Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 08:20:11 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nova cijena dijamanata  (Posjeta: 6093 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #30 na: Listopad 12, 2012, 03:57:15 »

imas kakav link od wot-a
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #31 na: Listopad 12, 2012, 04:05:32 »

imas kakav link od wot-a
World of tanks,,,,skineš,,špilaš,,ubijaš,pre j ebena igra,znam, i ja sam tamo,,eee inaće i besplatna,,,a možeš tamaniti premium igraće i osjećaš se cool  Cool,ali ako te zainteresira brži razvoj i bolja mehanizacija,,,e to ti onda coltaš,,,mah,fantazija,,imaš svega tamo,,a najbitnje kad odeš na spavanje nitko te ne čisti,pali ili lovi  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #32 na: Listopad 12, 2012, 04:15:33 »

World of tanks,,,,skineš,,špilaš,,ubijaš,pre j ebena igra,znam, i ja sam tamo,,eee inaće i besplatna,,,a možeš tamaniti premium igraće i osjećaš se cool  Cool,ali ako te zainteresira brži razvoj i bolja mehanizacija,,,e to ti onda coltaš,,,mah,fantazija,,imaš svega tamo,,a najbitnje kad odeš na spavanje nitko te ne čisti,pali ili lovi  Grin Grin Grin
znam da igras sa adlerom tamo cuo sam se sa njime na skypu ajde da vidimo kaj je to  Lips Sealed ... imperiju online  Grin Grin
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #33 na: Listopad 12, 2012, 05:32:19 »

Doduše ja nisam premium,,adler jest *freak*,,i ima sjajnu kolekciju mehanizacije *xxx*,,,odustao od imperije,,skroz,,,a ja završim ovu eru 95 i to je to i ja ću tipkovnicu o klin što se bugara tiće Cry Cry Cheesy
Evidentirano
danci
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 17


Profil Email
« Odgovor #34 na: Listopad 12, 2012, 05:37:50 »

hehehe, to tako ide, oni dignu cijenu, odustane jedno 15 % igrača, ostali smanje kupnju, a entuzijasti ostanu u v4 samo da dokažu Bugarima kako ima boljih. hahaha, u realmu 14 su se sami okrenuli jedni protiv drugih. a dok se dvojica tuku treci ceka da dokrajci. koga ? svejedno, obojica su Bugari
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #35 na: Listopad 12, 2012, 05:42:41 »

hehehe, to tako ide, oni dignu cijenu, odustane jedno 15 % igrača, ostali smanje kupnju, a entuzijasti ostanu u v4 samo da dokažu Bugarima kako ima boljih. hahaha, u realmu 14 su se sami okrenuli jedni protiv drugih. a dok se dvojica tuku treci ceka da dokrajci. koga ? svejedno, obojica su Bugari
treba odustati pa neka si dizu cijene mami svojoj neka njima prodavaju dijamante pazi 20kn sms strasno da bi dobio 40 kredita nemas ni za premium oni misle da je to ispravno ima online igri brdo u jednoj cu se skrasiti
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #36 na: Listopad 12, 2012, 05:44:29 »

treba ti bon od 50 kn dnevno da bi odigrao donekle da mozes parirati to je minimala znaci 1500 kn mjesecno
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #37 na: Listopad 12, 2012, 06:26:35 »

a tebi ciklon pametnije da dodjes kod nas u defendere da ratujemo da zavrsimo eru prvi po vojnim saveznim i oprostimo se od io  ;D ;D ;D,i ti tvoji ostali clanovi ako su za ratove do kraja ere Grin Grin Grin
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #38 na: Listopad 12, 2012, 08:05:49 »

ha ha ha  Cheesy ,,teško ,,,imam nešo za riješit prije kraja ere,,jednu zaletaću *xxx*,,ali iz domčeg saveza neidem braco,nikako,,, *black_eye* ,,pa da se kulturno oprostim od ovog  Grin Grin Grin
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #39 na: Listopad 12, 2012, 09:10:16 »

ja igram v4.... samo kaj mi svi bjeze u realmu ovi kaj su blizu, i par ih je kapituliralo.... nitko mi neda da ga napadnem... jos i izazovem najveći savez da me napadne... tako da ima porobim i srusim utvrde i nista... baš su svi  Lips Sealed i... i mislio da je jedan tamo lik luki ali nije jer se usro... i kaj da radim? ima netko prijedlog? ciklon? da odem na ekonomske?
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
igorzg
Gost
« Odgovor #40 na: Listopad 12, 2012, 09:21:10 »

ja igram v4.... samo kaj mi svi bjeze u realmu ovi kaj su blizu, i par ih je kapituliralo.... nitko mi neda da ga napadnem... jos i izazovem najveći savez da me napadne... tako da ima porobim i srusim utvrde i nista... baš su svi  Smiley i... i mislio da je jedan tamo lik luki ali nije jer se usro... i kaj da radim? ima netko prijedlog? ciklon? da odem na ekonomske?
kupi par dijamanata po novoj povoljnijoj cijeni  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
debeli_gad
Private
*

Karma: +0/-16
Offline Offline

Postova: 17


leon.javor@net.hr
Profil WWW
« Odgovor #41 na: Listopad 26, 2012, 03:28:46 »

dajte malo...pa sto ima veze ...
Evidentirano

S poštovanjem
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #42 na: Listopad 26, 2012, 04:49:53 »

dajte malo...pa sto ima veze ...
A ti si izgleda još jedan od onih koji se registriraju na forum pa nemaju sta radit pa pisu bezveze kako bi imali sto vise postova ili? ili si jedan od onih koji ce komentirat onu temu di se raspravljalo prije godinu dana?
Evidentirano
debeli_gad
Private
*

Karma: +0/-16
Offline Offline

Postova: 17


leon.javor@net.hr
Profil WWW
« Odgovor #43 na: Listopad 27, 2012, 08:51:19 »

Grin:D:D:D:D:D:D:D pa da praznik je danas a oni postuju nase praznike pa neka raja odmara malo  Grin
hahahahhahhaa
Evidentirano

S poštovanjem
lukacelic
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Postova: 5



Profil
« Odgovor #44 na: Listopad 28, 2012, 08:46:44 »

bugari kao da prate rast cijene nafte na londonskoj burzi i ovako su  ovu igru pretvorili u lakrdiju ako imaš novaca možeš biti najbolji samo dižite cijene izgubili ste jednoga koji je kupovao prije dijamante
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!