Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 11:33:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bojkot svjetskog prvenstva  (Posjeta: 6813 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« na: Listopad 06, 2012, 12:53:26 »

odlucio sam se za bojkot svjetskog prvenstva radi kredita cemu igrati ako nema nikakve sanse za dobar plasman mislim da bi trebali i ostali bojkotirati i ne predstavljati naciju na svjetskom
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #1 na: Listopad 06, 2012, 12:58:18 »

slazem se... hehhe Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
igorzg
Gost
« Odgovor #2 na: Listopad 06, 2012, 01:05:41 »

slazem se... hehhe Grin Grin Grin Grin Grin
svjetsko bez ovakve nacije kao sto je hrvatska nije svjetsko stvarno mi se neda trositi skrinje po 200 eura na svjetskom a da igram bez kredita cemu ajmo nacijo bojkot napravit neka odjekne u IO  Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Listopad 06, 2012, 10:21:57 »

igore ,ne slazem se s tobom. kakav bojkot? sto se svjetskog tice, nista se nije promjenilo. tko nije spreman odvojiti 100 eura i uzet 3000 dijamanta, bolje da se i ne upusta u to. a za to ti SMS ne treba. ja osobno sam uvijeren da ce hrvatska naci 15 ljudi koji ce biti spremni to odraditi i pokal jedinog donijeti u hrvatsku Smiley
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #4 na: Listopad 06, 2012, 10:24:55 »

a kolko cete odvojit sta cete pojacavat napade jedan drugom u kvalifikacijama,a i bolje da bojkotirate svi ionako ste sve smradovi sami
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #5 na: Listopad 06, 2012, 11:23:36 »

daj horuse gluposti pričaš.-.. znao sam da će se naći par buadal koje ce i dati 100 eura.... bolje bojkotirat pa će se pravila igre malo izmjenit.... i svima će biti dobri a ne da sad 15 kretena ide na svoju ruku....
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
ANUBIS
Gost
« Odgovor #6 na: Listopad 06, 2012, 11:37:50 »

a kolko cete odvojit sta cete pojacavat napade jedan drugom u kvalifikacijama,a i bolje da bojkotirate svi ionako ste sve smradovi sami

Poruka za ovog Boška  Buhu  ,ako si to ustanovio kod sebe doma prvo pa dojmove onda na Forum iznosiš..zadrži za sebe
« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2012, 11:44:17 od ANUBIS » Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #7 na: Listopad 06, 2012, 11:44:33 »

bas sam mislio na tebe smrdo broj 1,a ti doma i nemas nikoga da ustanovis ista.a ko bi i zivio s takvom  Grin Grin Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #8 na: Listopad 06, 2012, 11:46:25 »

uopce nije tema i samo se prepucavate iz dana u dan,,ne vjerujem da vam se da to radit,,,pa zar na svaku temu to morate ,,,ko djeca,,,,,
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #9 na: Listopad 06, 2012, 11:49:52 »

kaj 100 eura horus odvojiti treba ti 1000 eura za svjetsko  Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #10 na: Listopad 06, 2012, 12:13:19 »

ANUBIS i buu , molio bi da pripazite na riječnik,bez vrijeđanja molim. Hvala
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #11 na: Listopad 06, 2012, 12:17:21 »

bokjlot je nemoguć, i ovako nam je nacija podjeljena jalno, oni koji imaju i oni koji nemaju, svi bi mi htijeli imat, ovo je istina stvarno nepošteno jer gledajući u Bugarskoj i ostalim zemljama sms usluge poput Italije i austrije , daleko povoljnije za 1,7 eura 60 dijamanata, onda nemam riječi za ovo, dal su to krivi vlasnici pa nedaju više dijamanata, što je očito ili sama usluga poslužitelja,ostaje nam da se zamislimo, neke zemlje poput amerike i južne amerike niti nemaju sms. Što je ,je , nepravda je očita. Lagano gađenje imam prema svemu ovome.
Evidentirano

_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #12 na: Listopad 06, 2012, 01:13:58 »

nemoguće je bojkotirat svjetsko isto kao što je nemoguće bojkotirat kupnju dijamanata sms-om...uvijek će se naći budale koje će dati 6kn na 10 dijamanata...a što se svjetskog tiče i bez ovog poteza bugara znali smo svi da na svjetsko nemožeš bez dijamanata ako misliš nešto postić..dakle svi koji mislite to igrat nađite načina da ih kupite karticama...
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
igorzg
Gost
« Odgovor #13 na: Listopad 06, 2012, 01:29:49 »

nemoguće je bojkotirat svjetsko isto kao što je nemoguće bojkotirat kupnju dijamanata sms-om...uvijek će se naći budale koje će dati 6kn na 10 dijamanata...a što se svjetskog tiče i bez ovog poteza bugara znali smo svi da na svjetsko nemožeš bez dijamanata ako misliš nešto postić..dakle svi koji mislite to igrat nađite načina da ih kupite karticama...
trebalo bi sponzora naci  Grin Grin Grin
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #14 na: Listopad 06, 2012, 01:34:41 »

a pa nisi valjda mislio da ću svoje kartice peglat za virtualne kamenčiće Tongue Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
 Str: [1] 2 3 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!