Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:57:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: KOVČEZI  (Posjeta: 7063 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #15 na: Rujan 21, 2012, 05:17:30 »

par tisuca dijamanata plus svi cehovi dabe  Cheesy
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #16 na: Rujan 21, 2012, 05:37:15 »

Ma da, igra je valjala dok je bila 80% strategija a ovih 20% je bilo na cehove (dijamante), salžem se da je sad jako pala kaj se strategije tiče i to ne na 30% čak i puno niže! A "socijalno druženje" je tada bilo na punih 100%
Tada se još moglo upoznat nekog novog još friškog igrača koji je postepeno učio sa savezom upoznavao se sa ekipom,pravilima učio o igri i usput razglabao o drugim stvarima koje se ne tiču imperije i onda je bilo jako zabavno jer je kompletna igra bila većim dijelom strategija nego sada kad ti o napretku ovisi brdo stvari koje pokreću dijamanti.
To što si napisal da bude igrača sve više "daj vam bog" al ta večina budu samo instant igrači koji se više nebuju zadržavali na igri po par godina, početak bude njima vjerojatno zanimljiv ali brzo prestane bit zanimljivo kad počinje (ne nadmetanje sa vojskom pravljenjem taktike) nego nadmetanje sa dijamantima.
A to nadmetanje sa dijamantima baca dole i onaj postotak kaj si napisal "socijalno druženje" nebude po tvome 70% ne bude nit 5%!
Znam dosta igrača koji su igrali v4 pa prešli u v5 u tom v5 u početku je još bilo solidno (omjer dijamanata i strategije) al kako su se uvodile novine ljudi su odustajali.
Da se i bez dijamanata igrat ako imaš dobro zaleđe u savezu ostalih saveznika (igrača) koji lupaju na dijamante da mogu branit tog siromaha.


to što si napiso ne drži vodu jer vidim da nisi upućen u statistiku i poleđinu same igre, upravo tim novinama se igra razvila u ono što je sada i razvijaće se sve jače i jače, i otvaraće e novi svijetovi, zatvarati stari, al u početku bijaše riječ i nekoliko svijetova, 1, 2 ,3  pa 4 pa onda 5 i onda nakon toga su rasli ko gljive poslije kiše, a znaš zašto? Jer je dolazak novih igrača bio sve veći , i opet je veči dolazak nego odlazak, ti tu možeš razglabati kako hočeš i pisati nebuloze koje ne postoje, al samo da ti kažem da je igra više na socijali druženju, bar je takva u svakom savezu u kojem ja igram,neznam za tee, vjerojatno šutite, sve ovisi o ekipi, a igra se razvija, a sa time i tim koji ga stvara, tako je i potrebno nadomjestiti sa time novine sa dijamantima, jer je to neizbježno, igra nije neki crveni križ ili karitas, ko  nema neka ne igra , neka igra neke druge igre gdje se treba uplatiti učlanjenje i neznam što ne već, to je tržište i naviknite se na tako nešto ili odustanite, stvar je onoga kome odgvara igra i kome više ne, neki odustanu, neki nastave, neki prestare, a neki jednostavno ostaju na forumu ovdje jer nemaju pametnijeg posla pa eto pričaju sve i svašta, uživajte u dijamantima i trošite ko ima, ko nema igrajte iz gušta bez njih, u svakom slučaju , Imperija u srcu.
Evidentirano

vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #17 na: Rujan 21, 2012, 05:53:40 »

tak je nuss dobro si mu i reko Wink
znas mene  Grin  Grin

Biće ih sve više i više koji će igrati V5 a kamoli V6, ljudi vole dijamante, ako ih nemogu kupovati skupo uživo, kupovaće ih još uvijek jeftino u igri,otvarati poklone i kovčege i imati taj osjećaj sreće dobiti i osjećaj tuge u gubitku, sve u svemu, zabavno je trošiti, igrati i sve u svemu vrijeme brzo prođe u druženju, vi ste zaboravili da je ova igra 30 posto strategija a 70 posto socijalna za druženje, samo što eto netko troši novčeke, a netko ne jer ih nema, kao u stvarnom svijetu tako i u ovom virtualnom, zato nikome ništa ne zamjeram, jer je to stvar odabira, onima kome smetaju kovčezi,dijamanti i ostale blagodati ove igre, pa brate mili, imaigara na webu koliko hočeš,samo se prebaci i zaboravi Imperiju, biće vam lakše.  *hmm*

