Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 11:22:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Odg na:sampioni prve ere cro.srb 4 realma  (Posjeta: 11461 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #15 na: Listopad 09, 2012, 09:47:35 »

ooooo,...angola ti si dobar covjek,ali brate slijep,....
vidio si radost u savezu nastalu izbacivanjem horusa,..jel neko bio iznenaden,..jel neko bio sokiran,..pjesma se cula,...xd
ja sam samo bio okidac u tom slucaju,...beng,horus,...
pa bili ste svi skupa u amonu dok je on bio voda,..dok sam vam ja vodio akademiju,....sta bi,..RASPALI STE zbog tog  iscjedka,...TI SI PRVI OTISAO IZ NJEGOVOG SAVEZA,..a i svi ostali jako brzo,...
i kad su nam banovali aviona i pavla,a ja dok sam imao ban na slanje poruka i kad je strah zavladao u savezu ,jer smo bili uzdrmani doveden je horus,tiho se usunjao,kao obicni clan ,da bi ubrzo donio i cin,...
ja sam bio dobar s njim,...cak sta vise odlican,..a primio sam 700 000 poruka o  njemu i svima sam odgovorio ,ne interesuje me kakav je negdje bio,..INTERESUJE ME ovdje sta ce ciniti,...i cinio je sve sto samo njega deblja,..
ja ne kontam tu foru,ako imam 10 mil ekonomskih ja ne trebam da dajem 1 posto donacija jer mojih i onog od 1 mil. ekonomskih  1 posto nije isto,..naravno da nije,..ALI TREBAS DATI I HOCES DATI,...
i kad 20 clanova meni kao prvom casniku  kaze izbaci ga ,on ooddeee,..
ja sam preuzeo odgovornost za to i rekao sam ti da necu imat nista protiv da me izbacis ,i ne bi imao,...pokupio bi svoje prnje i otisao ,...STO NISI ME IZBACIO,....
ne treba meni IMAGINARNA zlatna medalja ,...poklonio bih ti je odmah da mogu,...
ako ces bit srecniji da ti kazem u cro srb 4 u drugoj eri u jf dolaskom nekih novih jakih igraca u protivnicke saveze ceka nas uzarena zima,s puno poroba i rusenja,..oslabljeni neigranjem deere,aviona,TEBE,..pavle igra impera,...mnogi ce i napustit savez,..ali eto ja cu ostat da izgorim onako kao sto sam navikao u nekim drugim realmovima,.. Grin.jedino ako me izbace u meduvremenu vratit cu se u savez koji sam ja osnovao,...

upravo imamo anketu koju sam ja pokrenuo u savezu,...glasalo je 15 od 21,.pa ti vidi sta preostala ekipa misli,....
http://imageshack.us/a/img248/5043/screenhunter94oct092138.jpg

sta da ti kazem jos osim da si trebao  ostati voda ,dobar i odgovoran kakav jesi ,i uzeti to zlato koje i tebi pripada ,...a ne izmedu SVOG SAVEZA I HORUSA izabrati ,sebicnog nadmenog stvora,..




Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 09, 2012, 11:43:31 »

Ma gle, nisam ja horusov odvjetnik da njega branim. Siguran sam da on to može i sam. Ali to što se horusa izbacilo na takav način je iznimno nepošteno i licemjerno. Čekali smo da horus dođe na 15 dana u savezu i onda počeli dizati hramove. Do tad smo da  te podsjetim bili na 6.98 % utjecaja. Digli smo hramove na 60% i onda si ga izbacio na 2 dana do medalje. horus je u tome trenutku bio 23 dana u savezu. Ajde ti sad meni reci koliko je to resursa 1.51% na 12 milja bodova i koliko mu vremena treba da to skupi čak i uz svoju ekonomiju.  Reci što hoćeš ali to je nepošteno i krajnje nečasno i podlo. Ja i horus jesmo prijatelji ali nisam ja birao između horusa i saveza nego između pravednosti i časti i onoga što je suprotno od toga. Ono što si ti napravio horusu je baš to. Pa nisam tako bacao van ni igrača koji mi je po 2 dana off. Ako ti misliš da je to uredu, onda je to tvoja stvar. Žao mi je što si se tako ponio i što si mene na kraju natjerao da biram na taj način.  Eto, rekao sam svoje i neću se više raspravljati.  Vidim da nema smisla.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Cro001
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #17 na: Listopad 10, 2012, 02:24:03 »

Cestitam JOIN_FORCE ali stvarno kako je Angola da nije vođa sto je bilo aga ga je ...... ili i pozdravljam svoga prijatelja JUSKEE
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #18 na: Listopad 11, 2012, 07:38:21 »

sad svi vide kako je bila zanimljiva cro/srb4 era. posto je sve manje vise receno, ne bih previse dodavao , samo cu ispraviti par neistina  i zbunjujucih komentara, te napraviti 3 psiholoska profila triju likova, ako ih gdje sretnete u igri da znate sto od njih mozete ocekivati
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #19 na: Listopad 11, 2012, 07:40:43 »

meni je dovoljan tvoj pshiloški profil da pogledam i da se odmah izrigam ko životinja....
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #20 na: Listopad 11, 2012, 08:01:29 »

