Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:39:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: sampioni prve ere cro.srb 4 realma  (Posjeta: 6855 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Juskee
Gost
« Odgovor #15 na: Listopad 07, 2012, 05:17:08 »

http://www.youtube.com/watch?v=pBcQxeUqhXg

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 07, 2012, 05:25:54 »

par puta sam dobio BAN na forumu i uvijek sam se zalio na to. ako ga dobijem poslije ovog posta necu se zaliti, ali ni jednu od ovih rijeci ne smijem ispustiti:
ovaj post je inace i odgovor na memonov komentar u peticijama . pa se nadam da nece nestati kao cijela tema tamo. bez obzira na posljedice prema meni,
 
 i ja sam imao cast da s ovim dali postarskim ili vodoinstalaterskim iscjedkom odigram dio ere. aga-mamnon, u daljnjem tekstu iscjedak (ciji, pitaj mamu ona ce ti na to najbolje odgovoriti). uglavnom igrac angola napravio je velik savez i pred kraj ere pozivao me je da se prikljucim njegovom savezu. iako rijetko igram izvan amona, pristao sam na njegov potiv da im pomognem kao arhitekta , s lvlom 40 i sv. cudom piramida . dosao sam kod njih u savez, gdje je gore spomenuti iscjedak bio tada 1. casnik. kao arhitekt s 40lvl. arhitekture ustedio sam savezu milijune resa u izgradnji dvoraca i dizanju utjecaja. te kroz porez od 30% svaki dan dao trecinu proizvodnje carsva. a velicina mog carsva je bila 1/5 saveza. znaci ja sam sam upalcivao 1/5 poreza saveza. no iscjedak nije bio zadovoljan , te pisao stalno da imam mali postotak donacije. nisam njegovom retardiranom mozgu mogao objasniti da ne mogu imati isti postotak kao netko tko je od pocetka bio u savezu a i nisam imao namjeru, jer i ovo sto sam donio u savez bilo je vise nego vecina igraca koja su bila u savezu. 1 dan mog poreza bio je kao 10 dana igraca s 1m a takvih je bilo vecina. i kad je savez dosegao 60% utjecaja, tj kad me vise nije trebao nedo Smiley ani iscjedak me je samovoljno iskljucio iz saveza. angola kad je to vidio, velik i castan kakav je, umjesto da ga izbaci van, sam je napustio savez te ostao bez medalje s savezom koji je stvorio. iskreno receno, iscjedak i ja cijelu eru smo dobro surađivali i nije mi ni na kraj  pameti bilo da se iza tog finog i slatkorijecivog tipa krije bolesni retardirani nedo Smiley ani lik. nadam se da ovu godinu neces igrati low point na svijetskom , pa cemo tamo nastaviti dijalog.  eto sad svi znate koliko je casna medalja JF u cs4 eri  Sad Sad Sad Sad
poznato mi zvući ... tako ti je to kad si najbolji
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #17 na: Listopad 07, 2012, 05:31:55 »

aha, a ja jucer dodem kuci bio u gradu i gledam izbacen iz saveza kao i jos jedan suigrac.i nista mi nije jasno,pitam prvog casnika zasto me izbacio kad ono amater me izbacio radi toga sta sam podrzao prvog casnika da tvom amonraa( koji je ujedno jedini bar malooo dostojan savez da nam se suprostavi) objavi rat jer ste vi uzeli u savez najvece neprijatelje saveza patria nostra. i onda taj amater tvoj dvojnik prica o nekoj igri,kad je takav covik zasto nije dopustio da anketa odluci ali nema veze amonraa je vec dobio,a to je tek pocetak.e sad da ti jos nesto kazem,neces na svjetskom nista napravit,jer novaca imam,i stucu kolko treba novaca da dodem na to svjetsko a onda tamo necete ti amater i ostali takvi snobovi smit objavit nikom rat jer cu ja zabit vojsku u najjaceg protivnika to ti obecavam.tako da stedi novce i zabavi se malo dok traje svjetsko jer nema srice tamo ove godine
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #18 na: Listopad 07, 2012, 05:38:52 »

