Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 04:50:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bojkot svjetskog prvenstva  (Posjeta: 6807 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #15 na: Listopad 06, 2012, 01:35:40 »

treba ne samo svjetsko bojkotirati vec sve svjetove na imperiji jednostavno popaliti odmore
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #16 na: Listopad 06, 2012, 01:37:22 »

neka uvedu da mozes nekog reklamirati pored tvoga imena reklama npr.konzum,kerum  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #17 na: Listopad 06, 2012, 01:38:26 »

sluzbeni sponzor cro tima recimo kerum  Grin Grin Grin i njegova slika i eto dijamanata *heart*
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #18 na: Listopad 06, 2012, 01:39:44 »

sluzbeni sponzor cro tima recimo kerum  Grin Grin Grin i njegova slika i eto dijamanata *heart*

ahahahahaha..igoreeee..dobraaa..dobraaaa...evo plusić Grin  i sad zovem todorića da kreće svjetsko...naći ću ja dije za našu repku... Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #19 na: Listopad 06, 2012, 01:40:20 »

hbga sonja već sam ja zvao todorića..pogledaj Grin
Evidentirano

_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #20 na: Listopad 06, 2012, 01:42:14 »

a ništa onda od todorića Sad...ajmo drage dame uskačite u štikle i minjake...trebaju nam dije za svjeeetskooooooo...na jednu će KERUM past da ga  Lips Sealed š Grin 
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
jasmina
Gost
« Odgovor #21 na: Listopad 06, 2012, 02:38:14 »

igore ,ne slazem se s tobom. kakav bojkot? sto se svjetskog tice, nista se nije promjenilo. tko nije spreman odvojiti 100 eura i uzet 3000 dijamanta, bolje da se i ne upusta u to. a za to ti SMS ne treba. ja osobno sam uvijeren da ce hrvatska naci 15 ljudi koji ce biti spremni to odraditi i pokal jedinog donijeti u hrvatsku Smiley
ispravite me ako griješim,svjetsko je brzina x10,jeli itko od vas izračunao koliko je potrebno za igru koja traje mjesec dana možda i manje,premium,cehovi i sati proizvodnje......a škrinje,instant treniranje pri toj brzini,stvar vlastite odluke......zbog toga vas molim da ne odbijate možda dobre igrače da se prijave jer 100 eura nije potrebno za dobru i kvalitetnu igru.....a ti horus,da potrošiš duplo više ako češ igrati kao i prošli puta neče ti pomoći,pomoći če bugarima,brazilcima ali tebi ne
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #22 na: Listopad 06, 2012, 02:49:09 »

zivila jasmina kraljice,nek si mu rekla Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #23 na: Listopad 06, 2012, 03:23:13 »

ispravite me ako griješim,svjetsko je brzina x10,jeli itko od vas izračunao koliko je potrebno za igru koja traje mjesec dana možda i manje,premium,cehovi i sati proizvodnje......a škrinje,instant treniranje pri toj brzini,stvar vlastite odluke......zbog toga vas molim da ne odbijate možda dobre igrače da se prijave jer 100 eura nije potrebno za dobru i kvalitetnu igru.....a ti horus,da potrošiš duplo više ako češ igrati kao i prošli puta neče ti pomoći,pomoći če bugarima,brazilcima ali tebi ne
da jasmina ja cu za tih mjesec imati 1m bodova dok ce drugi imati 10m bodova brdo vojske po dvorcima a mi di smo mi tu
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #24 na: Listopad 06, 2012, 03:34:38 »

da jasmina ja cu za tih mjesec imati 1m bodova dok ce drugi imati 10m bodova brdo vojske po dvorcima a mi di smo mi tu
igore,bio si na prošlom prvenstvu,uvijek če se nači sponzor koji če uplatiti ponešto,goronja je uplatio za sve ako se sijećaš,dijamante su uzimali i oni kojima nisu bili potrebni,sve se može ako je sloga,ja bi prozvala igrače koji nisu aktivni da se na prijave a ne oni koji su siromašni,horus se ovdje hvali kako može kupiti ali nije rekao da je u 24h bio na off 23h,da su mu u biti igrali čuvari,takvi igrači nisu za svjetsko,koja korist je bila od njega........donirano zlata 0......donirano vojske 0......donirano dijamanata 0  ;D ;D ;D
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #25 na: Listopad 06, 2012, 03:37:19 »

