Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 08:22:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nova cijena dijamanata  (Posjeta: 6080 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« na: Listopad 05, 2012, 04:13:54 »

Da ne odgovaram u 100 tema...
Promijenjena je usluga plaćanja sms-om. Sada se koristi KANZALOO. Cijena paketa koji vidite je u skladu sa svim ostalim zemljama - ista kao u BiH, Srbiji... za isti oblik plaćanja. Cijena do sada je bila pogrešno obračunata i dobivalo se duplo više dijamanata za isti novac.
Da vas malo ipak razveselim, ova cijena bi trebala biti samo do ponedjeljka kad će biti drugi paket, kad ga KANZALOO isporuči, koji će davati više dijamanata po kuni. Ne kao prije, ali više nego sada.
Evidentirano

Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 05, 2012, 05:43:30 »

Da! Super! Porez na budale sa sifilisom...
Poruci im da su to odlicno izveli  Wink
Evidentirano

BLOODRIDERS
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #2 na: Listopad 05, 2012, 06:51:10 »

bugari izgleda nemaju mozak da su stavili 3kn 20 dijamanata koju bi oni lovu zaradili s time a ne oni jos poskupe misleci da ce time zaradit
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #3 na: Listopad 05, 2012, 07:08:09 »

Da ne odgovaram u 100 tema...
Promijenjena je usluga plaćanja sms-om. Sada se koristi KANZALOO. Cijena paketa koji vidite je u skladu sa svim ostalim zemljama - ista kao u BiH, Srbiji... za isti oblik plaćanja. Cijena do sada je bila pogrešno obračunata i dobivalo se duplo više dijamanata za isti novac.
Da vas malo ipak razveselim, ova cijena bi trebala biti samo do ponedjeljka kad će biti drugi paket, kad ga KANZALOO isporuči, koji će davati više dijamanata po kuni. Ne kao prije, ali više nego sada.

da ne otvaram novu temu.....TIGER,što misliš o igračima v4,ti osobno a i vlasnici igre,kada vam toliko smetaju što ne ukinete te realme,sramotan je i za svaku osudu vaš odnos prema ne tako malom broju igrača,ukinuli ste sve pa čak i poklone,da znam,sistem više ne odgovara,varajte malu dijecu,da ne dužim.........GDJE JE OBAVIJEST O PROMIJENI KUPNJE DIJAMANATA U V4......mnogi su danas ostali bez dijamanata i kuna
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 05, 2012, 07:15:30 »

Sve poruke poslane danas su naknadno isporučene. Ako netko nije dobio dijamante, neka mi se javi s korisničkim imenom, sviejtom, brojem mobitela i koliko je poruka poslao.
Nažalost v4 je pri kraju. Uvijek će biti ostavljeni svijetovi za igranje i provjera varanja, ali dodavanje novih mogućnosti nije u planu. Moj stav je da bi trebali biti pokloni i ostale najosnovnije stvari kao današnja obavijest, ali bilo je riječ o problemu koji je bio aktivan 3 h i 905 igrača je u v5. Iskreno, niti ja se nisam sjetio na masovnu u V4, tako da je dio odgovornosti i na meni.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Listopad 05, 2012, 08:50:04 »

tako je . ima jedan v1 svijet, jedan v2.........pa neka ostave i jedan v4 svijet. tko to hoce neka igra. bit ce te svi na okupu i bit ce vam zanimljivije. bolje je da nema poklona  i skrinja u hramu, jer to je samo jedan oblik pljacke i iskrivljavanja pokazatelja stvarne kvalitete igraca. npr. u v5 jedan igrac 10 dana radi 200 000 falangi i potrosi brdo resa za njih, a drugi ih dobije u skrinji od 25 dijamanata  *crazy* *crazy* vjeruj mi da ti to ne treba u v4. netreba ni u v5 ali, boze moj  *pardon*  zasto smo tu, nego da trosimo dijamante. poslije SP ce krenuti beta v6 i za godinu dana ce gasit polako v5.  Lips Sealed  to je evolucija  Grin
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #6 na: Listopad 06, 2012, 12:37:39 »

