Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 07:08:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Odg na:sampioni prve ere cro.srb 4 realma  (Posjeta: 11402 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« na: Listopad 09, 2012, 10:20:07 »

Evo da odgovorim na tvoju temu o šampionima realma. Na žalost ne mogu staviti post na orginalnu temu jer si ju zaključao. Žao mi je što se ovako završilo kako je. Stekao sam dosta prijatelja u tom savezu od kojih su mi mnogi na kraju zamjerili što sam otišao iz saveza pa nisu htjeli ni razgovarati sa mnom, ali u trenutku nisam vidio drugu časnu opciju. Aga, iskoristio si situaciju što neki određeni članovi saveza nisu baš voljeli horusa pa si ga sasvim bezrazložno izbacio na 42 sata od osvajanja medalje. Usput bi čestitao svima članovima JF-a na osvajanju medalje i na uloženom trudu. Istini na volju aga ti stvarno nisi neđu njima. Tvoja kontribucija savezu je stvarno minimalna. Horus je pridonio puno više i to je činjenica i stvarno mi je krivo što drugi članovi to nisu vidjeli nego su toliko klicali njegovom izbacivanju a da pritom nisu znali koliku si štetu zapravo nanio savezu. Nego, da revidiramo te neke činjenice pa da te ušutkam bar na ovoj temi. U trenutku izbacivanja horusa, on je bio član saveza 23 dana, dok si ti bio 67. Njegove donacije su bile na 1.51 % a tvoje na 2.56 njegovi bodovi su bili negdje 11 milja i to skoro bez ikakve vojske , a tvoja je ekonomija bila možda na 6.5 milja bez vojske. Nadalje, ti si svu vojsku cijelo vrijeme držao u glavnoj provinciji jer si jednostavno bio toliko slabo aktivan da te nije bilo i po 15 sati online. Horusova vojska je cijelo vrijeme bila raširena po provincijama pa je on zapravo i uplaćivao porez u riznicu dok ti nisi jer si cijelo vrijeme išao u minus zbog održavanja. I najvažnije on je držao 40-ti nivo arhitekture + piramide što je samo po sebi ogromna ušteda u vremenu i resursima za savez. U prilog tomu ide činjenica da je GRUZ007 nakon izbacivanja horusa zaustavio odbrojavanje jer su napravili veći nivo hrama. Jedino što nisu to mogli zadržati jer su bili slabi u riznici. Još jedna važna činjenica  da je večer kad smo krenuli na TIGROVE, horus se digao u 5 ujutro kao i većina te odradio napade a ti nisi. Koliko znam nisi ni jednu koloniju neprijateljsku srušio dok smo ja i većina ekipe iz gornjeg doma saveza svaki dan srušili par kolonija i odradili 4 poroba. Stoga u tvom izbacivanju horusa ne vidim ništa drugo doli ljubomore jer je čovjek bio prvi u realmu. Prvi savez, AmonRaa je osnovao horus. ja sam došao tamo jer je on bio jedini kojega sam u tom trenutku poznavao u realmu i s kim sam bio dobar. razlog što je ostatak ekipe došao tamo je bio u velikoj mjeri u tome što se igralo jako agresivno od početka i što smo pohvatali vojsku većini igrača koji su nam bili u x2 u to vrijeme i da ti sam nisi bio dobar sa mnom i horusom vjerojatno bi otišao na stolac već u ranoj fazi igre kao mnogo drugih. U trenutku kad su stvari krenule nizbrdo u amonima jer se neki članovi nisu slagali sa nekim horusovim postupcima ja sam otišao van i napravio JF jer nisam mogao preuzeti amone kao što su me drugi huškali na to jer sam znao da samo ime znači horusu isto kao i meni JF. Na poziciji prvog časnika si završio tako jer je bila anketa i ljudi su to izglasali (ne znam zašto). Po mom mišljenju tu je poziciju zaslužio deeraa, avion ili pavle koji su se dokazali svojom aktivnošću i voljom. No to je još jedan dokaz kratkovidnosti većine članova. Tvoji postupci su zaslužili da te se izbaci van iz saveza. Razlog zbog kojega sam ja otišao umjesto da tebe izbacim je u tome što je većina članova podržala tvoj sramotni čin pa nisam vidio drugog izbora. Ja ne bih nikad izbacio ni najslabijeg člana bez da se prvo ne konzultiram sa ostatkom vodstva. Ti si to napravio meni iza leđa. Ako ste mene htjeli za vođu, onda se nekada trebate i složiti sa mojim postupcima bez obzira što ih jne odobravate. Ako ste htjeli baciti horusa, oda ste prvo trebali izglasati da se mene smjeni kao vođu. I meni to ne bi smetalo i ne bih se nikome osvećivao. Ako vam ne valjam onda me maknite i to je to. Prije nego sam doveo horusa u savez pitao sam prvo sve članove za mišljenje i nikome osim juskeeu nije smetalo.  Na  42 sata od osvajanja zlata ti si još jedini imao vojske od svih članova i to hrpu i uz to si bio na 2.56 % u donacijama ( ja sam u to vrijeme dao 15% u donacijama i preko 3 milje bodova vojske u savez). Stoga istini na volju, horus možda nije najbolji timski igrač kojega sam sreo ali je u poziciji dok nije bio vođa odradio sve što se od njega tražilo i za razliku od tebe je mega igrač. Njegov doprinos u savez naspram tebe je nemjerljiv. Dao si minimalac. Ti si još i naštetio tom osvajanju medalje. I na kraju polaže puno veća prava na to zlato od tebe. I sad umjesto da šutiš i sramiš se svojih postupaka ti se još ovdje kitiš lovorikama k'o da si umarširao u Moskvu sa njemačkom vojskom za leđima.