šta reći...bolje da onda šuti nego što otvara teme o svjetskom prvenstvu...hbte kao da je nešto i napravio prošlo---papak obični
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #26 na: Listopad 06, 2012, 03:42:08 »

igore,bio si na prošlom prvenstvu,uvijek če se nači sponzor koji če uplatiti ponešto,goronja je uplatio za sve ako se sijećaš,dijamante su uzimali i oni kojima nisu bili potrebni,sve se može ako je sloga,ja bi prozvala igrače koji nisu aktivni da se na prijave a ne oni koji su siromašni,horus se ovdje hvali kako može kupiti ali nije rekao da je u 24h bio na off 23h,da su mu u biti igrali čuvari,takvi igrači nisu za svjetsko,koja korist je bila od njega........donirano zlata 0......donirano vojske 0......donirano dijamanata 0  ;D ;D ;D
ako ima neka donira 3 skrinje za repku da ispravi pogresku sa proslog prvenstva a horus ??' ;D
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #27 na: Listopad 06, 2012, 04:09:51 »

Poruka za ovog Boška  Buhu  ,ako si to ustanovio kod sebe doma prvo pa dojmove onda na Forum iznosiš..zadrži za sebe
Samo je jedan Boško Buha, a to nije buuu   Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Bome ja sam se nabrijao na svjetsko, ali također neću igrati
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #28 na: Listopad 06, 2012, 05:00:24 »

bokjlot je nemoguć, i ovako nam je nacija podjeljena jalno, oni koji imaju i oni koji nemaju, svi bi mi htijeli imat, ovo je istina stvarno nepošteno jer gledajući u Bugarskoj i ostalim zemljama sms usluge poput Italije i austrije , daleko povoljnije za 1,7 eura 60 dijamanata, onda nemam riječi za ovo, dal su to krivi vlasnici pa nedaju više dijamanata, što je očito ili sama usluga poslužitelja,ostaje nam da se zamislimo, neke zemlje poput amerike i južne amerike niti nemaju sms. Što je ,je , nepravda je očita. Lagano gađenje imam prema svemu ovome.


nemaju sms ali oni sve kupuju preko kartica tako da im ovo nije problem,,,juznoj americi pogotovo brazilcima:D,,,,
ja stvarno mislim da bi bilo u najboljem redu da se rece takozvanom uredu u bugarskoj,,,,i ja mislim da ce se svi slozit sa tim jer i 6 kn za 20 dijamanata je malo kad pogledas ostale zemlje kad sve zbrojis ,,,kradja svjetska,,,za 6 kn 35 dijamanata i to je to
jer kad pogledas onaj kovceg od 20 eura =500 dijamanata + bonus,,a ovdje za 150 kn imas 250 dijamanata bez bonusa,,,umjesto da se olaksa malo ljudima koji uzimaju preko sms-a koji ujedno i ne dobivaju nikakve bonuse,,oni jos otezavaju,,,
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #29 na: Listopad 06, 2012, 05:14:04 »


nemaju sms ali oni sve kupuju preko kartica tako da im ovo nije problem,,,juznoj americi pogotovo brazilcima:D,,,,
ja stvarno mislim da bi bilo u najboljem redu da se rece takozvanom uredu u bugarskoj,,,,i ja mislim da ce se svi slozit sa tim jer i 6 kn za 20 dijamanata je malo kad pogledas ostale zemlje kad sve zbrojis ,,,kradja svjetska,,,za 6 kn 35 dijamanata i to je to
jer kad pogledas onaj kovceg od 20 eura =500 dijamanata + bonus,,a ovdje za 150 kn imas 250 dijamanata bez bonusa,,,umjesto da se olaksa malo ljudima koji uzimaju preko sms-a koji ujedno i ne dobivaju nikakve bonuse,,oni jos otezavaju,,,
cilj ovoga i jest nagovorit ljude da se prebace s sms-a na kartice
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!