Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 11:28:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Cro/Srb1 nista novo,ISTRA i dalje igra na prevaru :)  (Posjeta: 6081 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #15 na: Listopad 10, 2012, 03:07:56 »

a ajde reci ti ko ti cuva profil, pa si se javio ovde zbog toga jer si se uplasio uzio si silne pare u profil pa se bojis da ti ga ne banuju Grin

moj profil cuvaju ferdo i denis imaju neogranicena prava.to sto ti nemas u savezu kome vjerujes tvoj problem.a da moj profil banaju zaboli me jer imam kao sto si i sam rekao zavrsit 3 ispita i postat magistar za razliku od tebe koji ces bit bijedan i dalje u zivotu.ja odustajem tako da mi je svejedno.ja sam svoj savez doveo do kraja ere ti nazalost nisi tu se vidi razlika izmedu pravog vode saveza koji brine o svojim igracima i tebe
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 10, 2012, 03:08:44 »

onda nemislimo na istog vampira jer jedan vampir je dobio bann sa mislim 80k bodova i tada smo ga izbacili iz saveza ...a ja sam dobio ban zbog krade dijamanata a o tome nemam pojma niti sam ih krao i od tog dana kad su me zbog toga bann-ali nisam ni jednog dijamanta uzeo jer su najveci šup*i da sam to napravio dobro znam kriv sam ali tako bann-at ljude to je nevjerovatno

ok ispricavam se sto sam rekao da su te zbog duplog profila kaznili.ocito ne mislimo na istog igraca da
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #17 na: Listopad 10, 2012, 03:10:26 »

onda nemislimo na istog vampira jer jedan vampir je dobio bann sa mislim 80k bodova i tada smo ga izbacili iz saveza ...a ja sam dobio ban zbog krade dijamanata a o tome nemam pojma niti sam ih krao i od tog dana kad su me zbog toga bann-ali nisam ni jednog dijamanta uzeo jer su najveci šup*i da sam to napravio dobro znam kriv sam ali tako bann-at ljude to je nevjerovatno a nemozes ni vjerovat koliko sam para u njega ulozio i onda mi bann-aju ni vise ni manje nego zbog krade dija
Lips Sealed a i istru mogu banat samo treba prijaviti prave clanove Smiley
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #18 na: Listopad 10, 2012, 03:14:20 »

Smiley a i istru mogu banat samo treba prijaviti prave clanove Smiley

slobodno daj na provjeru pa ce se vidit ko laze. ti imas 8 profila kako se uopce usudujes govorit.pa vi fearovci cak imate i jos 1 savez pun duplih profila _U_ savez ako se ne varam.a nas sve jake evo daj na provjeru pa vidi.mi svi imamo premiume i dije tako da nam ne trebaju dupli profili ko sto tebi trebaju da si saljes zlato.to rade luzeri poput tebe
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #19 na: Listopad 10, 2012, 03:17:12 »

Smiley a i istru mogu banat samo treba prijaviti prave clanove Smiley
ako vec mislite to ste odavno trebali napravit jer mislim da je vec sad i gotovo i da 5-6 igraca dobije bann njima to nije neki gubitak ...iako sam mislio da ce te vid dobiti ovu eru skoro cijeli silent je preso kod vas i kad sam dobio bann vise nisam ni pratio ovaj svijet ali vidim da ipak opet istra osvaja  Lips Sealed
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #20 na: Listopad 10, 2012, 03:17:40 »

a ova igra treba detaljne promjene.npr da bude ko u ogameu cim se podudaraju ip adrese oba acc dobiju banove.tad nebi bilo prevaranata poput tebe.i ako mislis da ne znam ljudi su mi rekli koje profile sve imas.cak oni koje si izbacio nakon  Lips Sealed sa pijujicom
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #21 na: Listopad 10, 2012, 03:19:35 »

ako vec mislite to ste odavno trebali napravit jer mislim da je vec sad i gotovo i da 5-6 igraca dobije bann njima to nije neki gubitak ...iako sam mislio da ce te vid dobiti ovu eru skoro cijeli silent je preso kod vas i kad sam dobio bann vise nisam ni pratio ovaj svijet ali vidim da ipak opet istra osvaja  Smiley

pa cuco je znao da krecemo 8.10 na njih i sad place ko dijete kuka li ga kuka Grin  Cry
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #22 na: Listopad 10, 2012, 03:20:43 »

a ova igra treba detaljne promjene.npr da bude ko u ogameu cim se podudaraju ip adrese oba acc dobiju banove.tad nebi bilo prevaranata poput tebe.i ako mislis da ne znam ljudi su mi rekli koje profile sve imas.cak oni koje si izbacio nakon  Smiley  sa pijujicom
ja imam poruku gdje tera-bite pise jesi mu ti ulazio na profil a imam isto poruku gdje sam ja tebi pisao i pise da nije ampfetamine a kasnije si mi rekao da ti je ferdo cuvao profil i toliko o tome a nisam ja pi*ka kao ti i jos pojedini da prijavljujem i da varam narod Smiley
e moj ti amfi ja jad i bijeda a tebe cura hoce ostaviti zbog IO pa ti kontaj koliko si ti zaludjen sa igricom....a kontaj ja imam vremena da radim igram i brinem se o svojoj porodici Smiley
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #23 na: Listopad 10, 2012, 03:25:28 »