aha, a ja jucer dodem kuci bio u gradu i gledam izbacen iz saveza kao i jos jedan suigrac.i nista mi nije jasno,pitam prvog casnika zasto me izbacio kad ono amater me izbacio radi toga sta sam podrzao prvog casnika da tvom amonraa( koji je ujedno jedini bar malooo dostojan savez da nam se suprostavi) objavi rat jer ste vi uzeli u savez najvece neprijatelje saveza patria nostra. i onda taj amater tvoj dvojnik prica o nekoj igri,kad je takav covik zasto nije dopustio da anketa odluci ali nema veze amonraa je vec dobio,a to je tek pocetak.e sad da ti jos nesto kazem,neces na svjetskom nista napravit,jer novaca imam,i stucu kolko treba novaca da dodem na to svjetsko a onda tamo necete ti amater i ostali takvi snobovi smit objavit nikom rat jer cu ja zabit vojsku u najjaceg protivnika to ti obecavam.tako da stedi novce i zabavi se malo dok traje svjetsko jer nema srice tamo ove godine
napisao sam ti vec da ti nisi sposaoban da budes medju prvih 15. zanci neces biti ni na svijetskom
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #19 na: Listopad 07, 2012, 05:43:07 »

poznato mi zvući ... tako ti je to kad si najbolji
imas pravo, mozda sam mu udario na ego kad sam ga presao na bodovnoj tablici.  Huh?
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #20 na: Listopad 07, 2012, 05:46:37 »

napisao sam ti vec da ti nisi sposaoban da budes medju prvih 15. zanci neces biti ni na svijetskom
a vidit cemo,ako nista kupit cu od nekoga znas nase ljude i mater bi prodali Grin Grin
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #21 na: Listopad 07, 2012, 05:52:05 »

HORUS nasmijao si me ,nisi me uvrijedio,...jer vidim da te boli puno sto ti je izmakla zlatna medalja,.... Grin

evo cestitam ti na osvojenom prvom mjestu u ekonomskom poredku,...

cestitam ti NARCISE sto si u najvecoj zabludi bio,.. smatras da sama tvoja pojava u nekom savezu treba izazvati strahopostovanje i da ekipa tebi... s 12 mil i vise ekonomskih.treba slati gold,..
cestitam ti STO SI BIO ANDOL,...

cestitam ti sto si vojno retardiran s 12 mil ekonomskih,..i sto si bio nesposoban vojno da se odbranis od duplo slabijih nomada po.ekonomskim...
od 2 miliona tvoje vojske,...3 cetvrtine je  pobijeno za jednu noc,...

izbacen si iz savez zbog mizernih donacija,..110 000 golda si dao s 12 mil.ek. a tvoja arhitektura i porezi od 30 posto su dosli NARCISU ZATO STO si imao savez ,i nomade koji su ginuli citavu eru,da bi se ti neometano razvijao,te da  bi ti kad dode vrijeme pokazao sta znaci top imperijan,i bio stub saveza a ne goljo,...

al popravio si se zadnji dan goljo,kad si donirao 40 mil golda,.....cestitam ti i na tome,medaljo moja,...

http://imageshack.us/a/img853/8337/screenhunter90oct022322.jpg
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #22 na: Listopad 07, 2012, 05:54:55 »

 Grin Grin Grin zamisli tolko vojske s 12milja ima,a u cro/srb5 ima 750k ekonomskih i cak 14k teskih konja i 1200 kata  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #23 na: Listopad 07, 2012, 05:58:06 »

ahhaha e horuse,pa mislim stavrno...jel ti ono vojska??? ahhahahhahah a isse i ti bi išao na svjetsko Grin šta bi tamo farmo za bugare rese? e moj dječače s plavom kosom obrišeš mi d..e s nosom...
bravo aga...samo je žalosno što si poslao onoliku vojsku na njega Grin pa nisi vald mislio da ima više? Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #24 na: Listopad 07, 2012, 06:03:24 »


