Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 09:31:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Cro/Srb1 nista novo,ISTRA i dalje igra na prevaru :)  (Posjeta: 6080 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« na: Listopad 10, 2012, 02:10:00 »

ISTRA se sluzila svakakvim prevarama da bi raz Lips Sealed ali savez FEAR_ sto su i uspjeli a admini nerade svoj posao ima puno duplih profila u Cro/Srb1 a pogotovo u istri i njihovi igraci imaju puno profila....Preporucujem svim igracima koji planiraju da igraju taj realm prvo sto trebaju uraditi je da istru uniste jer su tamo sve pi*ke od ljudi i igraca Smiley
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 10, 2012, 02:32:20 »

javio se posteni cuco Grin dokazi i slike vasih igraca koji nagovaraju pola realma da idu protiv nas pokazuju drugacije Smiley nadalje vas vodja vampir i barestony kaznjeni dobili ban upravo radi duplih profila Smiley prevara? to samo moze reci luzer poput tebe.prilike ste svoje imali.znali ste da cemo krenut na vas 8.10 a krenuli smo cak jedan dan kasnije Grin da ste hrabri bi se borili a ne ko p. otisli na stolice.mi vam savez nismo razorili sami ste ga unistili(kaze covjek kojemu je pijujica htio ukrast savez i raspustit saveznu vojsku,zatim otici u slavenskaju s ostalima,a mi idioti jos mu i pomogli unistit pijujicu i vratili cuci savez,mogli smo vas tad vec skrist da smo bili pokvareni ovako smo vam dali i datum napada) a da vam je stalo do ere nebi bili sad na stolicama.neko je ipak tu potrosio i novaca i ohoho sati igranja da bi samo igrali farmwille
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 10, 2012, 02:37:45 »

nama vasi dvorci nisu niti trebali sa nasa 4 da smo digli do kraja velike hramove imamo preko 60% drugi puta pazite sto i kome pisete Grin jer kako to uvijek biva ko kuha iza ledja taj i na  Lips Sealed  Smiley
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #3 na: Listopad 10, 2012, 02:41:53 »

nama vasi dvorci nisu niti trebali sa nasa 4 da smo digli do kraja velike hramove imamo preko 60% drugi puta pazite sto i kome pisete Grin jer kako to uvijek biva ko kuha iza ledja taj i na  Smiley  Smiley
ma ti i jesi farma kao i citav server,kada smo se lupali sa nama ti si me ubjedjivao da je bolje da sklopimo fed i da mi deremo ostale saveze a vidim sto ste ikoga napali osim nas naravno i to kada niko vise nije ocekivao nista posto je proslo 5 mjeseci i nema desavanja u tom realmu ljudi su igrali na drugim realmima koa i ja sam pa niko nije toliko ocekivao nesto.Jeste bio dogovor da se rokamo ali ti si rekao iza 8.10 kada dodjes sa svadbe a ti si meni javio porukom i vidio nisam tu i raskinuo FED i odmah napali sto nije nikako posteno i ti meni se nadjes tu govoriti o postenju znas kako se kaze ko o cemu kurva o postenju...Smiley ajde ako si igrac pocni igrati internacionalni blitz tamo bi te bugari unistili,jer u blitzu se vidi kakav si igrac Smiley

E to ko je kome pisao pogledaj malo,neki igrac sa nekog desetog profila se prestavlaj da je ludonnja1 i pise svasta kako cemo mi napasti vas to je prica za malu djecu nego ti se posveti malo faxu i pazi da te cura ne ostavi a mani se vise prevara  Wink
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 10, 2012, 02:42:36 »

tako da dogovor je bio 8.10 za rokanje sad ne znam cemu ovo plakanje cmizdrenje i to.to sve govorio o tebi dragi cuco.meni eto odi skrsi vojsku ja cu ti cestitat na tome. tu se vidi razlika izmedu kvazi igraca i glumaca poput tebe.kad smo rokali ludonju taj covjek nikad a nije rekao e to je vec igrac a ne ti.mjenjas misljenja o ljudima kako ti god pase Grin
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 10, 2012, 02:47:54 »

ma ti i jesi farma kao i citav server,kada smo se lupali sa nama ti si me ubjedjivao da je bolje da sklopimo fed i da mi deremo ostale saveze a vidim sto ste ikoga napali osim nas naravno i to kada niko vise nije ocekivao nista posto je proslo 5 mjeseci i nema desavanja u tom realmu ljudi su igrali na drugim realmima koa i ja sam pa niko nije toliko ocekivao nesto.Jeste bio dogovor da se rokamo ali ti si rekao iza 8.10 kada dodjes sa svadbe a ti si meni javio porukom i vidio nisam tu i raskinuo FED i odmah napali sto nije nikako posteno i ti meni se nadjes tu govoriti o postenju znas kako se kaze ko o cemu kurva o postenju...Smiley ajde ako si igrac pocni igrati internacionalni blitz tamo bi te bugari unistili,jer u blitzu se vidi kakav si igrac Smiley

