Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 07:05:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Cro/Srb1 nista novo,ISTRA i dalje igra na prevaru :)  (Posjeta: 6083 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #75 na: Listopad 25, 2012, 09:01:23 »

ti si otvorio temu o varanju istre ne ja  Wink Grin
Da ja sam otvorio jer sam bio ljut,ljut je sam dobio poruku od amfija da skida fed da idemo deranje a ja nisam bio tu i naravno popusio sam vojsku,a oni su skinuli fed jer je jedan poslao sliku amfiju kako se jedan igrac prestavlja kao ludonnja1 sa drugog profila i da bi taj igrac pisao ludonnji da se samo javi tom porukom kao da bi stvarno bilo da ludonnja1 ima dva profila i svasta je taj igrac pisao kada se prestavio kao ludonnja1...Da cemo s Lips Sealed ati istru ici na njihove dvorce i bla bla itd... Smiley
Evidentirano
denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #76 na: Listopad 25, 2012, 09:48:16 »

Juske i sableta . cuco_ prvi put igra na ovom realmu. nije covjek znao ko je kakav i sta su ljudi spremni da urade. da ce fear da predje kod nas ta je opcija bila i ranije.cak su imali i glasanje u savezu.nista nije cudno.mislim da je tajson dosta toga objasnio.proslu eru porazeni the_end se infiltrirao u mnoge saveze (ne kazem da su svi igraci takvi,ima i kod njih postenih koji su okrenuli stranicu i igrali svoju igru ne obaziruci se na proslu eru) i huskao mnoge protiv nas. bilo je kojekakvih lazi protiv nas a i nas su trovali protiv fear_.ko je imao koristi od toga mozete zakljuciti,ali tvrdim a i to znamo u istra da fear_ je igrao kako je znao.nije imao informacije o prijasnjoj eri.i neka mi neko ne prica neke gluposti da igraci koji su dosli iz fear nisu zasluzili medalju.zasluzili su je i dobice je.mislim da ce tajson i ovu eru da opise onako objektivno i posteno kao i proslu.cekam tajsonov POST. Grin
Evidentirano
debeli_gad
Private
*

Karma: +0/-16
Offline Offline

Postova: 17


leon.javor@net.hr
Profil WWW
« Odgovor #77 na: Listopad 26, 2012, 01:47:48 »

ISTRA se sluzila svakakvim prevarama da bi raz Smiley ali savez FEAR_ sto su i uspjeli a admini nerade svoj posao ima puno duplih profila u Cro/Srb1 a pogotovo u istri i njihovi igraci imaju puno profila....Preporucujem svim igracima koji planiraju da igraju taj realm prvo sto trebaju uraditi je da istru uniste jer su tamo sve pi*ke od ljudi i igraca Smiley
ako smatrate da igraju na prevaru   prijavite zlouporabu
Evidentirano

S poštovanjem
denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #78 na: Studeni 01, 2012, 11:50:37 »

ako smatrate da igraju na prevaru   prijavite zlouporabu
Upravo tako. Wink
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #79 na: Studeni 04, 2012, 03:06:16 »

evo i par dokaza da ljudi vide kakav je horus igrac i koliko covjek pati za medaljom da nakon svega on moli da ga se vrati nazad u istru sad pri kraju 2 ere Grin *crazy*

http://prntscr.com/i3i36

http://prntscr.com/i3iff

medalje vidit neces Grin a zao mi je sto si pobjego sa cs4 taman sam krenuo tamo igrat vidim da si mi na 7 udaljenosti Grin dodi nazad u cs4 Grin

nakon kraja prve ere ostali smo na 10ak igraca nije bilo bajno svi su se okomili na nas,ali smo sve prebrodili i eto jos 1 dan i obranili smo zlato samo mogu jednu stvar reci krenulo je nabolje otkad smo te izbacili Grin:D:D i istina nas graditelj nema 40 lvl arhitekture ima 38 Grin ta 2 lvl nam nis ne znaci a covjek je donirao masu resa i vojske usput ono sto ti nikad nisi radio Grin

ovo sigurno boli jelda horuse Grin http://prntscr.com/i3kbp
   .. pa ko je to meni molio maloo.. Grin Grin Grin Grin  ..cak ima i vicc..sta radi hors na koljenima pred vratima ucke....moli istru da ude unjuu.. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!