Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:20:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ko je ovdje lud  (Posjeta: 5720 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #30 na: Rujan 20, 2012, 03:37:54 »

dacmih i angola, pripazite na izražavanje, ne želim se dvaput ponavljat za istu stvar, izražavajte se malo ipak kulturnije, ovo vam ne priliči, mislim da ste ipak kulturniji.
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #31 na: Rujan 20, 2012, 03:42:13 »

dječko pročitaj si svoj post s kojim je ovo sve krenulo...ako to može napisat neprimitivac i čovjek koji sa svojim postovima se trudi ispast pametan( a nije=mamina mazica) onda se ja rado smatram primitivcem...jer te tvoje riječi govore previše o tebi...
žao mi je što si se pronašao u mojim postovima i neizmjerno mi je drago što si tako reagirao(dovoljno govori koliko si ti "pametan" Grin) znači ja sam probao pecat i gle,somina se upecala Grin ..kužiš puko si ko žarulja sa onim postom Grin Grin ...znači da si još jedan nedovoljno zreo i nedorastao momčić...
nadalje,ako te vrijeđaju moje istine,jednostavno ih nemoj čitat i nemoj odgovarat...jer ja ih nisam pisao specijalno samo za tebe...nemoj mislit da se oko tebe sve vrti Grin
znam,uvrijedila te i ona slikica sa dvije curuce koje nose čarapice na ručicama...Grin ali nemoj mislit da samo ja mislim tako...mnogi drugi imaju isto mišljenje,samo što sam ja to ovako zorno prenio na forum....evo ispričavam ti se javno i u ime svih mojih istomišljenika što smatram da si bugarski dupelisac  *hahaha*
i da...nemam ni ja ništa protiv tebe...dapače baš si mi drag *kissgirl*


a vi ostali! šta vi hoćete? šta ja se nesmijem malo življe ovdje izražavat? hbte svi se nešto svađaju i prepucavaju i sad kad bih i ja malo,nemože! nemože spolni organ...husari se svađaju sa cijelim cro 2,ovaj onog napada,bubi guzi tamo dole iz dalmacije...ali ja nemogu...ček jesmo mi demokratsko društvo ili šta Grin
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #32 na: Rujan 20, 2012, 03:44:03 »

izvini goronja neće se više ponovit *pardon*
Evidentirano

jarovit
Private
*

Karma: +3/-4
Offline Offline

Postova: 12



Profil
« Odgovor #33 na: Rujan 20, 2012, 04:35:26 »

Daj čovječe pa pročitaj malo kakve ti gluposti pišeš. Optužuješ nas dvojicu kako trošimo brdo dijamanata i vrijeđaš na osnovi da smo dobri s nekim bugarima a još prije dva dana si navlačio latex odjelo i uvlačio se zmaji u guzicu. Miris njegovih govana ti je još svjež na jeziku. Citiarm te. :" Zmajo, pa kako si super igrač. Bio si prvi po ekonomskim u realmu. ( naravno zmajo je to ostvario bez upotrebe dijamanata Grin) O kako samo imaš prekrasan  k___ . Molim te dopusti mi da ga primim u sebe da ga malo ugrijem. " Kraj citata. Grin Pa daj malo pronađi dostojanstva u sebi i budi konzistentan svojim riječima. Usput, ja dosad nisam imao bugara u svom savezu. Njih možete potražiti kod vašeg cijenjenog prijatelja srbije. Osvojili su titulu su u tom  savezu. Ove godine imam jednog u savezu a i taj će uskoro van jer je banana.  Ja dosad nisam napadao hrvatske igrače. Pa čak ni prezrene KOH-ovce. Dok su mene gospoda mamuth, predator i ekotour napadali na dnevnoj bazi. Ja sam imao par ratova protiv bugara prošle ere. A koliko me pamćenje služi i anubis je ralijepio bezmilostnoq. A što je s KOH-ovcima?! Oni su u većini slučajeva podvijali rep.  :evil4: To što sam sad dobar s bugarima je samo stvar u tome što se rađe družim sa ljudima nego svinjama sad kad sam spoznao razliku. I o čemu ti to sad pričaš i tko je sad na kraju stvarno ovdje lud?! :hmmm:
angola nisi mi se sviđao kao igrač još dok si igrao V4 još manje te cijenim iz r82...ovo što pišeš su nebuloze od kuda tebi da je zmajo došao do ovoga bez dijamanata..soliš pamet ljudima kako nisi imao bugara u savezu ali si šurovao sa njima od početka a to znamo jer si imao naše igrače kod sebe Grin Grin..zato si bio paljen i rušan angola.. i ovako ne moraš u tu svoju priču uvaljivati ANUBISA jer je on kvalitetniji igrač od tebe 100 puta i ti takav nečeš nikada biti..mi nismo nikad podvijali rep pred tobom a pogotovo pred bugarima ako si vidjeo da su u savezu samo imperijani izuzev ekotoura i mirdaca onda bi i shvatio da nismo bili vojno bazirani..inače ja nikad nebi uzeo imperijana(više nikad)jer mi nije interesantno farmat a u ostalom neznam sa njim ni igrat..bugari su kod srbije došli isto ko što si ti došao kod njih..posvađali su se sa svojima i to je to...  ???i ljudi ako netko hoče igrati sa bugarima neka igra to je njihova stvar...ja protiv toga nemam ništa al ako budu ti ljudi napadani neka se ne ljute kao gospodin angola.. Grin Grin Grin Grin :De da i još za kraj tema je malo skrenula al dac one cure na slici su mrak... *WASSUP* *WASSUP*i da temu sam pokrenuo zato jer igrači kao dunkan su htjeli zaigrati r82 jer takvih hrvatskih igrača fali u inter svjetovima mislim na one koji znaju igrati ne mislim na tebe ANGOLA.... Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
jarovit
Private
*