cemu ovakav stav ? pa zar se ni u igri ne mozemo izBoriti da Budemo jednaki ? i siromasni i bogati da jednom pobjedi znanje i koristenje mozga (ako ga se ima) kad otvorim igru pise strateska igra ne socjalno drustvena....ne znam da je zabavno kupovati dijamante i to  kazes  jeftine.... kako kaze carlinjo ne igra nam se texas holdem pa da je za pojedu bitno kome ce bogovi biti naklonjeni ... ja a mislim i veci dio ekipe nije tu da se veseli kada mu se posreci u hramu nego kada nekoga nadmudri...ne znam zasto igra prije nije bila vise socjano drustvena nego sada... sta se povecanjem dijamanata povecava i druzenje među igracima ili....valjda su zato i ukinuli javni chat zato jer teze da igra bude socjalno drustvena  .. mozda tebi je jeftino koji ih ne kupujes nego dobivas tj. zarađujes (valjda) a onome kome se sviđa igra a nema za nesto vise dijamanata s kim da igra tu drustvenu igru s panjevima koji dodu svaki 3 dan 1 na imperiu ...ako v6 bude ista ili jos gora sto se tice dijamanata  vidjet cemo jel ce jos vise ljudi igrati v5 pogotovo v6 i kako je zanimljivo ekipi trosit hrpu love na gluposti...i milio sam da je moderator tu da odgovara vise-manje objektivno i pokusa pomoci ...a ne da tjera ekipu stavom..... ako ti se ne sviđa slobodno idi.. meni je dobro..
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #18 na: Rujan 21, 2012, 06:06:01 »

to što si napiso ne drži vodu jer vidim da nisi upućen u statistiku i poleđinu same igre, upravo tim novinama se igra razvila u ono što je sada i razvijaće se sve jače i jače, i otvaraće e novi svijetovi, zatvarati stari, al u početku bijaše riječ i nekoliko svijetova, 1, 2 ,3  pa 4 pa onda 5 i onda nakon toga su rasli ko gljive poslije kiše, a znaš zašto? Jer je dolazak novih igrača bio sve veći , i opet je veči dolazak nego odlazak, ti tu možeš razglabati kako hočeš i pisati nebuloze koje ne postoje, al samo da ti kažem da je igra više na socijali druženju, bar je takva u svakom savezu u kojem ja igram,neznam za tee, vjerojatno šutite, sve ovisi o ekipi, a igra se razvija, a sa time i tim koji ga stvara, tako je i potrebno nadomjestiti sa time novine sa dijamantima, jer je to neizbježno, igra nije neki crveni križ ili karitas, ko  nema neka ne igra , neka igra neke druge igre gdje se treba uplatiti učlanjenje i neznam što ne već, to je tržište i naviknite se na tako nešto ili odustanite, stvar je onoga kome odgvara igra i kome više ne, neki odustanu, neki nastave, neki prestare, a neki jednostavno ostaju na forumu ovdje jer nemaju pametnijeg posla pa eto pričaju sve i svašta, uživajte u dijamantima i trošite ko ima, ko nema igrajte iz gušta bez njih, u svakom slučaju , Imperija u srcu.

ti ne kopcas ni malo ili ? nitko tu ne trazi socjanu pomoc od imperie online niti od nih ocekuje da budu  karitas nego samo se trazi da se ukinu stvari koji se aktiviraju dijamanitima a presudne su za tablicu a to su ti prokleto je :)ni kovcezi a ne znam kolko ekipe ih moze uzimati svaki dan i to onaj najskuplji vjerovatno malo pa i bilo uredu da se ukinu....mozda tebi to pase ako ih uzima ali malo razumjevanja molim  Cheesy neka se uvede prijava na realm u dijamantima umjetsto njih ali da to bude najmanje u pola jeftinije od kovcega opet bi bilo skupo ili nesto drugo ali neka se samo ukinu i prezivili bi  ako zelimo nesto vise  napraviti  ..
« Zadnja izmjena: Rujan 21, 2012, 06:07:59 od vjeko5 » Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
jasmina
Gost
« Odgovor #19 na: Rujan 21, 2012, 06:15:02 »

