Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 07:13:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Odg na:sampioni prve ere cro.srb 4 realma  (Posjeta: 11403 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #30 na: Listopad 12, 2012, 10:13:46 »

hahahaha kakvi ste vi pa ovo je strasno,,,,covjeka napadate a najvise vam je pridonio savezu kako mogu procitati iz ovoga posta i onda ga izbacite ,,jer ocito neko ne voli kad je netko bolji od njega ,,,,,HAHAHAHA  horuse svaka cast:D
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #31 na: Listopad 12, 2012, 10:51:09 »

ja nisam dosao u JF radi donacija. dosao sam na poziv angole da kao arhitekt ubrzam izgradnju saveznih dvoraca i uticaja u njima, jer je vas arh. imao nivo 28 a ja 40 + piramidu. da mi tigrovi nisu slupali nebih dao ni zlatnika jer sam imao cilj prijeci 16M net boodva.
"cuo sam da je rekao" ., da i pisalo je na plotu, zato nosis flaster dolje Grin
zapadni dovrac nikad nije pao i nije bio pod uticajem JF
inace sve sto pises ispada tako da imalo normalan covijek vidi da sam sebi uskaces u usta.
ja ne valjam - jer sam se digao u 5 sati ujutro kako je bi napao kirnju i peju (sto je bio dogovor) i kako si napisao : "napao glave fortove najjacih igraca"
sto je tvoj dragi aga napravio: NIJE NAPRAVIO NISTA. nije se ni pojavio, kao da se to njega ne tice
ZNACI ON VALJA  Huh? Huh? Huh?
STO SI TI NAPRAVIO Huh?:umjesto da saljes napade i porobe na ovu dvojicu ti si krenuo napadati na barbaru. zato, jer je zensko (o tome cemo u tvom osobnom profilu). znaci, nisi radio sto je bilo dogovoreno nego si ispunjavao svoje osobne porive.
Horuse ti blage veze nemaš o mojim napadima tog jutra kojih je bilo preko 30 što na Barbaru što na Kirnju jer su mi oni najbliži od Tigrova a i o tvom razmišljanju oko ratovanja ... dakle, bolje je nabit 2 forta nego pustit preko 30 napada na Kate i usput pobit nekih pola milje istih HMM a na kraju krajeva kad su te nabili sa tim istim Katama onda si poludio Grin i počeo prozivati po savezu ...  Smiley ja ovo ja ono ... a ukupno si uništio valjda 50K kata tog istog jutra ... a i tvoja izjava o tome zašto si došao govori sve o tebi .... cc ... a već sam rekao da ne želim nikoga braniti niti ocrniti ... samo činjenice dragi moj ... a kaj se tiče donacija vidiš da je na kraju sve došlo na svoje JA SAM TI UZEO 40 MILJA I DONIRAO U RIZNICU UZ POZDRAVE VELIKOG HORUSA ... Wink
« Zadnja izmjena: Listopad 12, 2012, 10:53:37 od DeeRaa » Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #32 na: Listopad 12, 2012, 11:00:44 »

zanimljivu atmosferu si opisao. mozes li objasniti uzrok i povod iste. Sagledajmo neke cinjenice:u savez od nekih 40 clanova (danas ih je pod tvojim vrlim vodstvom ostalo jos samo 17 Grin Grin ) dolazi najjaci igrac ere (pardon u tom trenu si to bio ti), donosi napredak, cudo, sigurnu i brzu pobjedu. prije dolaska svi se slazu s dolaskom osim jednog igraca, sto je i bio uvijet da dodjem. od tih 40 ljudi, 30 nisam nikad poznavao ni kontaktirao, pa cak i dok sam bio u savezu. prakticki nisam s nikim kontaktirao, osim s par njih. objasni mi , ili jos bolje dovedi ih na forum (barem 10 njih) pa mi objasni od kud ta sreca. sreca izbaciti covjeka koji im je odsao pomoci, a ne izbaciti nekoliko igraca koji mjesecima nisu igrali. po meni to je bolesno.
jedino ako u srecu netko nije dirigirao.
... sad sam pročitao i ovo ... dakle , ne znam dal da se ubijem odma ili kasnije ... "dolazi najjaci igrac ere" pa onda nije najjači igrač ... "donosi napredak, cudo, sigurnu i brzu pobjedu" ... :O ... ma napisao sam ja već ti i takvi igrači kao što si ti se jako dobro zekate i igrate za svoj čošak a mi ostali budale se živciramo Grin ... ON JE DONIO ČUDO ... pa je čudo, čudo neviđeno u IO ... da neko može imati takvo mišljenje o sebi a većina saveznika je u banani ili halucinira ... e da zaboravio sam pitati s obzirom da nisi donirao niš u ritnicu jedino prek mene o kakvom se čudu radi ? Grin
« Zadnja izmjena: Listopad 12, 2012, 11:02:29 od DeeRaa » Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #33 na: Listopad 12, 2012, 11:16:41 »

