Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 05:52:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ko je ovdje lud  (Posjeta: 5740 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #15 na: Rujan 20, 2012, 01:14:21 »

 Lips Sealed  dečki kaj vi sve radite radi dijamanata!!! ovi bugari su fakat kraljevi, sve vas kontroliraju!  Grin Grin Grin Grin Grin angola prvih par redaka ti je vrhunski, umirao sam od smijeha!!!  Grin Grin Grin Grin Grin carcino!!!!  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #16 na: Rujan 20, 2012, 01:56:58 »

Daj čovječe pa pročitaj malo kakve ti gluposti pišeš. Optužuješ nas dvojicu kako trošimo brdo dijamanata i vrijeđaš na osnovi da smo dobri s nekim bugarima a još prije dva dana si navlačio latex odjelo i uvlačio se zmaji u guzicu. Miris njegovih govana ti je još svjež na jeziku. Citiarm te. :" Zmajo, pa kako si super igrač. Bio si prvi po ekonomskim u realmu. ( naravno zmajo je to ostvario bez upotrebe dijamanata Grin) O kako samo imaš prekrasan  k___ . Molim te dopusti mi da ga primim u sebe da ga malo ugrijem. " Kraj citata. Grin Pa daj malo pronađi dostojanstva u sebi i budi konzistentan svojim riječima. Usput, ja dosad nisam imao bugara u svom savezu. Njih možete potražiti kod vašeg cijenjenog prijatelja srbije. Osvojili su titulu su u tom  savezu. Ove godine imam jednog u savezu a i taj će uskoro van jer je banana.  Ja dosad nisam napadao hrvatske igrače. Pa čak ni prezrene KOH-ovce. Dok su mene gospoda mamuth, predator i ekotour napadali na dnevnoj bazi. Ja sam imao par ratova protiv bugara prošle ere. A koliko me pamćenje služi i anubis je ralijepio bezmilostnoq. A što je s KOH-ovcima?! Oni su u većini slučajeva podvijali rep.  :evil4: To što sam sad dobar s bugarima je samo stvar u tome što se rađe družim sa ljudima nego svinjama sad kad sam spoznao razliku. I o čemu ti to sad pričaš i tko je sad na kraju stvarno ovdje lud?! :hmmm:
heheh pa tko tebe spominje...o hbte šta sve majka neće rodit?? *hahaha*....ajd bježi tamo da te više nevidim...odnosno pa ja tebe nevidim...tko si ti? hahahah stvarno mislim ono...toliko si sad ispao jadan da je to nevjerojatno..ali kad čovjek malo bolje pogleda...ovdje na imperiji sam sretao stvarno jako teških bolesnika, i psihičkih Wink ,pa me jedan novi i zalutali nemože iznenadit...znaš kako kažu naši susjedi? idi bre leči se  Tongue

aj ok...znam da si ljut kao i netko još...znam,kako i nebi? pol  ere si farmao,drugu polovicu su tebe farmali...postigao nisi ništa,ono što si malo jadne vojske dao bugarima koja je svršila i di sva ostala bugarska vojska  *hahaha*
iz svega tvojeg i saveznog neuspjeha proizlazi da si ljubomoran na svoje sunarodnjake i susjede(ako jesi hrvat,ili si možda pobugarčeni svizac?)....znači ljubomoran si,smrd....ma ček ,netko će to bolje objasnit http://www.youtube.com/watch?v=X08ZpgNCdZM&feature=related

angolice,sinko očekivao sam sličnu reakciju,ali ne od tebe, ali otkud ti sad latex...angola ili ti jura,ja ipak mislim da si ti latex freak...ne da mislim nego imam i dokaz....pa se pogledaj  jura...
http://www.youtube.com/watch?v=9IOW_7o2b_4

stvarno si najslabija karika...
« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2012, 02:00:24 od dacmih » Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #17 na: Rujan 20, 2012, 02:27:30 »

inače sa zmajom sam možda 1 ili2 poruke kroz čitavu eru razmijenio..možda i nisam..stvarno neznam ni tko je niti on zna tko sam ja... ali...

zmajo čestitam na 1 ( :hooray: ) osvojenom mjestu po ekonomiji u svijetu 82...koji bugari smatraju "svojim" svijetom...baš si im pokazao..nea šta..svaka čast
mislim stvarno nešto tako postići među 5 bugarskih cirkuskih skupina i preko 200 najboljih bugarskih klaunova je nemjerljiv uspjeh..još kad tome pridodamo i manju skupinu pobugaritih dvorskih luda-dupelisaca,tvoj uspjeh čini još većim...vidimo da se dvorske lude najviše bune,ali nećemo im zamjerit...ipak moramo priznati da im nije lako...
što se tiče kože,vezanja,i ostalog...sad ću vam(u blažoj verziji pokazati) kako je to kad postaneš bugarski dupelisac 
ovo je samo pokazatelj kako počima,ostalo si samo možete zamislit...da nije hard-core zabranjen na forumu,pokazo bih ih u pravom svjetlu...
 Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  :Da
Evidentirano

ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #18 na: Rujan 20, 2012, 07:25:26 »

Ja se samo nadam da vi ovdje niste odrasli ljudi. vjerujem da netko punoljetan nemože bit toliko bolestan na igricu. jel zaista uspjehe i neuspjehe na IO doživljavate toliko osobno?Huh??
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #19 na: Rujan 20, 2012, 09:54:29 »

