Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:54:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 14   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kvalifikacije za SP  (Posjeta: 15653 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« na: Rujan 26, 2012, 08:35:13 »

samo pametno i bez  vrijeđanja  molim  Smiley
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #1 na: Rujan 26, 2012, 09:28:46 »

slazem se  Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #2 na: Rujan 26, 2012, 09:31:32 »

nemate pojma vas dva  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #3 na: Rujan 26, 2012, 09:49:57 »

nemate pojma vas dva  Grin Grin Grin Grin Grin
pocelo je  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 26, 2012, 09:52:03 »

moj horuse, ništa od toga...
niti ću igrat kvalifikacije, niti ću uzeti nečiji kvalificirani acc da igram, jer ono što sam malo prije doživio... to može samo kod nas biti... a s takvim "ljudima" igrati... nikad!!! mislim da bi mi bolje bilo sa crnim ciganom, nego s nekim, kakti hrvatima! psmtr u pi.ku!!
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #5 na: Rujan 26, 2012, 09:55:09 »

moj horuse, ništa od toga...
niti ću igrat kvalifikacije, niti ću uzeti nečiji kvalificirani acc da igram, jer ono što sam malo prije doživio... to može samo kod nas biti... a s takvim "ljudima" igrati... nikad!!! mislim da bi mi bolje bilo sa crnim ciganom, nego s nekim, kakti hrvatima! psmtr u pi.ku!!
sta bi to mrki  Grin Grin Grin Grin ajd nam objasni  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #6 na: Rujan 26, 2012, 10:09:59 »

vidim da si izasao iz doom  Grin Grin Grin upalio odmor  Grin Grin Grin pa era traje vec 1 dan i vec te naljutili  Sad
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #7 na: Rujan 26, 2012, 10:13:49 »

koji si ti igore tamo,il se krijes Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #8 na: Rujan 26, 2012, 10:31:57 »

koji si ti igore tamo,il se krijes Grin Grin Grin
moj nick je prepoznatljiv igorzg34  Grin Grin Grin Grin ne mjenjam ja nick uvjek sam igorzg to mi je bio prvi nick pa igorzg32 i tako svaku godinu jedna vise sad sam na igorzg34 a na svjetskom cu zaigrati sa igorzg35 Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Rujan 26, 2012, 11:18:23 »

moj horuse, ništa od toga...
niti ću igrat kvalifikacije, niti ću uzeti nečiji kvalificirani acc da igram, jer ono što sam malo prije doživio... to može samo kod nas biti... a s takvim "ljudima" igrati... nikad!!! mislim da bi mi bolje bilo sa crnim ciganom, nego s nekim, kakti hrvatima! psmtr u pi.ku!!
sto se desilo mrki :O  barem si ti uvijek bio stalozen Huh?
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #10 na: Rujan 26, 2012, 11:26:15 »

ja bih savjetovao svim kvalitetnim igracima da se pokusaju kvalificirati i dati sve od sebe. da se sastavi ekipa stvarno najboljih. a ne diletanata i onih koji nisu ni shvatili sto treba raditi. gledam dolje teme iz proslog SP , 7 ratova, dragi boze 7 ratova smo vodili , kao da je cilj ibo skupljati vojne bodove ili broj objavljenih ratova. zato dajte. vidio sam u raznim realmima da su stasali mnogi novi kvalitetni igraci. dodjite i kvalificirajte se da napravimo kvalitetnu ekipu i osvojimo tu medalju.
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #11 na: Rujan 26, 2012, 11:32:00 »

horus znaj da farmerski tek neće imati šanse..jednom kad namirišu krv pit će ju svaki dan,a znaš kako to utječe na moral ekipe...znači neki balans treba biti...tiger je jednom spomenuo da bi mogao pomoć...e sad imamo vremena da ga davimo malo Grin
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #12 na: Rujan 27, 2012, 12:04:25 »

horus znaj da farmerski tek neće imati šanse..jednom kad namirišu krv pit će ju svaki dan,a znaš kako to utječe na moral ekipe...znači neki balans treba biti...tiger je jednom spomenuo da bi mogao pomoć...e sad imamo vremena da ga davimo malo Grin
nismo farmali ni proslo svjetsko ratovali smo hehhee sa digicima i poljacima nista znacajni ratovi sami smo krivi ,sjecate se bugara u tisini se digli i sve pomeli pustili druge da ratuju i da im otvore put prema zlatu i tako je i bilo
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #13 na: Rujan 27, 2012, 12:06:19 »

nismo farmali ni proslo svjetsko ratovali smo hehhee sa digicima i poljacima nista znacajni ratovi sami smo krivi ,sjecate se bugara u tisini se digli i sve pomeli pustili druge da ratuju i da im otvore put prema zlatu i tako je i bilo
mi ratovali sa digicima i poljacima a bugari uzeli zlato brazil srebro mislim i rumunji broncu eto njima smo dali medalje  Grin
Evidentirano
bubamara4
Private
*

Karma: +8/-23
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #14 na: Rujan 27, 2012, 12:55:42 »

kanim igrati naredno svetsko pa me zanima pošto opče nisam sudjelovo na zadnjem ,ako može neko ko je nek objasni kak funkcioniraju kvalifikacije ,i naravno svetsko kolko sam skužio tamo goldiča nema kad su ubiti reprezentacije samo na mapi ili se varam?
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 14   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!