 Grin ja bi rekao da se to čudo zove ..  Piramid of Horss.hit  Grin.... pošto je i sam rekao da se za ne potkovanim konjem prašina diže Grin
Evidentirano

DeeRaa
Gost
« Odgovor #34 na: Listopad 12, 2012, 12:44:57 »

ma joj Dac ja sam još blesaviji kaj se upuštam u ovakve rasprave XD
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #35 na: Listopad 12, 2012, 12:51:31 »

... ali znaš zakaj odgovaram takvom tipu i takvim tipovima ? zato kaj sam naučio da od šutnje nema ništa i onda si još više kriv ... dakle, Horus oće reći da nije njega onda JF ne bi osvojio eru  *crazy* ... ma nemoj, da nije bilo prešutnog dogovora Angole i Horusa koji istini za volju traje od samog početka ( a mi svi ostali smo "pesi" ) ne bi on vidio JF nikada ... pa ni onda ... eee nemreš bolivit ovako javno reć pa nisam ja došao u JF radio donacija !!! ... ne, ja sam u JF došao da mogu napumpat svojih 16.5  M eko bodova  *xxx* ...
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #36 na: Listopad 12, 2012, 01:04:14 »

 Grin a šta reći o njemu...ma ne treba ništa...sam se on skajla..vidiš da je lik ego manijak, ispada blesan od toga sa svakom novom riječju... i onda kad ga netko spusti na zemlju od jada piše romane ovdje po forumu...ajd da je zanimljivo to čitat...nego je dosadno ,kao i on, i puno samodopadnog hvalisanja...toliko o psihološkim profilima karaktera...
Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #37 na: Listopad 12, 2012, 01:56:10 »

istini na volju ja sam bio prvi igrač u realmu dok nisu počele donacije vojske zbog osvajanja dvorca. Trebao sam i horusa i agu zbombat'  *black_eye* *black_eye* odmah na početku još dok se nije moglo bježat' ni sakrit', pa sad ne bi bilo ovakvih prepirki. Grin Grin Grin Kasnije više te impere ne možeš stići. Meni je vrh bio 6.5 milja populacije dok su oni pred kraj dogurali i do 8. Zato te impere treba uništavati sustavno od početka. napraviš 1.5 konj. strijelaca i samo šalješ u bilo koje doba dana. A ako već i kapitulira od tebe, ne može kapitulirati od cijelog saveza (možda i može ali mislim da mu treba hrpa dijamanata). Al'  Smiley . kad ja sam htio napraviti ekipu koji će nastaviti igrati i u drugim erama zajedno.  I na veliku žalost nisam uspio u tome da napravim ekipu kao prvi JF. 8 igrača, svi su prijatelji i privatno i uz to top igrači koji igraju agresivno od početka do kraja. Ne možeš se s tim mjeriti. Svi koji su igrali r11 to znaju. Sad ovo naše je bilo jako loš pokuša Lips Sealed  
« Zadnja izmjena: Listopad 12, 2012, 02:04:39 od angola » Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #38 na: Listopad 12, 2012, 02:03:51 »

Što se tiče samog horusa, ne znam stvarno zašto tolike prepirke o njemu. Od kad pratim ovaj forum i od kad se znam s njim uvijek mi se činio kao dobar i kulturan čovjek i zato sam dobar s njim ( iako mu možda nisu trebale neke prepirke sa nekim određenim ljudima) . Da se primijetiti da postoji neka određena skuipina ljudi koji ga baš i ne vole tu na forumu, ali istini na volju, ne vole baš ni mene a ja mislim o sebi da sam sasvim ok lik Grin Grin Grin
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #39 na: Listopad 12, 2012, 03:42:51 »

