Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 04:18:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kolonije  (Posjeta: 1062 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
LoRD Mirotvorac
Private
*

Karma: +1/-11
Offline Offline

Postova: 33


Profil Email
« na: Listopad 03, 2012, 09:39:55 »

Pitanje je malo cudno ali da ne duzim.

Vidim ima dosta kolonija, vidim imamo ministre koji su specificni i svako istrazivanje pojedinog ministra utice na savez.
Tako me isto interesuje recimo koji ministar bi mogao izgraditi koje kolonije a da savez i svi igraci u savezu imaju koristi. Par puta smo probali ali nije bilo efekta. Dali recimo moze onda da recimo neki ministar igradi koloniju na posebnom resursu a da savezna vojska i savezne tvrdjave imaju efekta od uticaje te kolonije.

npr.
 ako recimo ministar izgradnje ili gradjevine izgradi koloniju na kamenu (zivotni bodovi 10%) kakve su sanse da svi clanovi saveza dobiti bonus od 10% na tvrdjave. Ako se isti slucaj primeni na savezne tvrdjave (dvorci i okupljalista) dobiti bonus od 10%.

ako ima efekta molim vas za kolonije koje imaju efekta za ostale ministre

Hvala Vam!
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #1 na: Listopad 04, 2012, 10:57:20 »

O čemu ti to? Ako sam ja tebe išta trazumio, kakvim ti ministrima pričaš, IO nema ministre  Grin Grin Grin, dečko,pogriješio si forum i igricu
Evidentirano

Juskee
Gost
« Odgovor #2 na: Listopad 04, 2012, 11:44:14 »

O čemu ti to? Ako sam ja tebe išta trazumio, kakvim ti ministrima pričaš, IO nema ministre  Grin Grin Grin, dečko,pogriješio si forum i igricu

mislio je casnici za arhitekturu,sveuciliste itd ali rekao ministri  Cheesy
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 04, 2012, 11:45:46 »

Bonusi od kolonija utječu na tog igrača i na vojsku, istraživanja saveza i građevine saveza. Kolonija jednog igrača u savezu ne može utjecati na drugog igrača u savezu. 
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 04, 2012, 02:14:19 »

 ima ona za brzu izgradnju...ako se nevaram
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #5 na: Listopad 04, 2012, 03:02:23 »

ima ona za brzu izgradnju...ako se nevaram

mramor  ?
Evidentirano
LoRD Mirotvorac
Private
*

Karma: +1/-11
Offline Offline

Postova: 33


Profil Email
« Odgovor #6 na: Listopad 05, 2012, 11:28:18 »

Svaka rec koja se presuti zlata vredi. Mislim ta reci koja je primitivna odaje samo intelektualni nivo individue. Ako ti treba prevodio slobodno se javi posaljem ti na svim jezicima bivse jugoslavije.

@ali recimo ovako casnik ili ministar finasija ima koloniju na zlatu bonus 10%, vuna i pamuk 10%  hoceli to imati uticaj na saveznu vojsku i odrzavanje vojske u savezu.

Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #7 na: Listopad 05, 2012, 12:03:09 »

samo na njegovu vojsku i ekonomiju
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #8 na: Listopad 05, 2012, 12:58:07 »

Oće utjecat će na saveznu vojsku...   Wink  ali kolonija na bonus održavanja vojske ovu što si naveo pamuk i vuna.. a kolonija  zlato samo na tvoj prihod zlata..
« Zadnja izmjena: Listopad 05, 2012, 01:04:58 od ANUBIS » Evidentirano
LoRD Mirotvorac
Private
*

Karma: +1/-11
Offline Offline

Postova: 33


Profil Email
« Odgovor #9 na: Listopad 05, 2012, 04:22:52 »

Oće utjecat će na saveznu vojsku...   Wink  ali kolonija na bonus održavanja vojske ovu što si naveo pamuk i vuna.. a kolonija  zlato samo na tvoj prihod zlata..

ako je to tako mozeli se dobiti spisak koji casnik ili ministar treba izgraditi sta od kolonija da ima uticaj na saveznu vojsku ili gradjevine
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!