Karma: +3/-4
Offline Offline

Postova: 12



Profil
« Odgovor #34 na: Rujan 20, 2012, 04:39:15 »

HOĆU PROXYYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Cry Cry
treba netko ove fosile dovest u red, valjda su prestali prcat pa mlate jezicima ko nenormalni... *crazy* *crazy*
mrki zelena ujutro plava popodne crvena navečer i nemoj se zeznuti i uzeti bijelu ta puca na rad  Grin Grin Grin
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #35 na: Rujan 20, 2012, 05:32:19 »

dečki treba pročitati to vaše!!!  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
igorzg
Gost
« Odgovor #36 na: Rujan 20, 2012, 05:38:09 »

sve ludo  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Dany
Private
*

Karma: +10/-21
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #37 na: Rujan 20, 2012, 06:09:47 »

sve ludo  Grin Grin Grin Grin
Takva je i tema Smiley
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #38 na: Rujan 20, 2012, 06:56:51 »

angola nisi mi se sviđao kao igrač još dok si igrao V4 još manje te cijenim iz r82...ovo što pišeš su nebuloze od kuda tebi da je zmajo došao do ovoga bez dijamanata..soliš pamet ljudima kako nisi imao bugara u savezu ali si šurovao sa njima od početka a to znamo jer si imao naše igrače kod sebe Grin Grin..zato si bio paljen i rušan angola.. i ovako ne moraš u tu svoju priču uvaljivati ANUBISA jer je on kvalitetniji igrač od tebe 100 puta i ti takav nečeš nikada biti..mi nismo nikad podvijali rep pred tobom a pogotovo pred bugarima ako si vidjeo da su u savezu samo imperijani izuzev ekotoura i mirdaca onda bi i shvatio da nismo bili vojno bazirani..inače ja nikad nebi uzeo imperijana(više nikad)jer mi nije interesantno farmat a u ostalom neznam sa njim ni igrat..bugari su kod srbije došli isto ko što si ti došao kod njih..posvađali su se sa svojima i to je to...  ???i ljudi ako netko hoče igrati sa bugarima neka igra to je njihova stvar...ja protiv toga nemam ništa al ako budu ti ljudi napadani neka se ne ljute kao gospodin angola.. Grin Grin Grin Grin :De da i još za kraj tema je malo skrenula al dac one cure na slici su mrak... *WASSUP* *WASSUP*i da temu sam pokrenuo zato jer igrači kao dunkan su htjeli zaigrati r82 jer takvih hrvatskih igrača fali u inter svjetovima mislim na one koji znaju igrati ne mislim na tebe ANGOLA.... Grin Grin Grin Grin Grin Grin
ja igram sa bugarima stalno bugari su zakon  *heart*
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #39 na: Rujan 20, 2012, 08:02:01 »

pa da... bugari su  Lips Sealed enica... evo sad razgovaram s njima.. čisto ok ljudi.... svi seru da su takvi i onakvi a ovi s kojima sad igram su svi pošteni do bola!!  Wink
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #40 na: Rujan 20, 2012, 08:23:45 »

jedna od zanimljivijih tema duže vremena na ovom forumu    Grin
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
igorzg
Gost
« Odgovor #41 na: Rujan 20, 2012, 08:55:31 »

pa da... bugari su  Smiley enica... evo sad razgovaram s njima.. čisto ok ljudi.... svi seru da su takvi i onakvi a ovi s kojima sad igram su svi pošteni do bola!!  Wink
nece te za Lips Sealed ati ako si sa njima u savezu dok bi nas to ucinio 4x  Grin Grin Grin :Dovo mi je 2 godina da sam sa njima i trecu cu ako budem igrao
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #42 na: Rujan 20, 2012, 08:58:27 »

ma dobra je ekipa ali ako će se ići na 1m vojnih onda ću i njih morat rokat....  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
igorzg
Gost
« Odgovor #43 na: Rujan 20, 2012, 08:59:59 »

ma dobra je ekipa ali ako će se ići na 1m vojnih onda ću i njih morat rokat....  Grin Grin Grin Grin Grin
pa mozes rokati bugare tko ti brani ja sam u 95 u bg savezu pa rokam se sa bugarima koliko hocu to je najmanji problem
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #44 na: Rujan 20, 2012, 09:00:39 »

nas dva se tu dopisujemo a u istom smo savezu  Grin Grin Grin kao tamo ne mozemo  Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!