešto pametnije nego na škrinju...iskreno divim se ljudima koji su spremni te pare baciti u kantu za smeće
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #43 na: Listopad 22, 2012, 09:02:59 »

da se vratimo na temu. a tema je ISTRA i prevara.
kao insider i bivsi clan istre, mogu kompetentno progovoriti ovdje par rijeci o ovoj temi.
u istri postoji prevara i to od pocetka druge ere, andministratori su upuceni u to i zatvaraju oci pred tim, jer bi trebali blokirati vise 2/3 saveza. a posto savez istra doprinosi skoro 1/4 prihoda te ere, bugari se ne zele odreci zarade, jer da posteno odrade posao, propade im svijet...
o cemu se radi........ tadasnji vođa saveza zatrazio je da mu se predaju sifre svih igraca u savezu, pa ako dodje do kakvih napada da moze maknuti vojsku, poslati kontru i napasti s drugih racuna. vecina clanova saveza je isto i napravila.
nakon odlaska iz saveza sve sam dokumentirao nadleznima, ali je odgovor bio da se za sada savez istra nece dirati.
osobno sam nakon toga zatvorio svoj racun tamo i prestao igrati taj svijet jer jednostavno nema smisla.
tako da osobno mogu reci da istra vara i ako ovu godinu sto osvoji to ce biti na prevaru, za razliku od prosle, kad smo do pobjede dosli znanjem, zalaganjem  i pozrtvovnoscu.

horus zaboravio si rec da ste lagali saveznkie proslu eru!jos ne ti jer nisi bio tamo,ali eto the_end je imao naivno vodstvo pa su nasjeli na neke puste price Smiley.da su mene sluisali istre nebi bilo vec u  pola realma,ali eto nece slusat Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #44 na: Listopad 22, 2012, 11:23:46 »

horus zaboravio si rec da ste lagali saveznkie proslu eru!jos ne ti jer nisi bio tamo,ali eto the_end je imao naivno vodstvo pa su nasjeli na neke puste price Smiley.da su mene sluisali istre nebi bilo vec u  pola realma,ali eto nece slusat Grin
ja nisam nikog varao. zato ne bih ulazio u to. zanimljivo je kako nitko nije odgovorio na ovaj moj komentar. ni oni iz istre jer znaju da je istina to sto varaju, a nitko iz IO tima nije dematirao cinjenicu da se dopusta prevara sve dok dijamanti teku.  :head_hurts_kr: :hmmm:
Evidentirano

 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!