Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 04:35:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kvalifikacije za Svjetsko 2012 - par savjeta by Tiger  (Posjeta: 3512 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« na: Listopad 08, 2012, 12:01:40 »

Pošto mi je Invazija uvijek bila zanimljiva, neki savjeti kako početi.
Prvih par napada Nomada vas uopće ne moraju zabrinjavati. Moći ćete se bez problema obraniti sa vojskom kojom napadate nezavisne.
Cilj je ćim prije krenuti u napadanje nezavisnih i efikasno pljačkanje istih. postoje 2 načina - sporiji je bez gubitaka i uključuje strijelce i opsadne sprave, a brži je sa mačevocima. Treba balansirati gubitke i brzinu. Ja bi se odlučio za brzinu ako morma birati. Naravno - morate imati dovoljno opskrbnih kola za nošenje svih resursa.
Brzo pripajanje nekih provincija, ali pazite što ćete uzeti. Nisu sve provincije jednako vrijedne i samo je jedan optimalan način pripajanja 3 provincije koje možete pripojiti - neću ga otkriti, otkrijte ga sami. ali to sigurno nisu 3 provincije prvog kruga.
Kamate su obavezne - čim ranije, to bolje. Morate balansirati kad krenete na to jer za to treba vremena + morate imati dovoljan kapacitet utvrda za to uzevši u obzir da imate samo 4 provincije.
Većina opsada se da braniti sa utvrdom, ako imate dovoljan nivo utvrde i dovoljno strijelaca. To je najisplativiji način obrane opsade.
Ne znam točan razvoj, jer je invazija trajala 33 vala, a ovo traje 20 - tako da će biti slabiji napadi, neće biti onih na kraju koje skoro nitko ne može braniti. Ili možda hoće, nemam informacija niti bi smio otkriti.
Trenutna igradnja vojske na početku je obavezna ako će biti dostupna(pod uvjetom da želite baš igrait optimalno) inače se da preživjeti i bez toga, pogotovo kasniej ka di tako ne trebate puno vojske pa se stigne sva završiti bez ubrzanja.. Ako planirate potrošnju resursa, možete ne koristiit dijamante za ubrzavanje jer i tako nećete imati resursa za puniti red čekanja na početku.
Ne trošite resurse bezveze - špijunaža i kntrašpijunaža iznad 1 je bezveze. Treba vam samo 1 špijun. Opskrbna kola vam ne trebaju kad sve popljačkate.
Naravno da ćete nakon što pripojite što želite opljačkati sve ostalo i na kraju napraviti vazalima što možete.
Obavezno se igrajte sa simulatorom bitaka da vidite ako možda koja bolja kompozicija prolazi sa jeftinijom vojskom. Neću otkriti par trikova, nađite ih.
Dizanje vojsnih istraživanja na početku je vrlo efikasno i  jako utječe na ishod bitke i gubitke. Ponekad je jeftinije dići neko istraživanje nego još 100 dodatnih vojnika.
Utrde dizati čim više, medicinu također. Kasnije kad se odlučite na elitu onda kreni dizati centralizaciju, jer nema smisla dići centru 7 ako ne možeš do 10 još 4 dana. Sveučilište dizati - kraća istraživanja + bonus na zadovoljstvo.
Pogledajte što vam daje bonus na zadovoljstvo - iskoristite one bonuse od pripajanja, gradnje utvrda i slično a ne da vam to otiđe bezveze. Prije je to bilo lakše kad je migracija bila jednom i 10 h je davalo negativno zadovoljstvo ali i sada se da iskoristiti.
To je bilo iz glave u par min. Možda mi padne još nešto na pamet.
Ako netko postavi pitanje, odgovoriti ću ovdje.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Listopad 08, 2012, 12:23:19 »

