Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 01:02:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Cro/Srb1 nista novo,ISTRA i dalje igra na prevaru :)  (Posjeta: 6082 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #60 na: Listopad 24, 2012, 06:25:43 »

mene ne zanimas ti osobno , ni savez istra, i tko je u istri.  Lips Sealed a fala bogu imate pa se mozete izredavati po zelji. pisao sam u ovoj temi samo zato da ukazem na prevare koje ste radili od pocetka ove ere i cinjenicu da administratori to nisu htjeli sankcionirati. sto je sramotno.
a tko se zeli sa mnom suociti i misli da je bolji ratnik . za 8 dana pocinje SP, bit cu tamo svima na raspolaganju, pa cete moci svi pokazati sto znate.

jedan prepravljen vic: dosao novi clan u istru i pita vođu, kakvi su mu zadatci. ovaj ga vodi kroz selo i sve mu objasnjava , te kad su dosli do krcme vidjese tamo veliku bacvu s rupom u sredini. i kaze mu vođa: svaki dan osim srijede, kad ispunis sve obaveze . mozes doci do bacve, gurnuti  Lips Sealed  u rupu i popusit ce ti ga. a novi clan pita: a zasto ga ne mogu gurnut u srijedu? a vođa mu odgovori: u srijedu si ti u bacvi!  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
svim u savezu istri svako dobro i jos puno redaljki i medalja Grin
Evidentirano

ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #61 na: Listopad 24, 2012, 06:39:21 »

mene ne zanimas ti osobno , ni savez istra, i tko je u istri.  Smiley a fala bogu imate pa se mozete izredavati po zelji. pisao sam u ovoj temi samo zato da ukazem na prevare koje ste radili od pocetka ove ere i cinjenicu da administratori to nisu htjeli sankcionirati. sto je sramotno.
a tko se zeli sa mnom suociti i misli da je bolji ratnik . za 8 dana pocinje SP, bit cu tamo svima na raspolaganju, pa cete moci svi pokazati sto znate.

jedan prepravljen vic: dosao novi clan u istru i pita vođu, kakvi su mu zadatci. ovaj ga vodi kroz selo i sve mu objasnjava , te kad su dosli do krcme vidjese tamo veliku bacvu s rupom u sredini. i kaze mu vođa: svaki dan osim srijede, kad ispunis sve obaveze . mozes doci do bacve, gurnuti  Smiley  u rupu i popusit ce ti ga. a novi clan pita: a zasto ga ne mogu gurnut u srijedu? a vođa mu odgovori: u srijedu si ti u bacvi!  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
svim u savezu istri svako dobro i jos puno redaljki i medalja Grin

ha ha very funny  *crazy*

kakve prevare? nasi acc su bili na provjerama, da smo muljali vec bi vjerovatno ban dobili,nista niti 1 clan mog saveza nije napravio nelegalno.ne znam o cemu ti pricas osim sto iznosis neistine i blamiras se.napisao sam ti vec imas sad opcije cuvara s neogranicenim pravima ako ti netko treba pricuvat acc dok si na poslu. okani se istre za nas si mrtav covjek.tu spominjes neko svjetsko prvenstvo sta mislis da si faca? Grin:D:D  *xxx*

hvala na cestitkama izredat cemo se mi opet na tebi kad tad Grin

Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #62 na: Listopad 24, 2012, 06:43:28 »

horuse iako si smeće u igri i napuhani dikobraz,ipak nakon ovog svega napisanog te žalim... Grin Grin Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #63 na: Listopad 24, 2012, 06:45:45 »

te opcije su uvedene nedugo! da ponovim tebi i svima . na pocetku 2. ere vođa saveza istra pokupio je sifre od vecine clanova i ulazio na njih prema potrebi u slucaju napada i slanja kontri. stojim iza toga jer sam bio tamo i vidio sto se pisalo na tribunu i objavama. to je prevara koja je ucinila da savez istra bude napreadniji u odnosu na ostale saveze i to je prevara. a zasto admini to nisu sankcionirali to je vec pitanje za njih
Evidentirano

cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #64 na: Listopad 24, 2012, 07:36:11 »

slazem se u potpunosti s tobom,mora postojati sinergija ratnika i farmera.ali drugo je to kad netko sa 10 mil bodova ima 0 k vojske donirano i kad je donirao u 5 mjeseci niti 10 mil resa.zato i horus tu kenja nas je 50 ali pola nas je rokalo pola doniralo to tako ide.