P.S. Još jedna stvar koju si ti zaboravio izreći. Sve čestitke savezu GRUZ007 na osvajanju srebra. Stvarno ste ga zaradili. Ovo što je bilo u ovoj eri nisam još dosad vidio u IO. Od prvog dana smo bili u totalnom ratu isključivo protiv vas. Svaki dan napadi, porobi i rušenja kolonija od početka do kraja ere. I pritom ste uvijek bili u puno lošijem položaju. Niste odustali, borili ste se do kraja i zasluženo osvojili srebro. Da ste se odružili s tigrovima ne bi možda mogli osvojiti zlato ali ste sigurno mogli nas spriječiti u osvajanju istog. Eto toliko od mene. Zasad...
« Zadnja izmjena: Listopad 09, 2012, 10:42:36 od angola » Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
driver62
Gost
« Odgovor #1 na: Listopad 09, 2012, 12:37:25 »

 *WRITE*   *beer*   Smiley to je dovoljno..savršeno rećeno angola  *ok*
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #2 na: Listopad 09, 2012, 12:54:27 »

aga imam medalju a vi placite tu po forumu i pricajte o postenju.poštenjačine velike.da ste zivili u srednjem vjeku horus bi se zvao horus pošteni a angola bi bio angola časni  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #3 na: Listopad 09, 2012, 12:59:47 »

aga imam medalju a vi placite tu po forumu i pricajte o postenju.poštenjačine velike.da ste zivili u srednjem vjeku horus bi se zvao horus pošteni a angola bi bio angola časni  Grin Grin Grin Grin

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 09, 2012, 01:21:14 »

Pa postoji ta osobina koju bi svaki čovjek trebao potražiti u sebi. Možda si čuo za nju. Zove se integritet. Što mu vrijedi ta medalja kad ju nije ni osvojio ni zaslužio. koristi mu samo ako će sebe zavaravati i uvjeravati se koliko je dobar. Statistike govore puno toga. A JF je koliko vidim već pao dolje i vjerojatno će se raspasti do kraja ere a aga će pokazati koliko stvarno vrijedi kao čovjek i igrač.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 09, 2012, 01:24:47 »