http://i48.tinypic.com/neds2r.png
i dalje neznam zasto ste bili stavili neprijateljski ?  Cool
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #24 na: Listopad 10, 2012, 03:26:58 »

ja imam poruku gdje tera-bite pise jesi mu ti ulazio na profil a imam isto poruku gdje sam ja tebi pisao i pise da nije ampfetamine a kasnije si mi rekao da ti je ferdo cuvao profil i toliko o tome a nisam ja pi*ka kao ti i jos pojedini da prijavljujem i da varam narod Smiley
e moj ti amfi ja jad i bijeda a tebe cura hoce ostaviti zbog IO pa ti kontaj koliko si ti zaludjen sa igricom....a kontaj ja imam vremena da radim igram i brinem se o svojoj porodici Smiley

pa dupli profil nije isto sto i uci nekome na profil i vidjeti da li mulja,normalno da sam mu usao u profil i procitao sve poruke ipak je bio kod vas u savezu.dupli profil je ono sto ti imas.ono sto radis cijelu eru saljes si zlato to je varanje a ne nekome uci i vidjeti poruke.shvacas li razliku? ja sam zaluden igricom? moguce ali ja sam kod svega takav cega se uhvatim to guram do kraja s max ozbiljnosti. Lips Sealed  ja sam igrac imperija je ovisnost kao i sve te igrice ko misli da nije tako nije igrac po meni to je ko droga  Lips Sealed
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #25 na: Listopad 10, 2012, 03:28:39 »

http://i48.tinypic.com/neds2r.png
i dalje neznam zasto ste bili stavili neprijateljski ?  Cool

zato jer je cuco poceo dovoditi sve igrace koje smo mi napadali ili izrokali
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #26 na: Listopad 10, 2012, 03:30:35 »

zato jer je cuco poceo dovoditi sve igrace koje smo mi napadali ili izrokali
Stavili su jer nisu mogli da zavrse eru bez naseg dvorca Grin Grin
igraci po 7 m bodova a nemogu dignuti hramove do 70 % hehehehehe
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #27 na: Listopad 10, 2012, 03:36:45 »

Stavili su jer nisu mogli da zavrse eru bez naseg dvorca Grin Grin
igraci po 7 m bodova a nemogu dignuti hramove do 70 % hehehehehe

po ovome se vidi da si nula od igraca svatko ko imalo zna igrati imperiju zna da mu je dovoljno 4 dvorca s time da  mora imati sredisnji dvorac.mi nismo hramove digli do kraja o cemu ti pricas? pa vidis i po utjecaju da nisu do kraja dignuti.nemoj se sramotit dosta ti je i ovo plakanje Grin
i ne treba ti 70% nego 60% nemoj se brukati bezveze Grin:D tj nama samo fali jos 6% a pogledaj niti sredisnji nije do kraja dignut sa hramovima a gdje su jos sjeverni i ostali Smiley napali smo vam dvorce samo jer ste kuhali nama iza ledja nista drugo
« Zadnja izmjena: Listopad 10, 2012, 03:43:18 od ampfetamine » Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #28 na: Listopad 10, 2012, 03:41:36 »

svaki ozbiljniji savez tebe za vodju cuco nebi imao pa ti imas 1.1 mil bodova kakva su ti istrazivanja bice kontru imas na 20 Grin:D:D( da ne govorim o tome da si govorio da ste prestali igrat ovu eru i da igrate blitz,neko igra samo ovu eru i ne zeli da bude farmville) zelio si vise a nisi uspio  Lips Sealed  to je zivot nemoj se ljutit ipak je ovo samo igrica Smiley a to tvoje vrijedanje me nimalo ne dira Smiley imali ste ponudu svi preci kod nas zasto niste to je vasa stvar ne moja
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #29 na: Listopad 10, 2012, 05:21:45 »

svaki ozbiljniji savez tebe za vodju cuco nebi imao pa ti imas 1.1 mil bodova kakva su ti istrazivanja bice kontru imas na 20 Grin:D:D( da ne govorim o tome da si govorio da ste prestali igrat ovu eru i da igrate blitz,neko igra samo ovu eru i ne zeli da bude farmville) zelio si vise a nisi uspio  Smiley  to je zivot nemoj se ljutit ipak je ovo samo igrica Smiley a to tvoje vrijedanje me nimalo ne dira Smiley imali ste ponudu svi preci kod nas zasto niste to je vasa stvar ne moja
moj amfi ako sam ja nula od igraca i od vodje zasto ste izgubili rat od nas i i i vas podsavez istra 1???pregazili smo vas ali kada smo sklopili fed sa vama to je bila moja najveca greska...Kada smo unistili u ratu istru1 vi niste smjeli nama objaviti rat da odbranite podsavez ma sramota
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!