Ah Grin Grin da to mi je jedna od boljih i jedan od rijetkih trenutaka kad me netko uspije ras...ti.  No uglavnom,  teško je s tobom raspravljati kad se budiš sa glavoboljom svaki dan pa nije ni čudo da si nadr...n. Nego, čisto iz radoznalosti prođi malo po svojim starim postovima pa pogledaj tko je prvi počeo s uvredama. Ja ne volim vrijeđati ali isto tako ne volim ni ostati dužan. Smiley
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #40 na: Listopad 12, 2012, 09:39:21 »

CITAT... HORUS
ja nisam dosao u JF radi donacija. dosao sam na poziv angole da kao arhitekt ubrzam izgradnju saveznih dvoraca i uticaja u njima, jer je vas arh. imao nivo 28 a ja 40 + piramidu. da mi tigrovi nisu slupali nebih dao ni zlatnika jer sam imao cilj prijeci 16M net boodva.

KAKVA JE OVO IZJAVA,...
ajde svi nek je procitaju jos jednom ,polako i pazljivo,...
za svaki uspjeh imperijana u savezu zasluzni su nomadi iz istog saveza,jer oni pola ere i vise,. iznose na svojim ledima bitke,porobe,udare,..da bi imperijan kad dode vrijeme za njega pomogao sto vojnom silom sto ekonomijom,...
citava ova farsa je nastala radi tvoje sebicnosti,...covjece ne voli niko sebicne ljude,...odigraj jednu eru s vise zalaganja na tom planu ,ja cu prvi uputiti izvinjenje jer smatram da si nesposoban da odigras takvu ulogu u jednom savezu,...dok to ne shvatis nema leba od tebe,...xd
dolazis s arhitekturom 40 plus i piramidom ,... A GDJE DOLAZIS,...OSTALI IGRACI U SAVEZU DRZE,I PALACU zore,misticni obelisk,vatreno okupljaliste i nebeski toranj,..nasih 5 top  igraca ne moze ni jedan protivnik dobit a da se prethodno bar dva protivnicka ne zabiju,pa da ostali imaju prolaz,...mada tebe su razbucali opet radi sebicne igre ,jer si drzao vojsku podijeljenu po fortovima radi manjih troskova u trenutku velikih sukoba,...
ne postujes nas,..horuse,..to nije ok,...
dok sam ja bio u saintu,i kad su nam 2 saveza istu noc objavili rat ,dva izrazito ratna saveza od kojih je zupanja i zavrsila eru na prvom mjestu po vojnim,ja sam zrtvovao 100 dijamanata da igraci koji su ne spremni ukljuce odmore jer smo bila debela akademija s 25 clanova, ...i dobili smo oba rata,. ostavio sam 7 spremnih,..a ti bi vjerovatno te dijamante ti  ostavio za sebe,ko  Lips Sealed . ostale,...kad je pavle bio razbijen poslao sam mu 500 dijamanta ,da se oporavi sto prije...jer nam treba takav igrac,...eru sam zavrsio s preko 8 posto donacija a vec sam jednom izlazio iz saveza da napravim okupljalista za AS SLABIJIH IGRACA ,pa su mi ponistene prijasnje donacije
80 posto ere nisam imao protivnickog igraca u x2,..koga da ja rusim ,koga,..onu noc kad je bila akcija na tigrove dosao sam prerano u 2 sata i nije bilo nikog,.dan poslije rusio sam dok su protivnici bili online,..krinju...imao sam preko 4 mil vojske ,..3.mil falangi,..koje sam dao u saveznu.imas link o broju imperijanske savezne vojske,..
ugl. da skratim,..zlato nisi zasluzio ,nisi ga ni dobio,...
sta se desavalo u savezu koji  se raspao dok si ti bio voda ,objasni sam,ako ti je angola frend trebao je ostati s tobom a ne izadi iz tog saveza ili,.....to niko ne spominje,..
sto se tice angole bez obzira sta on misli o meni ,ja mislim sve najbolje o njemu,..i zao mi je sto nije ostao u savezu,..
i na kraju jedna izreka ,....xd

Teško je zamisliti a kamoli opisati bol i ogorčeno iznenađenje velikog, rođenog egoiste kad ga neko izneveri, napusti ili mu učini ma šta od onoga što je on vazda drugima činio. Tako ogorčeno rikne na svoje ubice ranjen tigar koji je celoga veka živeo od toga što je ranjavao i ubijao sve oko sebe.