A i stvarno ne vidi razlog zbog kojega se ti cerekaš juskee. tvoj doprinos savezu je bio da zablokiraš tribun svojim glupostima pa da ga nitko ni ne čita. Isto kao i ovaj forum.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
DeeRaa
Gost
« Odgovor #6 na: Listopad 09, 2012, 01:31:34 »

neću braniti Agu ili ocrnjivati Horusa ali činjenice su slijedeće :
 - nikad se ne javljam na forum ali mi je sad puko film
-  Horus nema pojma o timskoj igri ... moraš ga "molit" za donacije u goldu kada savezna vojska troši preko par milja resa na sat ... uglavnom gleda svoj osobni razvoj ( kad sam čuo da je rekao da su Imperi za individualnu igru puko sam od smijeha, ali sa time je rekao sve ) ... "popularni zapadni" dvorac je pao kad se gsp udostojio doć ON LINE ... a bili smo i u isčekivanju istog gospodina kada su naši imperi trebali započet sa donacijama vojske i osvojiti 3 dvorac ( to nas je skoro koštalo jer smo kasnili sa utjecajem ) ... u napadu na tigrove dotični gsp je opljačkao glavne fortove najjačih igrača a ostali su muku mučili da pobiju što više "Kata" to jutro ... i da ne nabrajam ... ima još poprilično ... dakle Horus = znanje -10 ... Igra -5 ... timska igra - 0 ...
btw imao sam sličnog u savezu pa sam ga kikao par dana prije kraja ere i opet bi napravio isto
- Aga je izašao iz saveza i ponovno ušao ... tako da njegove donacije nisu ni približne kakve jesu, zapravo ... i gdje da donira vojsku kada su jedine dve utvrde impera pune ko šipak ? a mi ne možemo iz taktičkih razloga stvorit još jedno OK
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #7 na: Listopad 09, 2012, 01:36:28 »

A i stvarno ne vidi razlog zbog kojega se ti cerekaš juskee. tvoj doprinos savezu je bio da zablokiraš tribun svojim glupostima pa da ga nitko ni ne čita. Isto kao i ovaj forum.

šjor angola koliko bi ti trebalo na poruku da mi odgovoris jedno dan vremena dok aga odgovori za minut i jos me savjetuje,a kakve je napade horse obavio poslao dva napada i to isao po zlato,i sta je kasnije bilo kad su ga polomili poceo je psovati i pomagati sto su ga slomili i jos pametovao po tribunu o svjetskom prvenstvu i vrijedjao Goronju da je bio glupan itd to si i ti radio   Grin Grin Grin Grin sta sam ucinio dao sam svu vojsku je li tako bilo bi je jos vise da nisam trpio gubitke ali uvijek sam nastavio igrati,svaki dan sam rusio i porobljavao da si mi gledao bitke znao bi,i to tvoje takozvano zatrpavanje tribuna to su bile za Smiley ancije a ostalim clanovima dok si ti bio offline po nekoliko sati  *crazy*
« Zadnja izmjena: Listopad 09, 2012, 01:56:32 od Juskee » Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #8 na: Listopad 09, 2012, 02:01:00 »

deeraa je igracina ima sam cast igrat s njim,ali zasto njemu virovat on je posten covik ajmo svi virovat ovom postenom horusu i velikom bugarskom uvlakivacu angoli Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 09, 2012, 02:11:31 »