-  Horus nema pojma o timskoj igri ... moraš ga "molit" za donacije u goldu kada savezna vojska troši preko par milja resa na sat ... uglavnom gleda svoj osobni razvoj ( kad sam čuo da je rekao da su Imperi za individualnu igru puko sam od smijeha, ali sa time je rekao sve ) ... "popularni zapadni" dvorac je pao kad se gsp udostojio doć ON LINE ... a bili smo i u isčekivanju istog gospodina kada su naši imperi trebali započet sa donacijama vojske i osvojiti 3 dvorac ( to nas je skoro koštalo jer smo kasnili sa utjecajem ) ... u napadu na tigrove dotični gsp je opljačkao glavne fortove najjačih igrača a ostali su muku mučili da pobiju što više "Kata" to jutro ... i da ne nabrajam ... ima još poprilično ... dakle Horus = znanje -10 ... Igra -5 ... timska igra - 0 ...
btw imao sam sličnog u savezu pa sam ga kikao par dana prije kraja ere i opet bi napravio isto
- Aga je izašao iz saveza i ponovno ušao ... tako da njegove donacije nisu ni približne kakve jesu, zapravo ... i gdje da donira vojsku kada su jedine dve utvrde impera pune ko šipak ? a mi ne možemo iz taktičkih razloga stvorit još jedno OK
ja nisam dosao u JF radi donacija. dosao sam na poziv angole da kao arhitekt ubrzam izgradnju saveznih dvoraca i uticaja u njima, jer je vas arh. imao nivo 28 a ja 40 + piramidu. da mi tigrovi nisu slupali nebih dao ni zlatnika jer sam imao cilj prijeci 16M net boodva.
"cuo sam da je rekao" ., da i pisalo je na plotu, zato nosis flaster dolje Grin
zapadni dovrac nikad nije pao i nije bio pod uticajem JF
inace sve sto pises ispada tako da imalo normalan covijek vidi da sam sebi uskaces u usta.
ja ne valjam - jer sam se digao u 5 sati ujutro kako je bi napao kirnju i peju (sto je bio dogovor) i kako si napisao : "napao glave fortove najjacih igraca"
sto je tvoj dragi aga napravio: NIJE NAPRAVIO NISTA. nije se ni pojavio, kao da se to njega ne tice
ZNACI ON VALJA  Huh? Huh? Huh?
STO SI TI NAPRAVIO Huh?:umjesto da saljes napade i porobe na ovu dvojicu ti si krenuo napadati na barbaru. zato, jer je zensko (o tome cemo u tvom osobnom profilu). znaci, nisi radio sto je bilo dogovoreno nego si ispunjavao svoje osobne porive.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #21 na: Listopad 11, 2012, 08:57:56 »

vidio si radost u savezu nastalu izbacivanjem horusa,..jel neko bio iznenaden,..jel neko bio sokiran,..pjesma se cula,...xd
ja sam samo bio okidac u tom slucaju,...beng,horus,...
zanimljivu atmosferu si opisao. mozes li objasniti uzrok i povod iste. Sagledajmo neke cinjenice:u savez od nekih 40 clanova (danas ih je pod tvojim vrlim vodstvom ostalo jos samo 17 Grin Grin ) dolazi najjaci igrac ere (pardon u tom trenu si to bio ti), donosi napredak, cudo, sigurnu i brzu pobjedu. prije dolaska svi se slazu s dolaskom osim jednog igraca, sto je i bio uvijet da dodjem. od tih 40 ljudi, 30 nisam nikad poznavao ni kontaktirao, pa cak i dok sam bio u savezu. prakticki nisam s nikim kontaktirao, osim s par njih. objasni mi , ili jos bolje dovedi ih na forum (barem 10 njih) pa mi objasni od kud ta sreca. sreca izbaciti covjeka koji im je odsao pomoci, a ne izbaciti nekoliko igraca koji mjesecima nisu igrali. po meni to je bolesno.
jedino ako u srecu netko nije dirigirao.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #22 na: Listopad 11, 2012, 09:01:33 »

meni je dovoljan tvoj pshiloški profil da pogledam i da se odmah izrigam ko životinja....
a kako bi se drugacije mogao izrigati  ;D  zivotinje rigaju kao zivotinje , a ljudi kao ljudi
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #23 na: Listopad 11, 2012, 09:04:51 »

a kako bi se drugacije mogao izrigati  ;D  zivotinje rigaju kao zivotinje , a ljudi kao ljudi

 Grin Grin Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #24 na: Listopad 11, 2012, 09:05:16 »