E to ko je kome pisao pogledaj malo,neki igrac sa nekog desetog profila se prestavlaj da je ludonnja1 i pise svasta kako cemo mi napasti vas to je prica za malu djecu nego ti se posveti malo faxu i pazi da te cura ne ostavi a mani se vise prevara  Wink

kakve prevare? jeli dogovor bio 8.10 rokanje jesmo li krenuli dan kasnije jesam li ti poslao poruku da krecemo nisi odgovarao sta sad places?
drugo o mom iskustvu u online igricama govori moja proslost.prvi u ogameu 2 godine 13. server odi pa vidi.prvi u grepolisu sa savezom project venom 2 ere.to su sve pro int serveri bili. i dok ja imam novaca ne brini za moju egzistenciju vjeruj mi lako bi ja na blitzu igrao  nisam ja ko ti da kukam djeca ovo djeca ono nemam premiuma nemam dija
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #6 na: Listopad 10, 2012, 02:50:38 »

kakve prevare? jeli dogovor bio 8.10 rokanje jesmo li krenuli dan kasnije jesam li ti poslao poruku da krecemo nisi odgovarao sta sad places?
drugo o mom iskustvu u online igricama govori moja proslost.prvi u ogameu 2 godine 13. server odi pa vidi.prvi u grepolisu sa savezom project venom 2 ere.to su sve pro int serveri bili. i dok ja imam novaca ne brini za moju egzistenciju vjeruj mi lako bi ja na blitzu igrao  nisam ja ko ti da kukam djeca ovo djeca ono nemam premiuma nemam dija
tako da dogovor je bio 8.10 za rokanje sad ne znam cemu ovo plakanje cmizdrenje i to.to sve govorio o tebi dragi cuco.meni eto odi skrsi vojsku ja cu ti cestitat na tome. tu se vidi razlika izmedu kvazi igraca i glumaca poput tebe.kad smo rokali ludonju taj covjek nikad a nije rekao e to je vec igrac a ne ti.mjenjas misljenja o ljudima kako ti god pase Grin
[/quote]Ti si mene ganjao tj moju vojsku u ratu i nikada je nisi mogao uhvatiti i niko mi nemoze uhvatiti vojsku kada igram a to sto ja sada igram blitz 53 i tamo samo udjem par puta u jednom danu pa ste me uhvatili,ja ne placem nego hocu da svi znaju kakav si ti igrac kako obecavas i dogovaras se pa na kraju s Lips Sealed es sve i prevaris Smiley
A meni ste pisali da vam ne rusim kolonije da se dogovorimo sto smo se i dogovorili pa si onda rekao da podijelimo dvorce styo smo i uradili i onda si mi govorio nema nama konkurencije vi cete zlato a mi srebro ali kada je neko proklet ni to mu nije dosta,eto najedi se zlata vjerovatno si takav jer u pravom zivotu si 0 od covjeka Smiley
Ma ne brini ti za mene i za moju djecu,brini se ti za svoj zivot imas novce za IO a cura te zato hoce ostaviti malo potrosi i na nju Smiley
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 10, 2012, 02:54:37 »

jedino gdje sam ja pogazio svoju rijec je da necemo dirat vase dvorce.i tu stojim seri po meni koliko zelis.mi nebi dirali vase dvorce da niste kuhali iza ledja to svatko zna.i svatko ko je htio ici na fear mi bi ih zaustavili.jer isto kao i mi imate i vi neprijatelja samo sto ih ocito ne znate pa pisete svakome a da ne provjerite
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #8 na: Listopad 10, 2012, 02:56:36 »

javio se posteni cuco Grin dokazi i slike vasih igraca koji nagovaraju pola realma da idu protiv nas pokazuju drugacije Smiley nadalje vas vodja vampir i barestony kaznjeni dobili ban upravo radi duplih profila Smiley prevara? to samo moze reci luzer poput tebe.prilike ste svoje imali.znali ste da cemo krenut na vas 8.10 a krenuli smo cak jedan dan kasnije Grin da ste hrabri bi se borili a ne ko p. otisli na stolice.mi vam savez nismo razorili sami ste ga unistili(kaze covjek kojemu je pijujica htio ukrast savez i raspustit saveznu vojsku,zatim otici u slavenskaju s ostalima,a mi idioti jos mu i pomogli unistit pijujicu i vratili cuci savez,mogli smo vas tad vec skrist da smo bili pokvareni ovako smo vam dali i datum napada) a da vam je stalo do ere nebi bili sad na stolicama.neko je ipak tu potrosio i novaca i ohoho sati igranja da bi samo igrali farmwille
glavno da ti znas zasto sam ja dobio bann zbog duplog pofila nije ni bilo rijeci
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 10, 2012, 02:59:04 »

