Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 06:46:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Dijamanti  (Posjeta: 568 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« na: Listopad 05, 2012, 05:29:07 »

Pa jesu ovi bugari normalni? kaj su fakat stavili za 6kn 10 dijamnti? pa  Lips Sealed  nebi više igrao nikad IO... samo da vidim dal je tako u v4 verziji ja odoh zauvjek.... pa neka se svi  Lips Sealed u oni tamo... da bog da izgbue sve igrače
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 05, 2012, 08:18:06 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Ajd svi odustanite da ja budem prvak
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #2 na: Listopad 06, 2012, 08:32:47 »

Pa jesu ovi bugari normalni? kaj su fakat stavili za 6kn 10 dijamnti? pa  Smiley  nebi više igrao nikad IO... samo da vidim dal je tako u v4 verziji ja odoh zauvje Smiley   pa neka se svi  Smiley u oni tamo... da bog da izgbue sve igrače
naravno da je tako u v4 hehe
Evidentirano
vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 07, 2012, 05:39:36 »

ovo ide njima na ruku..a ako teze tome da svi kupuju na kartice onda im je ovo razumljiv i opravdan potez..jer ako smo prije za 750 kuna u vrijeme bonusa za 6.2 (24) kupovali 2860 dijamanata sad dobijamo duplo manje pa nam se vise isplati uzimat skrinje za 100 eura..a prije nam je bilo bolje na poruke jer je 100 eura bilo previse izdvojit od jedamput a na poruke smo kupovali sa bonom od 50 ili 100 kn kako nam je nestajalo dijamanata..  Lips Sealed a pribacit ce se ko ima kreditne kartice ko nema plakat ce i igrat neku dugu igru  Grin  Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!