Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:06:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kvalifikacije za SP  (Posjeta: 15655 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
driver62
Gost
« Odgovor #75 na: Listopad 02, 2012, 09:41:45 »

 Sad ANUBIS je neki dan za tebe goronjo dobro rekao da ti sve radiš osim svoga posla..tiger ti valjda ništa nemože jer je tvoja veza kod bugara deblja..sprdaš se iz svega i svakoga umjesto da radiš svoj posao ..ti i tebi slićni su onaj dio koji se ne bi trebli ni probati kvalificirati za sp.....takvi kao ti ruše repku rade nemir..igrao sam lani umjesto nebre neko vrijeme to je sprdaćina a ne jedan savez jedne zemlje koja o sebi misli da je nešto u svijetu ove igre..većina vas je tu IVO SANADER
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #76 na: Listopad 02, 2012, 09:46:29 »

Sad ANUBIS je neki dan za tebe goronjo dobro rekao da ti sve radiš osim svoga posla..tiger ti valjda ništa nemože jer je tvoja veza kod bugara deblja..sprdaš se iz svega i svakoga umjesto da radiš svoj posao ..ti i tebi slićni su onaj dio koji se ne bi trebli ni probati kvalificirati za sp.....takvi kao ti ruše repku rade nemir..igrao sam lani umjesto nebre neko vrijeme to je sprdaćina a ne jedan savez jedne zemlje koja o sebi misli da je nešto u svijetu ove igre..većina vas je tu IVO SANADER
NO COMMENT
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #77 na: Listopad 02, 2012, 09:49:49 »

pa anubis je lani rekao da ce s Lips Sealed at repku,sta sad o njemu treba pricat i druge sve vrijedat.ti driver si ok,ali zasto njega kao neko olicenje postenja spominjes
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #78 na: Listopad 02, 2012, 09:49:52 »

driveru ako želiš biti objektivan onda pogledaj kovanicu s obje strane...ovako očigledno vučeš na jednu stranu koja je po mnogo čemu gora...koja samo ne da piše po forumu nego radi i ozbljinije probleme...kužiš
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #79 na: Listopad 02, 2012, 09:58:14 »

 Smiley ona  slika je samo avatar za HRVATICE savez u 5 realmu, ništa više, i trebalo bi ako već postoje bilo koji Hrvatski savezi ,postaviti avatare koje predstavljaju naš simbol u bilo kojem prepoznatljivom obliku, bar budimo ponosni na našu zastavu i simbol. a nikakvo sprdanje sa moje strane. Malo poštovanja prema svim Hrvatskim igračima, tj onima koji predstavljaju HRVATSKU u ovoj igri.  *heart*
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #80 na: Listopad 02, 2012, 10:17:41 »

Grin znam zato sam to i rekao ali osobno poznam bar 10 takvih koje sam nabrojio i po raznim svijetovima su u top 10...ni smo mi svi SANADAER ima nas i poštenih i časnih  Angry

boga mi , i ti si prolupao *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
naravno da nas ima, svi smo posteni i casni, mozda jedino ne oni koji imaju potrebu da se busaju u prsa i sami si to govore
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #81 na: Listopad 02, 2012, 10:31:32 »

boga mi , i ti si prolupao *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
naravno da nas ima, svi smo posteni i casni, mozda jedino ne oni koji imaju potrebu da se busaju u prsa i sami si to govore
nije važno šta se kaže nego tko kaže Wink
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #82 na: Listopad 02, 2012, 10:33:59 »

nije važno šta se kaže nego tko kaže Wink
naravno, potpuno se slazem  Wink
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #83 na: Listopad 02, 2012, 10:37:44 »

naravno, potpuno se slazem  Wink
http://clip2net.com/s/2mfis
i ja đžabe ta sva muka moj horus..pirova pobjeda
ja svejedno više neću igrati ovo mi je bila točka na i u cro/srb4
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #84 na: Listopad 02, 2012, 10:39:08 »

