Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 12:37:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kvalifikacije za SP  (Posjeta: 15799 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« Odgovor #45 na: Rujan 29, 2012, 12:20:15 »

 Grin Grin Grin pa to na temu za reportere karlo
Evidentirano
bubamara4
Private
*

Karma: +8/-23
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #46 na: Rujan 30, 2012, 08:18:33 »

ma to svijetsko je  Smiley  i to žešče ,,,probal igrati kao ovaj probni i da ne vjeruješ lik preko noci skoci s 800k bodova na 3,4 m bodova znači preko 2i pol milijuna u 7 sati sa kojom ekonomijom ? Huh?  i da mu je svih 800 k bodova eko i da ima vojske za pljačke, ovo bi moral biti x50 realm jer on radi svojih bodova pljačko nije ,znači dijamanti ,sad ok to smo navikli u ovim realmovima ,ali zar nebi svejetsko prvnstvo trebalo biti gdje se natječu najbolji igrači svake zemlje Huh? očito je to prvenstvo najbogatijih igrača  *crazy*  šta bi mi svaki trebali trošiti 500-600 dijamanate i to samo da budemo konkuretni ...ova igra je teška glupost postala radi tih dijamanata ,umjesto da igru čiste od muljanja oni nam sami otvaraju još više mogučnosti ..moraš biti *freak* da to nastaviš igrati.....
« Zadnja izmjena: Rujan 30, 2012, 08:33:06 od bubamara4 » Evidentirano
Dany
Private
*

Karma: +10/-21
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #47 na: Rujan 30, 2012, 09:26:19 »

ma to svijetsko je  Smiley  i to žešče ,,,probal igrati kao ovaj probni i da ne vjeruješ lik preko noci skoci s 800k bodova na 3,4 m bodova znači preko 2i pol milijuna u 7 sati sa kojom ekonomijom ? Huh?  i da mu je svih 800 k bodova eko i da ima vojske za pljačke, ovo bi moral biti x50 realm jer on radi svojih bodova pljačko nije ,znači dijamanti ,sad ok to smo navikli u ovim realmovima ,ali zar nebi svejetsko prvnstvo trebalo biti gdje se natječu najbolji igrači svake zemlje Huh? očito je to prvenstvo najbogatijih igrača  *crazy*  šta bi mi svaki trebali trošiti 500-600 dijamanate i to samo da budemo konkuretni ...ova igra je teška glupost postala radi tih dijamanata ,umjesto da igru čiste od muljanja oni nam sami otvaraju još više mogučnosti ..moraš biti *freak* da to nastaviš igrati.....
Zato se sve više ljudi vrača v4 verziji a oni koji imaju novaca neka ih bacaju  Wink
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #48 na: Rujan 30, 2012, 12:08:53 »

ljudi pa može se bez megalomanskog trošenja bisera igrat..još ako imaš vremena možeš biti jedan od boljih...ali bez premiuma mislim da je teško...znači kupi premium i imaj uvjek 20tak bisera u slučaju da te steraju u minus pa moraš uzet 10 sati...ostalo je samo na tebi koliko ćeš napredovat i u eko i u vojnom smislu...jer slabijih uvjek ima Grin
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #49 na: Rujan 30, 2012, 03:10:16 »

ljudi pa može se bez megalomanskog trošenja bisera igrat..još ako imaš vremena možeš biti jedan od boljih...ali bez premiuma mislim da je teško...znači kupi premium i imaj uvjek 20tak bisera u slučaju da te steraju u minus pa moraš uzet 10 sati...ostalo je samo na tebi koliko ćeš napredovat i u eko i u vojnom smislu...jer slabijih uvjek ima Grin
ima dac ja u mega imam 50k bodova hehee a neki po 3,5m bodova pa sad ti reci to je uredu on je nesto bolji od mene ili od tebe ?
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #50 na: Rujan 30, 2012, 04:16:18 »

aj nemoj sad i ti za..hevat...u mega možeš za 1 dan dići toliko bodova bez previše truda...samo malo vremena treba Smiley
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #51 na: Rujan 30, 2012, 04:26:49 »