 Smiley po mnogo ćemu su angola i horus u pravu..tu sve funkcionira po onom vicu o muji i zlatnoj ribici ..sve što se meni dogodi neka se hasi dogodi duplo...neka mi zmija ispije jedno oko.......itd.
zato sam i prestao igrati ovu igru Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #25 na: Listopad 11, 2012, 11:13:50 »

a sada o igracu memnon ili ti aga-memnon. prvi put sreo sam ga u ovom crosrb4 svijetu. dozivio sam ga kao jako kultulrnog i uglađenog igraca. osobno mogu reci da sam s njim izmjenio najvise poruka (ne racunajuci juskeove spamove) od svih igraca u realmu. od pocetka si je dao vazalni status (predlozio da njegov savez bude podsavez, tj akademija) sto ga je sacuvalo od napada s nase strane. ubrzo je dosao na celo ljestvice po net bodovima i valjda si je zamislio da tamo treba i ostati.  Grin poslike je presao u JF i tamo bio do kraja ere. zanimljivo je to da taj igrac bio 1. casnik u savezu koji se cijeli realm klao sa savezom gruz, a da on osobno nije imao ni jedan napad. nije ucestvovao ni u jednoj akciji. imao je najjacu vojsku (oko 2M vojnika) koje nikad nije upotir Lips Sealed io. zanimljivo je da, ni protivnici nisu napadali njega.a bio je lijepa meta. tako je kraj ere docekao sa 9000 vojnih bodova ( kad me je izbacio napao je mene i to mu je malo diglo bodove)  Angry Angry
i zadnji mjesec dok je angola organizirao akcije unistavanja kolonija , aga niti se cuo niti je koju srusio.mojim dolaskom u JF bio je korektan i imali smo dobru komunikaciju I ONDA.............. memnon vise nije bio prvi. kad sad sagledam tada su pocele promjene. vise nismo komunicirali priv. porukama. na tribunu me znao prozivati da sam slab donator( kao da sam ja jedan od desetaka racuna koji su dosli u savez donirati da  bi dobili medalju ili bi ih izbacili van). pa onda kao 3 igraca nevezano pisu na tribunu o tome kako je aga ovdije najzasluzniji igrac i da bi kao takav trebao biti 1 i u poretku. nikad nisam odgovorio na to, sto bi tek bilo da jesam. Grin zadnju vecer bila je isto neka prozivka i neke njegove fore s andolom. a ja kako mi se nista nije dalo graditi, a sva istrazivanaja puna. puknuo sam nekih 70M resa u rizu i odgovarao nekom igracu pitanje, kad nestane tribuna.nakon sto sam izgradio utjecaj donirao vojsku i rese koje sam imao taj dan, lik me bacio van. par puta sam mu poslao poruku, ali smrad ili nije imao obraza ili mu se to vise nije cinilo bitnim, jer si je u svojoj ludoj glavi zacrtao:" ako ja necu biti prvi, nece ni on imati medalju"
zanimljivo je kad je ostao bez prvog mjesta. u profilu je kip sisate bozice venere , zamjenio slikom krvnika.  ;D ;D
tako da znate ako ga negdje susretnete u svijetu. nabost na koplje i drzat 5 metaraod sebe
Evidentirano

kockar
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 51


Profil
« Odgovor #26 na: Listopad 12, 2012, 12:50:30 »

e moj amater..ovaj hours....pa tebe blate vise od mene na ovoj imperiji....daba ti dijamanti kad neznas..... Lips Sealed   Grin Grin Grin Grin Shocked Shocked Grin Grin Grin Grin ;D ;D ;D
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #27 na: Listopad 12, 2012, 01:57:46 »

a kako bi se drugacije mogao izrigati  ;D  zivotinje rigaju kao zivotinje , a ljudi kao ljudi
ok ja sam životinja..čak i izgledam ko životinja...znači radim stvari ko životinja...pa tako i rigam...

ali pitam se kako ti rigaš? iz svega dosad napisanog od tebe dolazim do zaključka kako ti rigaš na dupe a sereš i to liče serendaš na usta i ne znam više kako podnosiš to...s čime se brišeš i koliko ti treba  da se obrišeš nakon toliko nuždi?
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #28 na: Listopad 12, 2012, 07:35:13 »

ok ja sam životinja..čak i izgledam ko životinja...znači radim stvari ko životinja...pa tako i rigam...

ali pitam se kako ti rigaš? iz svega dosad napisanog od tebe dolazim do zaključka kako ti rigaš na dupe a sereš i to liče serendaš na usta i ne znam više kako podnosiš to...s čime se brišeš i koliko ti treba  da se obrišeš nakon toliko nuždi?
molio bih te da ne spamas i ne skreces s tama na forumu. ovdije nikog nije briga sto si ti, ni kako  radis određene stvari.
mozes odgovarati na temu, ili zapoceti svoju. ako ti to nije jasno, ugasiit ce ti se racun, pa neces pisati vise ovakve bljuvotine po forumu!!
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #29 na: Listopad 12, 2012, 07:40:21 »

e moj amater..ovaj hours....pa tebe blate vise od mene na ovoj imperiji....daba ti dijamanti kad neznas..... Smiley   Grin Grin Grin Grin Shocked Shocked Grin Grin Grin Grin ;D ;D ;D
ja nisam amater, ja sam profesionalac  Wink a sto ces, uvijek ima zavidnih, za dobrim konjem se uvijek dizala prasina  Smiley
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!