to je  Lips Sealed !! završit cu jos taj v4 verzij usa 1m vojnim i pozdravit cu se zauvjek.... iako ovo je dobra ideja o jednom v4... tu bi se moglo napravit pun  Lips Sealed  toga... hehehe... ako će napravit jedan v4 mozda cu samo pogledati kolko je igrača... ako će ih biti pun  Lips Sealed  e onda se moze napravit i više od 1m vojnih....  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
igorzg
Gost
« Odgovor #7 na: Listopad 06, 2012, 11:38:57 »

 
to je  Smiley !! završit cu jos taj v4 verzij usa 1m vojnim i pozdravit cu se zauvje Smiley   iako ovo je dobra ideja o jednom v4... tu bi se moglo napravit pun  Smiley  toga... hehehe... ako će napravit jedan v4 mozda cu samo pogledati kolko je igrača... ako će ih biti pun  Smiley  e onda se moze napravit i više od 1m vojnih....  Grin Grin Grin Grin
Grin Grin velis 2m
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #8 na: Listopad 06, 2012, 11:42:45 »

Da ne odgovaram u 100 tema...
Promijenjena je usluga plaćanja sms-om. Sada se koristi KANZALOO. Cijena paketa koji vidite je u skladu sa svim ostalim zemljama - ista kao u BiH, Srbiji... za isti oblik plaćanja. Cijena do sada je bila pogrešno obračunata i dobivalo se duplo više dijamanata za isti novac.
Da vas malo ipak razveselim, ova cijena bi trebala biti samo do ponedjeljka kad će biti drugi paket, kad ga KANZALOO isporuči, koji će davati više dijamanata po kuni. Ne kao prije, ali više nego sada.

cijena do sad je pogresno obracunavata znaci 2 godine krivo obracunavaju mislim Cheesy ili 3 Smiley znaci do sada smo kupovali greskom ili se varam  *UNDECIDED*da ne moramo vratiiti razliku mozda ili sto  Grin Grin
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #9 na: Listopad 07, 2012, 01:42:29 »

cijena do sad je pogresno obracunavata znaci 2 godine krivo obracunavaju mislim Cheesy ili 3 Smiley znaci do sada smo kupovali greskom ili se varam  *UNDECIDED*da ne moramo vratiiti razliku mozda ili sto  Grin Grin
od 2009/8 je 6kn bilo 20 dijamanata.
Evidentirano


igorzg
Gost
« Odgovor #10 na: Listopad 07, 2012, 11:35:52 »

od 2009/8 je 6kn bilo 20 dijamanata.
vidis i onda kazu da je greskom obracunavato oni stvarno misle da smo mi budale a mozda i jesmo kad nam ovo rade  ;D
Evidentirano
danci
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 17


Profil Email
« Odgovor #11 na: Listopad 08, 2012, 06:24:59 »

bugari su valjda dobili dobrog savjetnika iz Hrv, to je tu normalno da poskuljuje ili dobiš manje za istu lovu. sve krivo. umjesto da idu na količinu, oni poskupe. baš se pitam koliko bugari plačaju za koliko dijamanata !?
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #12 na: Listopad 08, 2012, 11:54:14 »

pa danas je ponedjeljak jesu se napokon dogovorili  o novoj cijeni ?  Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #13 na: Listopad 08, 2012, 01:15:43 »

pa danas je ponedjeljak jesu se napokon dogovorili  o novoj cijeni ?  Grin
jesu znas da budu nas operater ne radi  Grin Grin Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #14 na: Listopad 08, 2012, 01:22:15 »

jesu znas da budu nas operater ne radi  Grin Grin Grin
Grin:D:D:D:D:D:D:D pa da praznik je danas a oni postuju nase praznike pa neka raja odmara malo  Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!