Neznam koliko se vas sijeća akcije goronje da se makne najpošteniji moderator na ovom forumu otkako ja pratim forum Proxy,u zadnje vrijeme goronja ne piše postove koji priliče jednom moderatoru,što mislite dali je zaslužio on sada jednu akciju poput njegove?  Grin
Evidentirano
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #20 na: Rujan 21, 2012, 06:22:46 »

Ova igra se nikako nije trebala nazvat imperija pod ni jednom točkom....
Trebala se je nazvat igra za bogatije ili tako nesto...Pa još malo uvest če i tenkove avione i tako dalje što god vam padne napamet...Ovo je nekada bila dobra srednjovjekovna igra...A na šta je sad to spalo? Žalosno za   Cry   Cry    Cry
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #21 na: Rujan 21, 2012, 06:32:05 »

to što si napiso ne drži vodu jer vidim da nisi upućen u statistiku i poleđinu same igre, upravo tim novinama se igra razvila u ono što je sada i razvijaće se sve jače i jače, i otvaraće e novi svijetovi, zatvarati stari, al u početku bijaše riječ i nekoliko svijetova, 1, 2 ,3  pa 4 pa onda 5 i onda nakon toga su rasli ko gljive poslije kiše, a znaš zašto? Jer je dolazak novih igrača bio sve veći , i opet je veči dolazak nego odlazak, ti tu možeš razglabati kako hočeš i pisati nebuloze koje ne postoje, al samo da ti kažem da je igra više na socijali druženju, bar je takva u svakom savezu u kojem ja igram,neznam za tee, vjerojatno šutite, sve ovisi o ekipi, a igra se razvija, a sa time i tim koji ga stvara, tako je i potrebno nadomjestiti sa time novine sa dijamantima, jer je to neizbježno, igra nije neki crveni križ ili karitas, ko  nema neka ne igra , neka igra neke druge igre gdje se treba uplatiti učlanjenje i neznam što ne već, to je tržište i naviknite se na tako nešto ili odustanite, stvar je onoga kome odgvara igra i kome više ne, neki odustanu, neki nastave, neki prestare, a neki jednostavno ostaju na forumu ovdje jer nemaju pametnijeg posla pa eto pričaju sve i svašta, uživajte u dijamantima i trošite ko ima, ko nema igrajte iz gušta bez njih, u svakom slučaju , Imperija u srcu.
("u početku bijaše riječ" bez takvih citata jer bum ti mačka vu vreči obesil na ulazna vrata)
Nisi odgovoril koju pogodnost imaš naspram ostalih samim time kaj si tu moderator? Ako išta je onda izbaci nadalje rečenice koje upućuju na odustajanje ili promjenu igre drugima! (nije lijepo)
Nači da i ne pišem nebuloze po ovome kako si naveo "ko nema neka ne igra"
Vjerojatno je veći dolazak al iz svjetova u kojima imam račun više od polovice napusti igru u periodu od mjesec dana i nemoj ti pisat nebuloze. Jer znam da je tebi u velikom interesu prikazat ovu igru u čim ljepšem izdanju i zadržat kolko tolko igrače iz Hrvatske strane da možeš i dalje sjedit na mekoj stolici i prodavat maglu.
Ne šuti se u mom savezu i to nije bila poanta, stvar je u tome da dolazak tih "novih" instant igrača sama igra nema više nit mrvu strategije. Dečki i cure nemaju pojma kaj igraju osim onog kaj piše kod logiranja Velikim slovima IMPERIA ONLINE.
Da treba nagradit trud programera i dizajnera ove igre zato i jesu dijamanti al na ovakav način da vrše naplatu za svoj trud pokazuje da im nije u interesu razvit igru strateški nego samo vizualno, nažalost do sad smo mi koji igramo i dobili samo vizualno. A ove novine od dvoraca pa i uvođenje čuda nije ništa drugo nego da se pojača potrošnja dijamanata. Svaka novina koja bude uvedena u ovu igru zahtjevat će još više uplate nego su sad.
I u v4 su se uveli zasebni cehovi, mogli su bar onda za tu lovu kaj tam ubiru poboljšat ili ti ga da malo brže otvara prozore i sve ostalo kaj je još uvijek sporo i ostalo na onome kak je i počel v5.
Sve u svemu tebi u srcu a meni u govnima.



Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #22 na: Rujan 21, 2012, 06:46:37 »

Pa i ti blesavi pokloni! Samo se čeka dan kad budu uveli poklone pod izlikom (završetak tjedna).
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #23 na: Rujan 21, 2012, 08:51:15 »

vjeko5 ako si se i ti nasao medju tima koji slikaju poredak drago mi je da si tako uspjesan igrac
imperija je postala brend koji ima zaposlene i njih se treba placati zato cemu rasprava o kovcezima i dijamantima o premijumu itd igras onako kako mozes a samo za ove linkove se treba buniti jer zbog njih je ova igra postala ne igriva bas zbog tih poklona i skrinja iz hramova jer nemas gdje sa vojskom i prisiljen si da visis na racunalu i vise nego se moze i ima vremena
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #24 na: Rujan 21, 2012, 09:52:33 »

to što si napiso ne drži vodu jer vidim da nisi upućen u statistiku i poleđinu same igre, upravo tim novinama se igra razvila u ono što je sada i razvijaće se sve jače i jače, i otvaraće e novi svijetovi, zatvarati stari, al u početku bijaše riječ i nekoliko svijetova, 1, 2 ,3  pa 4 pa onda 5 i onda nakon toga su rasli ko gljive poslije kiše, a znaš zašto? Jer je dolazak novih igrača bio sve veći , i opet je veči dolazak nego odlazak, ti tu možeš razglabati kako hočeš i pisati nebuloze koje ne postoje, al samo da ti kažem da je igra više na socijali druženju, bar je takva u svakom savezu u kojem ja igram,neznam za tee, vjerojatno šutite, sve ovisi o ekipi, a igra se razvija, a sa time i tim koji ga stvara, tako je i potrebno nadomjestiti sa time novine sa dijamantima, jer je to neizbježno, igra nije neki crveni križ ili karitas, ko  nema neka ne igra , neka igra neke druge igre gdje se treba uplatiti učlanjenje i neznam što ne već, to je tržište i naviknite se na tako nešto ili odustanite, stvar je onoga kome odgvara igra i kome više ne, neki odustanu, neki nastave, neki prestare, a neki jednostavno ostaju na forumu ovdje jer nemaju pametnijeg posla pa eto pričaju sve i svašta, uživajte u dijamantima i trošite ko ima, ko nema igrajte iz gušta bez njih, u svakom slučaju , Imperija u srcu.

eejjj,....jesi ti  ustao iz kreveta i odmah sjeo za racunar  kad si pisao ovaj post ili si se prvo otisao umiti,pa dosao na forum ;D,...imperija jeste u srcu ,ali ovdje se KUPUJE,ponavljam KUPUJE  za dijamante sta ti treba,resursi,vojska,hoces kate,trebaju li ti falange,hoces trebusee,.sta ti trebas kupis sebi
...ako se zeli raditi na imperiji kao nekoj kultnoj igri koja bi mogla postati treba podvuc negdje crtu,...cuj kupis sebi vojske u vrijednosti 100 sati vlastite proizvodnje, *crazy*otvaras do 5,...6 kovcega i kockas s falangama ili drvima ,dupliras ili gubis sve,....ajde mars,ne mozes to praviti od strateske igre....kako ih nije sramota ovo raditi,..ne da mi se pisat duzi post,al svasta bi jos rekao,...i upamtite igraci koji se bune vole ovu igru,..a .ocigledno bugare boli taki jer trenutno broje lovu,...lesinari obicni,...
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #25 na: Rujan 21, 2012, 10:19:05 »