nije tu problem ko je farmer ko nije Grin nego ko je igrac za savez a tko misli samo na svoju guzicu Grin
ko misli na svoju guzicu ili o necijoj guzici Grin Grin
Anubis to sto si pisao za farmere pa vecina igraca u pocetku rade ekonomiju i razvijaju se i cistili okolo sa malo vojske jer lako je vojsku nastancat a vojsku ces za 2 dana napraviti ali sta ako prvo nastancas vojsku e tu je problem ako nemas koga farmati kako sve to placati i tesko je ako imas jaku vojsku da onda radis ekonomiju...Ja sam pravio pre greske u pocetku realma prvo napravim jaku vojsku pa postepeno radim ekonomiju da bi tek sada u cro/srb 1 shvatio kakvu sam ja gresku pravio...Jer u cro/srb 1 slabo da si imao koga napadati a vojska ti pojede sve cak i prodas sve resurse
Evidentirano
denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #65 na: Listopad 24, 2012, 07:45:11 »

Ne mogu vjerovati Horuse koliko si stvarno postao bezobrazan.Sto se tice ljudi koji su dosli u savez ( a vidim da mislis na igrace koji su bili u FEAR_) bolje je kad znas od pocetka odnos sa nekim i znas sta misli nego kad ti neko radi iza ledja.E vidis ako ce igraci FEAR_-a dobiti medalju.neka ce jer su je zasluzili.Rokali smo se i na kraju shvatili koliko muljatora ima na serveru.Sad prljavstina isplivava na vidjelo.Ima jedna poslovica Horus koja kaze : NE PADA SNIJEG DA PREKRIJE BRIJEG,VEC DA BI TRAGOVI OSTALI. One gluposti koje pises sa vise gadosti nego humora su odraz tvoje kulture ili nekulture. Cak ni juce kad me neko pitao na PP nisam pisao o tebi nista lose. Uglavnom ono sto i sam znas. A sad sta da kazem? Ne mogu vjerovati kakve gluposti pises. To govori o tebi a ne o nama.Moguce je ANUBISE da se farmer dize brzo,ali sta mu vrijedi kad nema vojsku da brani svoje farme i kad ga moze pljackati ko pozeli.Da je samo vise aktivnih igraca nebi trebali dijamanti pored farmera.Ako mislis da je normalno da lik ima 4mil bodova i 200k vojske onda razlicito tumacimo ovu igru. Ne igram sa dijamantima i meni je jedina sansa da imam jaku vojsku da me ne bi napadali ovi koji igraju sa dijamantima.Ovo je igrica koju dozivljavam kao nesto sto ce da mi uljepsa slobodno vrijeme i da upoznam nove ljude.
A Horuse molim te ostavi nas vise na miru.Igraj svoju igru i uzivaj.
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #66 na: Listopad 24, 2012, 10:28:27 »

horuse iako si smeće u igri i napuhani dikobraz,ipak nakon ovog svega napisanog te žalim... Grin Grin Grin
Dac molim te pripazi na riječnik,žuti karton, ne želim ponavljati pravila, ne pristoji ti ovo izražavanje prijatelju.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #67 na: Listopad 25, 2012, 12:21:48 »

