Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:16:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SMS DIAMANTI : 10 DIJAMANATA ZA 6,10 KN  (Posjeta: 4426 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #30 na: Listopad 05, 2012, 07:53:46 »

kako ne znaju bugari obezbjediti neke prikladne  nagrade pobjednicima svakog realma,...neki dan je zavrsena era u cro.srb 4 nagrada je clanovima saveza bila  100 dijamanata CAK,..citavih 100 dijamanata i eto medalja,...bugari navlace nas.i navlace...  dok nas ne navuku do znate vec cega,xd, ...a onda cijena gore,...pljusss,..proracunati KRIMOSI,...

Pohlepa vas ubija - mozete li biti ljudi?

Pohlepa vas ubija - mozete li biti ljudi?


http://www.youtube.com/watch?v=aMQCUvN222E
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #31 na: Listopad 05, 2012, 08:06:39 »

je vrijedi to i za v4?
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #32 na: Listopad 05, 2012, 08:13:22 »

DIJAMANTI?Huh?? kaj je to di toga ima za kupiti?Huh?Huh?
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #33 na: Listopad 05, 2012, 08:53:51 »

podržavam sve napisano. istina je da nas navlače, ali mi i dalje plačamo. Uplait odmor nije rješenje...a da se razumijemo, dat i samo jednu kunu za 20 virtualnih kamenčića je po meni puno, no to je naš izbor i tako smo večina kao odrasli ljudi odlučili. Postoje veča zla od kupnje dijamanta. Ipak, nije u redu da se pustimo musti, iako izgleda da nama hrvatima je to u krvi. Naši pretci su digli bunu kad je namet porasao na 1/10 a mi smo voljni tpiti i do 15/10. Ja sam za da se uvede kao u nekim igrama, plati 200€ i eto ti sve beneficije premiuma kroz 365 dana, vjerujte da bi eftinije mi prošli, a oni bi sigurno dobili više.

P.S.: Maknite onaj instant trening. Ponestalo mi ono veselje i iščekivanje kad če mi vojska biti spremna. prije bez toga su ti  se i resi mogli nagomilat jer nisi mogao sve utrenirti.
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #34 na: Listopad 05, 2012, 10:06:44 »

igra je ocito napredovala u zadnjih par godina, stariji igraci se sjecaju v4, ako si u top 20, nije bilo sanse da potrosis dijamanata za cijeli mjesec koliko ovdje za jedan dan, ni u ovoj verziji nije bilo tako strasno kad je pocela, pa su uveli trenutno istrazivanje, građenje i treniranje vojske, pa onda nakon nekog vremena škrinje, gdje možes birat koliko ces dijamanata potrošit, igra je stvarno napredovala u zadnjih 2 godine, od max 200 dijamanata mjesečno do min 200 dijamanta dnevno  Grin Grin Grin
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #35 na: Listopad 05, 2012, 10:38:38 »

Farmeri i ratnici ujedinite se!  Cheesy pa kolko te moraju svrbet kinte u džepu da kupiš te dije  Lips Sealed . 10h,pokloni 4+, carski trgovac,instant ovo,ono... u mega blitzu pokloni bolji od 10h produkcije i to ohoho. ako hoćeš napredovat sve ovo treba s vremena na vrijeme koristiti.  Lips Sealed  kakva je situejšn u prelijepoj našoj,sram me je reć bilo kome da na ovo bacam novac. nekima je to kg kruha i mlijeko...a meni do sad bila razbibriga preeeskupo placena. Nikad vise. Mega blitz još par dana i goodbye smucika,drop dead
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #36 na: Listopad 06, 2012, 01:37:20 »

neka stave cjenu dijamanata koliko hoce ali neka uvedu da se ti dijamanti mogu pljackati kao i drugi resursi pa cemo moci igrati
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #37 na: Listopad 06, 2012, 02:17:49 »

neka stave cjenu dijamanata koliko hoce ali neka uvedu da se ti dijamanti mogu pljackati kao i drugi resursi pa cemo moci igrati


ahahhaha zanimljivo  Cheesy
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!