eejjj,....jesi ti  ustao iz kreveta i odmah sjeo za racunar  kad si pisao ovaj post ili si se prvo otisao umiti,pa dosao na forum ;D,...imperija jeste u srcu ,ali ovdje se KUPUJE,ponavljam KUPUJE  za dijamante sta ti treba,resursi,vojska,hoces kate,trebaju li ti falange,hoces trebusee,.sta ti trebas kupis sebi
...ako se zeli raditi na imperiji kao nekoj kultnoj igri koja bi mogla postati treba podvuc negdje crtu,...cuj kupis sebi vojske u vrijednosti 100 sati vlastite proizvodnje, *crazy*otvaras do 5,...6 kovcega i kockas s falangama ili drvima ,dupliras ili gubis sve,....ajde mars,ne mozes to praviti od strateske igre....kako ih nije sramota ovo raditi,..ne da mi se pisat duzi post,al svasta bi jos rekao,...i upamtite igraci koji se bune vole ovu igru,..a .ocigledno bugare boli taki jer trenutno broje lovu,...lesinari obicni,...
lesinari da
Evidentirano
anavi
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3



Profil
« Odgovor #26 na: Rujan 21, 2012, 11:54:36 »

jel ovaj forum funkcionira,jel prihvačate prjedloge i kritike ,,ili samo pohvale?iskreno dobar je za početnike da pitaju kada nešto neznaju...Niko ne traži da ukinete dijamante,naplačujte premijum i 1000 dijamanata da bi i vi nešto zaradili,al ovi kovčezi stvarno ubijaju svaku želju i interes za igranjem..ja igram 4-5 godina ali ovo više ne sliči na IO :Smiley
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #27 na: Rujan 22, 2012, 03:56:48 »

Pa i ti blesavi pokloni! Samo se čeka dan kad budu uveli poklone pod izlikom (završetak tjedna).

zato starii ak si igro v4 trebo si tam i ostat,evo kod nas obrnuta situacija ,cak ni poklona vise  nemaa...sad cekam da maknu jos i ovo uzimanje dodatne proizvodnje 6 il 10 sati  Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #28 na: Rujan 22, 2012, 06:13:13 »

vi socijala koji nemožete kupovati dijamante rekao sam ne kupujte, tebe nije briga koliko ja dobijem ovdje , a nije nešto, koliko ih kupujem, ne samo da sam jednu eru kupio za savez 30 000 dijamanata , imam sliku i donirao, nego mi nije problem kupiti,i kupovaću ih bjesomućno koliko mogu i trošiti,i šta mi možeš? ništa, ja trošim ti ne, i to je to, netko pije irsko pivo ja žuju, netko vozi bolji auto ja tramvajem, jel se žalim? Ne, zato molim vas vi koji imate razmišljanje Marxa i Engelsa ili slično tome protiv novina, stavite sebi mačku u vreću i objesite na vrata, a što se tiće moderiranja, smo tu da pomognemo ili upozorimo , obavjestimo igraće na nepravilnosti, problem proxy-a je bio bananje igrača i zabrana moći slobodnog govora, gdje ja dopuštam i više od dopuštenog, zato molim lijepo, ako vam se nešto ne sviđa u igri, napravite referendum, i glasajte ne sviđa mi se to i to, i potpišite se i pošaljite im na adresu, valjad busete skupili 100 potpisa Grin:D. Niko vas ne tjera igrat, a sve više dolazi igrača, bilo instant ili ne, to više nije ni bitno sada, to se zove kapitalizam, jer je igra postala brand, a danas se brand prodaje a ne kvaliteta, to neka vam bude jasno. Ja sam bio za kvalitetu uvijek, jer kad sam počeo igrati Imperiju, iskreno više mi se sviđala i bila je vojno zanimljivija, ovo je sada sasvim neka 10 ta stvar, shvativši to da se sa rogatima nemožeš bosti, ostavlja tebi na volju kako češ ovu igru igrat, igraj ili ne. A to koliko dobivam ovdje , žao mi je nečeš nikada doznat, al vjeruj mi , nije mnogo, recimo uredno da trošim svaki dan 10 sati proizvodnje u mjesec dana, pa računaj. Ostalo sve kupujem a trošim oko 100 - 300 eura mjesećno sada u 2 realma na dijamante, Zadovoljan?
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #29 na: Rujan 22, 2012, 10:04:11 »

trošim oko 100 - 300 eura mjesećno
   *xxx*
sad ima jedno 130 svijetova... da u prosjeku 5 ljudi u svakom svijetu potroši 200€ mjesečno ..a svi ostali ništa... 130 000 € i vlasnik IO u mjesec dana vozi ovo :
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kSZABWcU4uU#!
Smiley
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!