ja bih dodao savjet za one koji misle ozbiljno igrati. prije kupnje skrinje s 3000 dijamanata, kupite SMSom 10 dijamanata. dobit cete mogucnost da kod slijedece kupnje dobijete 20% vise dijamanata , ako ju obavite u vremenu od dva sata.nakon kupnje SMSa kupite skrinjicu i dobir cete umjesto 3000 , 3600 dijamanata. znaci za 10 kn 610 dijamanata Smiley
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #2 na: Listopad 08, 2012, 01:19:00 »

ja bih dodao savjet za one koji misle ozbiljno igrati. prije kupnje skrinje s 3000 dijamanata, kupite SMSom 10 dijamanata. dobit cete mogucnost da kod slijedece kupnje dobijete 20% vise dijamanata , ako ju obavite u vremenu od dva sata.nakon kupnje SMSa kupite skrinjicu i dobir cete umjesto 3000 , 3600 dijamanata. znaci za 10 kn 610 dijamanata Smiley
sretno horus u kupovini za 10 kn 610 dijamanata  Grin Grin Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #3 na: Listopad 08, 2012, 01:25:26 »

znaci za 101 euro dobijes 3600 dijamanata:D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #4 na: Listopad 08, 2012, 01:27:50 »

znaci za 101 euro dobijes 3600 dijamanata:D
taman dobio 867kn na kladionici sad to u kredite i u kvalifikacije  Grin Grin Grin Grin,
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #5 na: Listopad 08, 2012, 01:30:01 »

taman dobio 867kn na kladionici sad to u kredite i u kvalifikacije  Grin Grin Grin Grin,
a mene psg s Lips Sealed o za 750kn Sad
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #6 na: Listopad 08, 2012, 01:47:29 »

a mene psg s Smiley o za 750kn Sad
ja stavio 100 na da gol pola parova iz subote pola iz nedjelje
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 08, 2012, 01:55:40 »

aj ne sprdajte Horusa..čovjek vam lijepo da savjet Smiley  iako ću ja,s obzirom da se ne kladim ,100 eura radije uložit u nešto drugo..a na kvalifikacije bez dijmanata, znatiželje radi ,jer nemam  šanse protiv dijamantića...dakle preostaje mi da za 100 eura kupim haljinicu cro-cheerleadersica i mlatim onim čupavim lopticama pred kompom i navijam za našu rekpu  Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
igorzg
Gost
« Odgovor #8 na: Listopad 08, 2012, 02:01:46 »

nisu tako bitni dijamanti na kvalifikacijama vidjet ces uzimaj samo 10 satnu i proci ces sonja ako hoces ja cu ti sponzor biti  Lips Sealed es keruma i kupim ti tu haljinicu isto  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #9 na: Listopad 08, 2012, 02:45:26 »

tiger daj mi reci jeli ima u kvalifikacijama trenutna mob. vojske i trenutna izgradnja istrazivanja ?kako znam pod napadom smo konstantno toga nebi trebalo biti u kvalifikacijama?Huh? Angry
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 08, 2012, 02:49:07 »

i ne samo to.. očekuj i škrinje
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #11 na: Listopad 08, 2012, 02:55:46 »

ma lako za skrinje ako nema tih trenutnih di ces potrosiit rese jednostavno ne stignes sta ce ti 99m drva ako ne mozes potrositi  ;D
Evidentirano
zamasnjak
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #12 na: Listopad 08, 2012, 05:11:57 »

Treba li razvijari 'sef utvrde' i 'svetište' ?
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #13 na: Listopad 08, 2012, 05:15:27 »

ipak moze trenutna izgradnja pod napadom svasta ovo vec postaje smjesno  Grin Grin Grin
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #14 na: Listopad 08, 2012, 09:29:53 »

bitno da nemrem napast svoju provu bez onih 200 vojnika iako po kalkulatoru 100 komada prolazi samo tako f1 i to bez gubitaka.... aaaaaaaaaa... luuuudaaaa višeee od te glupe igre i pravilaaaa...

P.S. Igore jel haljinica spremna? Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!