Ne mogu vjerovati Horuse koliko si stvarno postao bezobrazan.Sto se tice ljudi koji su dosli u savez ( a vidim da mislis na igrace koji su bili u FEAR_) bolje je kad znas od pocetka odnos sa nekim i znas sta misli nego kad ti neko radi iza ledja.E vidis ako ce igraci FEAR_-a dobiti medalju.neka ce jer su je zasluzili.Rokali smo se i na kraju shvatili koliko muljatora ima na serveru.Sad prljavstina isplivava na vidjelo.Ima jedna poslovica Horus koja kaze : NE PADA SNIJEG DA PREKRIJE BRIJEG,VEC DA BI TRAGOVI OSTALI. One gluposti koje pises sa vise gadosti nego humora su odraz tvoje kulture ili nekulture. Cak ni juce kad me neko pitao na PP nisam pisao o tebi nista lose. Uglavnom ono sto i sam znas. A sad sta da kazem? Ne mogu vjerovati kakve gluposti pises. To govori o tebi a ne o nama.Moguce je ANUBISE da se farmer dize brzo,ali sta mu vrijedi kad nema vojsku da brani svoje farme i kad ga moze pljackati ko pozeli.Da je samo vise aktivnih igraca nebi trebali dijamanti pored farmera.Ako mislis da je normalno da lik ima 4mil bodova i 200k vojske onda razlicito tumacimo ovu igru. Ne igram sa dijamantima i meni je jedina sansa da imam jaku vojsku da me ne bi napadali ovi koji igraju sa dijamantima.Ovo je igrica koju dozivljavam kao nesto sto ce da mi uljepsa slobodno vrijeme i da upoznam nove ljude.
A Horuse molim te ostavi nas vise na miru.Igraj svoju igru i uzivaj.
eh denise, crni denise Grin ne pisem gluposti nego cinjenice. i ti to znas. i ti si dao svoju sifru vođi i ako se ne varam imao sifru od vođe i manipulirao svim tim racunima. to je istina i to je sjaj zlata kojeg ces imat  Embarrassed
aq sto se tice FEARA, njihov izbor. ja mislio da bi im vise vrijedila casno zasluzena srebrna medalja koju su mogli osvojiti, nego to sto su se cijelu eru krvili s vama i na kraju namazali guzu vazelinom i presli u istru. ali svak ima svoj obraz
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #68 na: Listopad 25, 2012, 12:25:25 »

ma ti i jesi farma kao i citav server,kada smo se lupali sa nama ti si me ubjedjivao da je bolje da sklopimo fed i da mi deremo ostale saveze a vidim sto ste ikoga napali osim nas naravno i to kada niko vise nije ocekivao nista posto je proslo 5 mjeseci i nema desavanja u tom realmu ljudi su igrali na drugim realmima koa i ja sam pa niko nije toliko ocekivao nesto.Jeste bio dogovor da se rokamo ali ti si rekao iza 8.10 kada dodjes sa svadbe a ti si meni javio porukom i vidio nisam tu i raskinuo FED i odmah napali sto nije nikako posteno i ti meni se nadjes tu govoriti o postenju znas kako se kaze ko o cemu kurva o postenju...Smiley ajde ako si igrac pocni igrati internacionalni blitz tamo bi te bugari unistili,jer u blitzu se vidi kakav si igrac Smiley

E to ko je kome pisao pogledaj malo,neki igrac sa nekog desetog profila se prestavlaj da je ludonnja1 i pise svasta kako cemo mi napasti vas to je prica za malu djecu nego ti se posveti malo faxu i pazi da te cura ne ostavi a mani se vise prevara  Wink
ajde cuco, gdje je nestala tvoja britkost s kojom si otovrio ovu temu. procitaj svoje prve postove, pa napisi sad nesto slicno. jer ako si  onda bio u pravu i sad si Smiley
Evidentirano

denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #69 na: Listopad 25, 2012, 12:31:03 »