-  Horus nema pojma o timskoj igri ... moraš ga "molit" za donacije u goldu kada savezna vojska troši preko par milja resa na sat ... uglavnom gleda svoj osobni razvoj ( kad sam čuo da je rekao da su Imperi za individualnu igru puko sam od smijeha, ali sa time je rekao sve ) ... "popularni zapadni" dvorac je pao kad se gsp udostojio doć ON LINE ... a bili smo i u isčekivanju istog gospodina kada su naši imperi trebali započet sa donacijama vojske i osvojiti 3 dvorac ( to nas je skoro koštalo jer smo kasnili sa utjecajem ) ... u napadu na tigrove dotični gsp je opljačkao glavne fortove najjačih igrača a ostali su muku mučili da pobiju što više "Kata" to jutro ... i da ne nabrajam ... ima još poprilično ... dakle Horus = znanje -10 ... Igra -5 ... timska igra - 0 ...
btw imao sam sličnog u savezu pa sam ga kikao par dana prije kraja ere i opet bi napravio isto

časnik za gradnju 40 nivo arhitekture , čudo piramida , najjača ekonomija ...

jednostavnije je takvog igrača izbacit iz saveza ... i onda je mir ! , ne moraš nikoga moliti za donacije , čekati da se pojavi u bilo koje doba dana / noći online , nagovarati ga da napadne tigrove , donirati vojsku , gold ...

ako si netko prije početka igre zacrta kao cilj ekonomski poredak tj. prvo mjesto ekonomskog poredka , i vi to dobro znate ... onda od tog igrača morate zatražiti da donira svu vojsku , sve resurse  ... pretvoriti ga u ratnika i nagovoriti ga da se prestane razvijati ( jer to nije za dobrobit saveza , nego samo za : " svoj osobni razvoj" ) .
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #10 na: Listopad 09, 2012, 02:23:16 »

časnik za gradnju 40 nivo arhitekture , čudo piramida , najjača ekonomija ...

jednostavnije je takvog igrača izbacit iz saveza ... i onda je mir ! , ne moraš nikoga moliti za donacije , čekati da se pojavi u bilo koje doba dana / noći online , nagovarati ga da napadne tigrove , donirati vojsku , gold ...

ako si netko prije početka igre zacrta kao cilj ekonomski poredak tj. prvo mjesto ekonomskog poredka , i vi to dobro znate ... onda od tog igrača morate zatražiti da donira svu vojsku , sve resurse  ... pretvoriti ga u ratnika i nagovoriti ga da se prestane razvijati ( jer to nije za dobrobit saveza , nego samo za : " svoj osobni razvoj" ) .

E sada Igore245  očekivao sam ponajmanje od tebe taj post .... ne uklapaš se u tezu tu nikako a ni tvoja filozofija igre..Mislim da si nenadmašan u gledanju sebe i svog osobnog razvoja od svih igrača imperije  Grin Wink
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 09, 2012, 02:30:47 »