cestitam ti sto si vojno retardiran s 12 mil ekonomskih,..i sto si bio nesposoban vojno da se odbranis od duplo slabijih nomada po.ekonomskim...
od 2 miliona tvoje vojske,...3 cetvrtine je  pobijeno za jednu noc,...
http://imageshack.us/a/img853/8337/screenhunter90oct022322.jpg

iscjedak, nisi u pravu, zaboravio si sa da sam pola vojske donirao u savez, pa su me zato mogli dobiti tigrovi , a i ti jer ti svoju nisi donirao, valjda si mislio da ces bit prvi pa si cekao Angry Angry
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #25 na: Listopad 07, 2012, 06:16:50 »

kazem vam horus u cro/srb5 ima 750k ekonomskih i vojska mu je 14k teskih konja i 1k ovog ostalog.sve skupa 20k nemoze ni svoje prove napast  Cheesy
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #26 na: Listopad 07, 2012, 06:20:56 »

nema laganja horus,..nemoj lagit,..imao si 2 mil vojske ,koju si usred najvecih sukoba RADI MANJE POTROSNJE I USTEDE ZLATA ,podijelio po fortovima, Cheesy..imao 120k spija po provama visokog nivoa,i otisao spavati,..tigrovi su te poderali,..i sutradan si ostatke vojske donirao u saveznu,...istu noc mike drugi imperijan iz saveza je napravio bitku ere a imao je duplo manje ekonomskih od tebe,odbio je 4 napada od tigrova,..4 zabijanja da bi ga 5 napad srusio,...
ja sam donirao 3.6 mil falangi  Lips Sealed misu mali,..a o goldu da ne pricam,..
a ona bitka koju sam objavio  desila se poslije donacija,i nisu toliko vojni u pitanju nego samo pokazujem jedini nacin na koji ovog covjeka mozete natjerati da donira nesto,..DA MU OTMETE,... Grin

sve u svemu zasluzeno ,svako je dobio ono sto mu pripada,...tebi 1.mjesto po ek. ,a meni radost osvojenog realma s dobrim momcima,..
razlika je sto si ti sam,i uvijek ces bit sam,.... *suicide*

Evidentirano

ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #27 na: Listopad 07, 2012, 06:43:30 »

a vidit cemo,ako nista kupit cu od nekoga znas nase ljude i mater bi prodali Grin Grin

Dogovoreno Smiley
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #28 na: Listopad 07, 2012, 06:51:56 »

 
Dogovoreno Smiley
Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #29 na: Listopad 07, 2012, 07:31:39 »

nema laganja horus,..nemoj lagit,..imao si 2 mil vojske ,koju si usred najvecih sukoba RADI MANJE POTROSNJE I USTEDE ZLATA ,podijelio po fortovima, Cheesy..imao 120k spija po provama visokog nivoa,i otisao spavati,..tigrovi su te poderali,..i sutradan si ostatke vojske donirao u saveznu,...istu noc mike drugi imperijan iz saveza je napravio bitku ere a imao je duplo manje ekonomskih od tebe,odbio je 4 napada od tigrova,..4 zabijanja da bi ga 5 napad srusio,...
ja sam donirao 3.6 mil falangi  Lips Sealed misu mali,..a o goldu da ne pricam,..
a ona bitka koju sam objavio  desila se poslije donacija,i nisu toliko vojni u pitanju nego samo pokazujem jedini nacin na koji ovog covjeka mozete natjerati da donira nesto,..DA MU OTMETE,... Grin

sve u svemu zasluzeno ,svako je dobio ono sto mu pripada,...tebi 1.mjesto po ek. ,a meni radost osvojenog realma s dobrim momcima,..
razlika je sto si ti sam,i uvijek ces bit sam,.... *suicide*


ajme sto si jadan. je l ii angola dobio sto je zasluzio! zabio si mu noz u leđa i preoteo savez i zasluge pripisao sebi , da si covjek , pitao bih te kako te nije sram.
a na vrhu si uvijek sam. na vrhu ima mjesta samo za jednog  :hooray:
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!