eh denise, crni denise Grin ne pisem gluposti nego cinjenice. i ti to znas. i ti si dao svoju sifru vođi i ako se ne varam imao sifru od vođe i manipulirao svim tim racunima. to je istina i to je sjaj zlata kojeg ces imat  Embarrassed
aq sto se tice FEARA, njihov izbor. ja mislio da bi im vise vrijedila casno zasluzena srebrna medalja koju su mogli osvojiti, nego to sto su se cijelu eru krvili s vama i na kraju namazali guzu vazelinom i presli u istru. ali svak ima svoj obraz
Horuse ne isplati se sa tobom raspravljati.Ne vrijedjaj druge jer si neinformiran.Reci cu ti da FEAR_ je zasluzio zlatnu,jer ima igraca koji nisu zasluzili ni da im se ime pomene.Cak i dok smo se napadali pricali smo izmedju sebe.Nije bilo mrznje.Bilo je i nama i njima dosadno i zakazali smo fight.Kad smo zakljucili da ce o samo drugima odgovarati onda smo prestali sa tim i dogovorili smo se da budemo zajedno u savezu.Cak je bila opcija da zajedno igramo neki realm.Vidis u istru su dosli i tigrovi a i sa njima se istra rokala.tako da ne mora da znaci ako sa nekim ratujes da ga mrzis.Dovoljno je postovati i cijeniti neke igrace.Ne vrijedi se sa tobom raspravljati,ali nemoj da nas uzimas u usta jer nisi u pravu.
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #70 na: Listopad 25, 2012, 02:18:33 »

ajde cuco, gdje je nestala tvoja britkost s kojom si otovrio ovu temu. procitaj svoje prve postove, pa napisi sad nesto slicno. jer ako si  onda bio u pravu i sad si Smiley
Horuse svako se sa necim pomiri ali ti nemozes se pomiriti sa svojim razumom,ocigledno da ti je virtualni svjet preci od stvarnog Smiley
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #71 na: Listopad 25, 2012, 05:41:07 »

mene samo zanima od vodje istre kako je mogao primiti igrace u savez koji ga pljuvaju po forumu i nazivaju varalicom,?zasluzili su medalju a vi prekinuli fed i napali ih?Grin mozda mi treba nacrtat da shvatim,,,ali ovo je previse haha

i samo se cupate sa ovim horusom,,sto ima veze koliko covjek donira ili vojnika ili resursa kad vas ima jos 49 u savezu koji to radite a on vam skracuje vrijeme na izgradnju i sa nekim cudom poboljsava vase stanje u carstvu,,,i vjerojatno ima dobra primanja,,pa i porez od 30 % ,,,i onda sad vidim da je cijeli fear nakon vrijedjanja igraca istre presao kod njih jer kao trudili su se cijelu eru i zasluzili hahaha
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #72 na: Listopad 25, 2012, 06:17:46 »

mene samo zanima od vodje istre kako je mogao primiti igrace u savez koji ga pljuvaju po forumu i nazivaju varalicom,?zasluzili su medalju a vi prekinuli fed i napali ih?Grin mozda mi treba nacrtat da shvatim,,,ali ovo je previse haha

i samo se cupate sa ovim horusom,,sto ima veze koliko covjek donira ili vojnika ili resursa kad vas ima jos 49 u savezu koji to radite a on vam skracuje vrijeme na izgradnju i sa nekim cudom poboljsava vase stanje u carstvu,,,i vjerojatno ima dobra primanja,,pa i porez od 30 % ,,,i onda sad vidim da je cijeli fear nakon vrijedjanja igraca istre presao kod njih jer kao trudili su se cijelu eru i zasluzili hahaha

ni meni nije jasno ako si sa jednom ekipom ostani sa njom do kraja,citam pocetak teme fear ne voli istru ovo ono i onda prijedju u nju pa mislim kao sto je sableta rekao jednostavno ahhaha ...
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #73 na: Listopad 25, 2012, 08:42:49 »

sableta i juske sta vama nije jasno???Treba mi tabla i kreda da vam nacrtam Smiley
Niste u toku a ni u toj eri pa da bi mogli da bilo sta da dobacujete sa strane,ja znam zasto sam presao u istru to sam trebao uraditi na samom pocetku kada nam je amfi to predlozio.Sada niko se nemoze sakriti pogotovo oni koji su muljali
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #74 na: Listopad 25, 2012, 08:48:02 »

sableta i juske sta vama nije jasno???Treba mi tabla i kreda da vam nacrtam Smiley
Niste u toku a ni u toj eri pa da bi mogli da bilo sta da dobacujete sa strane,ja znam zasto sam presao u istru to sam trebao uraditi na samom pocetku kada nam je amfi to predlozio.Sada niko se nemoze sakriti pogotovo oni koji su muljali

ti si otvorio temu o varanju istre ne ja  Wink Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!