tako da dogovor je bio 8.10 za rokanje sad ne znam cemu ovo plakanje cmizdrenje i to.to sve govorio o tebi dragi cuco.meni eto odi skrsi vojsku ja cu ti cestitat na tome. tu se vidi razlika izmedu kvazi igraca i glumaca poput tebe.kad smo rokali ludonju taj covjek nikad a nije rekao e to je vec igrac a ne ti.mjenjas misljenja o ljudima kako ti god pase Grin
Ti si mene ganjao tj moju vojsku u ratu i nikada je nisi mogao uhvatiti i niko mi nemoze uhvatiti vojsku kada igram a to sto ja sada igram blitz 53 i tamo samo udjem par puta u jednom danu pa ste me uhvatili,ja ne placem nego hocu da svi znaju kakav si ti igrac kako obecavas i dogovaras se pa na kraju s Smiley es sve i prevaris Smiley
A meni ste pisali da vam ne rusim kolonije da se dogovorimo sto smo se i dogovorili pa si onda rekao da podijelimo dvorce styo smo i uradili i onda si mi govorio nema nama konkurencije vi cete zlato a mi srebro ali kada je neko proklet ni to mu nije dosta,eto najedi se zlata vjerovatno si takav jer u pravom zivotu si 0 od covjeka Smiley
Ma ne brini ti za mene i za moju djecu,brini se ti za svoj zivot imas novce za IO a cura te zato hoce ostaviti malo potrosi i na nju Smiley
ti si dosao sa prijedlogom da stavimo fed ne ja i ne kenjaj bezveze.jedini ko je pravio probleme je bio ludonja i on nebi izdrzao puno.onda si krenuo dovodenjem endovaca kod sebe u savez tu si izgubio svo nase povjerenje.kasnije si ih izbacio to stoji. kolika sam ja nula ti si jos i veca Smiley okreces se kako vitar zapuse Grin:D:D malo seres po nama malo ne a tako to ide jelda Grin a s curom sam imao problema samo zato sto sam ko kreten visio 0-24 na imperiji jer za razliku od tebe ja sam igrac koji roka non stop za svaki svoj ress sam sam zasluzan
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 10, 2012, 03:01:06 »

i ne znam cemu cmizdrenje kad je dogovor bio rokanje 8.10 tu sva prica zavrsava
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #11 na: Listopad 10, 2012, 03:01:47 »

a nisam ni bio njihov clan niti je bio vampir tad smo bili u silent_force i ako ond amozes usporedivat njih sa nama?a da nisam dobio bann zbog ovih bugara koji su napravili najvecu pogresku do sada vjeruj mi istra nebi zavrsila kao sada
« Zadnja izmjena: Listopad 10, 2012, 03:04:20 od barestony » Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #12 na: Listopad 10, 2012, 03:04:18 »

a nisam ni bio njihov clan niti je bio vampir tad smo bili u silent_force i ako ond amozes usporedivat njih sa nama?

vamipr je presao kod njih i postao vodja pa je bio i darkness koliko se varam. a mozes evo reci zasto si banan? ja se ispricavam ako nije zbog duplog profila to mi bilo logicno nekako
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #13 na: Listopad 10, 2012, 03:05:49 »

vamipr je presao kod njih i postao vodja pa je bio i darkness koliko se varam. a mozes evo reci zasto si banan? ja se ispricavam ako nije zbog duplog profila to mi bilo logicno nekako
a ajde reci ti ko ti cuva profil, pa si se javio ovde zbog toga jer si se uplasio uzio si silne pare u profil pa se bojis da ti ga ne banuju Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #14 na: Listopad 10, 2012, 03:07:10 »

vamipr je presao kod njih i postao vodja pa je bio i darkness koliko se varam. a mozes evo reci zasto si banan? ja se ispricavam ako nije zbog duplog profila to mi bilo logicno nekako
onda nemislimo na istog vampira jer jedan vampir je dobio bann sa mislim 80k bodova i tada smo ga izbacili iz saveza ...a ja sam dobio ban zbog krade dijamanata a o tome nemam pojma niti sam ih krao i od tog dana kad su me zbog toga bann-ali nisam ni jednog dijamanta uzeo jer su najveci šup*i da sam to napravio dobro znam kriv sam ali tako bann-at ljude to je nevjerovatno a nemozes ni vjerovat koliko sam para u njega ulozio i onda mi bann-aju ni vise ni manje nego zbog krade dija
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!