(Ivo Andrić)



Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #41 na: Listopad 12, 2012, 10:03:20 »

hahah memnon ti si car Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #42 na: Listopad 14, 2012, 08:33:58 »

a kaj se tiče donacija vidiš da je na kraju sve došlo na svoje JA SAM TI UZEO 40 MILJA I DONIRAO U RIZNICU UZ POZDRAVE VELIKOG HORUSA ... Wink
hoces li mi poblize objasniti ovu recenicu. koliko znam ti si me kao posljednji bijednik porobio 4x,4sata nakon sto me tvoj dragi aga izbacio. znaci u 4 sata ujutro se digao radi toga.fuj
znaci li  to da:
1. po obicaju haluciniras
2. usao si na agin acc i ti napravio bitku s njegovim racunom. znaci da veliki ratnik , koji je cijelu eru skupio 9000 MP, a imao vojsku od 3M vojnika, nije ni taj zadnji napad odradio ,vec si to vio ti  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #43 na: Listopad 14, 2012, 08:42:31 »

ma napisao sam ja već ti i takvi igrači kao što si ti se jako dobro zekate i igrate za svoj čošak a mi ostali budale se živciramo Grin
naravno, tu sam da se zabavim, i dokle god mi bude zabavno igrat cu IO. naravno da si budala ako se zivciras. ako ti ne valja okruzenje , pokusas utjecati na njega da ga promjenis, ako ne mozes , odes ili odustanes.
no primjetio sam da ti nisi ovdije da se zabavis vec da lijecis neke svoje frustracije iz stvarnog zivota. zbog toga su pretezno mete tvojih napada racuni na kojima igraju zene. i to napadi i kad ima smisla napadati i kad nema. no ti znas zasto si takav. moje je samo da upozorim ostale igrace na tebe, a oni neka odluce, oce li se zabavljati ili zivcirati igrajuci s tobom
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #44 na: Listopad 14, 2012, 09:07:55 »

5
... ali znaš zakaj odgovaram takvom tipu i takvim tipovima ? zato kaj sam naučio da od šutnje nema ništa i onda si još više kriv ... dakle, Horus oće reći da nije njega onda JF ne bi osvojio eru  *crazy* ... ma nemoj, da nije bilo prešutnog dogovora Angole i Horusa koji istini za volju traje od samog početka ( a mi svi ostali smo "pesi" ) ne bi on vidio JF nikada ... pa ni onda ... eee nemreš bolivit ovako javno reć pa nisam ja došao u JF radio donacija !!! ... ne, ja sam u JF došao da mogu napumpat svojih 16.5  M eko bodova  *xxx* ...
kazu , tko s djecom lijeze, probudi se posran. odgovorit cu ti jos na ovo , ne zbog tebe , vec da ljudi znaju koji citaju. i da memnon pokusa shvatiti koliko mi je znacila ta medalja koju mi je on kao uzeo.
mjesec dana prije kraja ere bio sam u amonu. savez je imao 7nivo proizvodnje i medicine. 0% poreza. ja prihod 13 M zlata za 10 sati. 19 utvrda 9 , 7kolonija, u dvije u9, u koju je svaku stalo preko 40k vojnika.i nije mi bilo potrebno ici pumpati bodove u JF.
tada me ja angola pozvao da dodjem u JF. napisao je da ce dici administraciju i dati mi cin zapovjednika kad se napravi.
odgovorio sam mu da ja za cin zapovjednika nemam namjeru napusti svoj savez , te ako mi ne moze osigurati cin koji je on imao u amonu ,da nemam namjeru doci. ovo ti angola moze potvrditi. a svima koji me ne znaju pokazatelj koliko mi je stalo do medalje i prvog mjesta saveza. jar ja nisam smrkavac koji slini za medaljom i koja mi nesto znaci u zivotu. daljnjim razgovorom dosli smo do mog nivoa arhitekture, te smo se dogovorili da cu doci u JF na mjesto arhitekte da ubrzamo izgradnju utjecaja i smanjimo troskove istih. te tako sto prije zavrsimo eru.znaci nisam dosao radi vlastitih interesa, vac da vam svima pomognem.
docekao me porez od 30%  sto je otprilike bilo 10M zlata dnevno, plus jos ostali resi.ali ti to i tako ne mozes shvatiti
sretno! nadam se da ces se kvalificirati  Grin
Evidentirano

 Str: 1 2 [3] 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!