aj nemoj sad i ti za..hevat...u mega možeš za 1 dan dići toliko bodova bez previše truda...samo malo vremena treba Smiley
vremena ili novca  treba Grin Grin Grin
Evidentirano
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #52 na: Rujan 30, 2012, 09:45:04 »

u mega blicu tip u 1 danu digne bodove na preko 300 000? a krenuo od nule...Kojom logikom u 1 danu....
nemaš tolko ni seljaka da ti rade a onda di nakupi bodove?U kanti za smece?  *xxx*
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #53 na: Rujan 30, 2012, 09:52:25 »

u mega blicu tip u 1 danu digne bodove na preko 300 000? a krenuo od nule...Kojom logikom u 1 danu....
nemaš tolko ni seljaka da ti rade a onda di nakupi bodove?U kanti za smece?  *xxx*

10min napad na neovisnu, 20min na igrače kojih ima puno oko sebe sa brdom resursa i nisu aktivni, budući goldići, centralizacija može napraviti 7,8, uz malo dijamanata i 10... istraživanja kratko traju, kao i građevine, ipak je x10.. vojska isto tako... neka je 18h online može poslati najmanje 50 napada, što na neovisne, što na igrače... velika nosivost vojske i eto ti... šta ti tu nije jasno?
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #54 na: Rujan 30, 2012, 10:01:36 »

http://prntscr.com/gj7tg

To mi nije jasno  *crazy*
Evidentirano
bubamara4
Private
*

Karma: +8/-23
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #55 na: Rujan 30, 2012, 10:04:17 »

10min napad na neovisnu, 20min na igrače kojih ima puno oko sebe sa brdom resursa i nisu aktivni, budući goldići, centralizacija može napraviti 7,8, uz malo dijamanata i 10... istraživanja kratko traju, kao i građevine, ipak je x10.. vojska isto tako... neka je 18h online može poslati najmanje 50 napada, što na neovisne, što na igrače... velika nosivost vojske i eto ti... šta ti tu nije jasno?
                                                                 gle mrki ,kužim ja tebe al ovo je samo priprema za svjetsko a tamo neče biti goldiča ,i neaktivnih igrača ,sad ti veliš digo se napadima a kog je on to mogo stalno napadati kad mu je s takvim rastom 5 igrača u x2-3 od toga 70 posto u njegovom savezu ,,,digo se on na 3 i pol m s dijamanata i preko carskog trgovca što je malo glupo jer dijamanti su u svakoj zemlji po istoj cjeni a nije svugdje isti prosjek plače pa tako naši ljudi imaju primjeric 3500 kn  plaču a stranac 5000 eura pa ti igraj svjetsko ,,s Lips Sealed ali su igru treba maknut carskog
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #56 na: Rujan 30, 2012, 10:08:26 »

http://prntscr.com/gj7tg

To mi nije jasno  *crazy*
   .. Grin Grin Grin Grin Grin..sta bi mrkii..ko te nazivciraa..  Smiley
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #57 na: Rujan 30, 2012, 10:15:26 »

@ igebich- neda mi se objašnjavat, ne mora ti ni bit jasno.. nego, tko je taj igrač? daj nick

@ bubamara4- hlebiga, ko ima, troši, ko nema, igra bez njih... primjer... Formula 2013... skinuta s neta, od rusa, Skidrow, jedan od najjačih pirata... igram, odlična, sve5... ali zahleb, dođi do 10 utrke u sezoni, i više nemožeš raditi save... pa fino plati za igru i igra Lips Sealed  znači- sve se plaća!!! pa tako i ovo njesra...Wink

@zyuti... ma ništa, zahlebavam se malo... Grin Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
jasmina
Gost
« Odgovor #58 na: Rujan 30, 2012, 10:15:47 »

tko je rekao da na svjetskom nema goldića,ima ih
Evidentirano
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #59 na: Listopad 01, 2012, 10:02:26 »

http://prntscr.com/gka0m

Evo raspon par igrača Smiley
A ja koj igram pomalo imam 35k bodova...Ne igram s dijamantima...Dakle taj koj igra taj minimalno mjesecno podere 200 eurica...
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!