Da, što se tiče tribuna, ja stavim 2 posta ujutro. prvi, kad pošaljem porobe i drugi kad pošaljem na rušenje kolonije. Ali što se tiče aktivnosti , nemoj me zamjenjivati sa agom. ja sam online od jutra do sutra. I jako mi se rijetko događa, da sam više od sat vremena off od kad se probudim pa dok ne odem spavati. Kad je trebalo ostajao sam što duže sam mogao. Ne želim nešto posebno braniti horusa. Ovaj post je bio da pokažem kako aga nije bio u pravo što ga je izbacio. I pogotovo što je to napravio na takav način kakav je. čekao je da ja odem off i onda ga je bacio. To je čisto licemjerje i stvarno mi je žao što vi to ne vidite. Činjenica je da sam i horusu i agi zažmirio na neke stvari, jer su bili poprilično kratki s donacijama. Ali horus je silom htio prijeći tih 16 milja bodova da stigne zmaju koji je to postigao u r82. I ja sam dopustio jer mi nije smetalo zato što smo bili već blizu pobjede. Možda nisam trebao , ali eto. Kad je ispušio vojsku i kad je postalo jasno da to neće stići rekao sam mu da sve da i stvarno je i dao. A pogotovo 135k paladina koji su nam bili prijeko potrebni.   No šutio sam i agi. pa imao je čovjek 9k vojnih do samog kraja, a imao je najjaču vojsku u realmu.  I stoga nikako ne prihvaćam ovo. Činjenica je da niste baš voljeli horusa i zato ste pozdravili to njegovo izbacivanje. a aga je eto dopadljiv lik i nije se baš nikome previše zamjerio do samog kraja. I kako vi sad jednog pljujete a drugome dižete spomenik. A sad juskee što se tiče pomoći i odgovaranja na poruke. Objasnio sam vam svima puno puta da dobijem po 30 poruka dnevno svakakvih. I da ne mogu na sve odgovoriti jednostavno, zato što ponekad prijeđem na drugu poruku pa zaboravim i sl. A sad kao aga ti je pomagao a ja nisam. A reci mi molim te, nisam li odmah na početku igre dok smo još bili u amonima i dok je još forum bio aktivan detaljno objasnio kako se treba razvijati ekonomija, koje formacije koristiti i koju vojsku trenirati te koje kolonije treba raditi? Nisam li? I sad , oprosti što nisam mogao na svaku poruku odgovoriti. I nisam uvijek mogao pratiti sve igrače. ali uvijek sam se konzultirao s ostatkom vodstva oko svih članova saveza i tko bi trebao dobiti čin a tko ne. I na kraju krajeva, pa jel' vas aga doveo do toga zlata ili ja? ako vam toliko nisam valjao zašto me niste smijenili? Kad sam izašao iz saveza, dao sam cijelu vojsku i sve resurse prodao i donirao zlato ili kamen. Ostavio sam 3 osvojena dvorca i 60% utjecaja 42 sata prije osvajanja zlata i tako je i ostalo. i koji sad k... toliko branite tog agu?
« Zadnja izmjena: Listopad 09, 2012, 02:37:12 od angola » Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #12 na: Listopad 09, 2012, 03:10:22 »

E sada Igore245  očekivao sam ponajmanje od tebe taj post .... ne uklapaš se u tezu tu nikako a ni tvoja filozofija igre..Mislim da si nenadmašan u gledanju sebe i svog osobnog razvoja od svih igrača imperije  Grin Wink
hvala  Smiley
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #13 na: Listopad 09, 2012, 05:14:06 »

deeraa je igracina ima sam cast igrat s njim,ali zasto njemu virovat on je posten covik ajmo svi virovat ovom postenom horusu i velikom bugarskom uvlakivacu angoli Grin Grin Grin Grin

DeeRaa je legenda od igraca,ja sam ga imao priliku i uzivo upoznati i stvarno je CAR....bez njega vise ne igram ni jednu eru Smiley

Citat: ANUBIS  
link=topic=6277.msg44764#msg44764 date=1349785396
E sada Igore245  očekivao sam ponajmanje od tebe taj post .... ne uklapaš se u tezu tu nikako a ni tvoja filozofija igre..Mislim da si nenadmašan u gledanju sebe i svog osobnog razvoja od svih igrača imperije  Grin Wink

  *hahaha*
Evidentirano

DeeRaa
Gost
« Odgovor #14 na: Listopad 09, 2012, 08:42:03 »

Hvala dečki na komplimentima  Embarrassed
... ustvari Horus , Igor245 i slični igrači se jako dobro zabavljaju dok igraju u nekim savezima ... ili ne kuže ili se prave a u oba slučaja ostatak saveza ili luduje ( živcira se ) ili radi totalnu sprdnju od istih ... iz tog razloga ako ikada budem imao slične igrače u savezu bit će ovako : "braco, imaš 6 ili 12 h za doniranje toga i toga ... u suprotnom letiš" ... o samom načinu igre ne treba kritizirati nikoga , svako igra na način koji mu najbolje odgovara bio on "ratnik" ili "farmer"  i za kraj i o izbacivanju Horusa iz JOIN FORCE-a, Horus je zadnjih dana toliko postao sprdnja većine igrača tako da se ne može govoriti da je izbacivanje bilo iza leđa, kada je 99% saveza bilo upravo ZA da se to i dogodi ... čujemo se za koju godinu na forumu zzzz
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!