http://clip2net.com/s/2mfis
i ja đžabe ta sva muka moj horus..pirova pobjeda
ja svejedno više neću igrati ovo mi je bila točka na i u cro/srb4

horuse cestitam na medalji  Wink
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #85 na: Listopad 02, 2012, 10:45:18 »

http://clip2net.com/s/2mfis
i ja đžabe ta sva muka moj horus..pirova pobjeda
ja svejedno više neću igrati ovo mi je bila točka na i u cro/srb4
hvala na cestitki. to mi je bio cilj ere i ostvario sam ga. zamolio bih te da se drzis teme i da hvalospjeve objavljujes na drugom mjestu, jer ovdje se pise o kvalifikacijama za SP
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #86 na: Listopad 02, 2012, 11:03:48 »

vidim horus pobijedio po broju poklona!!!  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #87 na: Listopad 02, 2012, 11:05:40 »

malo sam čitao i vidim da ste dosta spominje neko savezništvo hrvata.... toga nikad neće biti... jedino ako stavis 15 pojedinaca koji sami igraju tek onda...  Wink Grin Grin Grin Grin to jedino fukncionira.... Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #88 na: Listopad 02, 2012, 11:20:55 »

Tema: kvalifikacije za SP  ok?
Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #89 na: Listopad 03, 2012, 12:27:48 »

Sad ANUBIS je neki dan za tebe goronjo dobro rekao da ti sve radiš osim svoga posla..tiger ti valjda ništa nemože jer je tvoja veza kod bugara deblja..sprdaš se iz svega i svakoga umjesto da radiš svoj posao ..ti i tebi slićni su onaj dio koji se ne bi trebli ni probati kvalificirati za sp.....takvi kao ti ruše repku rade nemir..igrao sam lani umjesto nebre neko vrijeme to je sprdaćina a ne jedan savez jedne zemlje koja o sebi misli da je nešto u svijetu ove igre..većina vas je tu IVO SANADER
  ..e moj driveru..pa kud tebe okrenuse..nemres belivet.. *hmm* *hmm* ..posto kazes da si bio neko vrijeme..onda se valjda i sjecas ovoga..            post od jasmine..             doveo,ključna riječ u tvom postu,rekli su mi da poćnem ispočetka,početak počinje još u kvalifikacijama kada nije bilo teško trošiti dijamante da se plačaju pojačani napadi na igrače samo da bi ih se izbacilo iz kvalifikacija,početak je kada je ANUBIS ovdje po forumu pisao sve i svašta,u biti korijen svega je mržnja prema HUSARIMA I DUNKAN,svi oni koji ne žele mrziti več samo igrati nisu poželjni,HORUS od prvog dana SP diže tenzije i potencira svađe i nemir,to mu je omogućio čin znanstvenika jer je mogao slati masovne,i kada se više nije moglo trpiti oduzet mu je čin i dodijeljen je igraču sa istim lvl sveučilišta.......e sada nastaje pakao......klan antihusara i podržavatelja HORUS je počeo dijelovati,što preko masovnih,što preko osobnih poruka,što preko svakodnevnog kandidiranja za vođu.......sve ovo mogu potkrijepiti porukama ali zašto vam kvariti dan,kao pojačanje u tuđi acc od samo 1500 ekonomskih bodova ulazi i svima poznata poštenjačina UTVRDA,kandidira se za vođu,saspe par uvredljivih poruka jer vijerojatno drugačije nezna,nije prošao,zatim se kandidira netko treči,imenovati neču i šalje poruku da je goronja ljubitelj DUNKAN i da u bilo koji rat uđemo njih par če se namijerno zabiti da izgubimo.......da,nažalost to smo mi......HRVATI            ..inace sve ti pise pod temom cao ljudi od koia..tako da..valjda ces skontat tko su te sramotne izdajice.. Wink Wink
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!