Ja se samo nadam da vi ovdje niste odrasli ljudi. vjerujem da netko punoljetan nemože bit toliko bolestan na igricu. jel zaista uspjehe i neuspjehe na IO doživljavate toliko osobno?Huh??
odrasli , naravno da su odrasli. sve stari konji koji tu vise godinama skupa sa mnom. maloljetnici ovdije namaju sto traziti, jer prvo nemaju novaca, drugo, vide da je igra  debelo zastarjela u odnosu sto pruzaju igre istog tipa napravljene u zapadnim zemljama i americi.
tko vecinom igra ovo Huh? sredovjecni ljudi ne previse informaticki i jezicno obrazovani. zasto? jer ju je prije 5 godina tiger preveo na hrvatski i ucinio je dostupnima takvom sloju ljudi. da se to tada nije desilo, danas nitko nebi ni znao za IO u hrvatskoj, jer bi trazeci medju igrama , sigurno se zaustavili na nekoj puno kvalitetnijoj. pokazatelj toga je bio proslogodisnje SP u IO. koliko je igraca bilo iz japana i amerike Huh? Grin  zapadne evrope. Huh? velike sile IO su bugari, rumunji,poljaci, hrvati i brazilci Grin Grin Grin kad pogledas te pokazatelje jasno ti je na koji nacin su igraci IO regionalno,kulturoloski, dobno i ekonomski profilirani!  Shocked
« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2012, 09:56:46 od Horus » Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #20 na: Rujan 20, 2012, 10:15:14 »

Hej, nemoj tako. Ja sam informatički obrazovan. Stisnem ono dugme na kutiji. Onda se upali komp. I onda kliknem 2 put brzo onu plavu sličicu sa onim slovom "e" i onda mi piše nešto "google" i onda upišem tamo u kućicu "imperia" i online sam. Vidiš da znam. Što ti pričaš?!  Grin
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #21 na: Rujan 20, 2012, 10:37:36 »

Usput, damcih... Nemam ja ništa protiv tebe. Stvarno. Nisi mi se nigdje u igri zamjerio. Možda tu malo na forumu, ali nema veze. Pamtim ali nisam zlopomtilo.   Wink (samo ponedjeljkom navečer) Ali me strašno živcira ta konstantna demonizacija naših  igrača koji igraju negdje sa nekim bugarima. Jesi ti neki fašist da mrziš bugare na nekoj osobnoj ili nacionalnoj razini ili što? Igrači su kao i mi. Dijamanti ih koštaju isto koliko i nas. Možda čak i malo više koliko sam upućen. I isto psuju i bacaju kletve na vlasnike igre kad god uvedu nešto novo gdje se moraju davati dijamanti. Činjenica je da ih ima malo više nego igrača iz drugih zemalja s obzirom da je igrica njihova. Činjenica je da se malo više drže skupa, ali to je zato što ih poprilično mali broj priča engleski. I ni nemogu igrati u nekim internacionalnim savezima. Igrači koji znaju igrati i koji pričaju engleski će puno češće biti u nekim internacionalnim savezima jer im je bitije da su im suigrači dobri, nego da dobiju neke banana igrače koji su eto slučajno  iz njihove zemlje. Druga stvar je da treba znati napraviti distinkciju između igrača bugara, programera bugara i vlasnika bugara. Igrač bugar je igrač kao i svaki drugi. Ili kupuje kredide ili ne. Ili je  Lips Sealed  ili je super lik. Smatram da nemaju neki poseban tretman. Uvijek se to svodi na isto. Ili znaš moderatora pa ti može nešto pomoći ili ga ne znaš. Programer bugar je sasvim običan čovjek koji radi za plaću, sluša što mu gazda kaže i boli ga ona stvar za nas igrače. Vlasnik bugar... E taj je problem.  Grin    Ali mislim da to nije baš tema za ovaj forum nego možda za raspravu " temelji marksizma i zašto treba streljati drskog kapitalista i zapaliti mu kuću" . Nadalje, potpuno se slažem s horusom. Igra je stvarno goli k... naspram onoga što se nudi u nekim drugim browser igrama za puno manje para. Svi mi to više - manje dobro znamo, a opet eto nas tu na ovom forumu se prepucavamo o glupostima.
« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2012, 10:40:41 od angola » Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #22 na: Rujan 20, 2012, 11:59:23 »

angola je u ova 2 posta samo produbio sto sam ja u prvom napisao.
u prvom je opisao u potpunosti, sto sam mislio pod:" ne previse informaticki obrazovani"  Grin Grin Grin (koliko vas zna promjeniti IP adresu?  ;D  koliko vas zna sto je to IP adresa i zasto bi je uopce mijenjali  Lips Sealed )
u drugom je opisivajuci bugarskog igraca rekao upravo ono sto se odnosi na hrvatskog, a ja sam to sveo na :"ne previse jezicno obrazovani"

uglavnom kome pase neka placa i igra , kome ne neka uci engleski i igra kvalitetnije i jeftinije zapadne igre istog tipa Smiley
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #23 na: Rujan 20, 2012, 12:41:17 »

znači horus konačno priznaješ da si pomalo glup? jer ti,od svih ovdje najduže igraš ovu igru "koju igra najneobrazovaniji srednjovječniji sloj ljudi" ,iz toga proizlazi da si ti onda najgluplji ovdje? jel da? ili glupan sa najduljim stažom  ovdje...kakogod

Usput, damcih... Nemam ja ništa protiv tebe. Stvarno. Nisi mi se nigdje u igri zamjerio. Možda tu malo na forumu, ali nema veze. Pamtim ali nisam zlopomtilo.   Wink (samo ponedjeljkom navečer) Ali me strašno živcira ta konstantna demonizacija naših  igrača koji igraju negdje sa nekim bugarima. Jesi ti neki fašist da mrziš bugare na nekoj osobnoj ili nacionalnoj razini ili što? Igrači su kao i mi. Dijamanti ih koštaju isto koliko i nas. Možda čak i malo više koliko sam upućen. I isto psuju i bacaju kletve na vlasnike igre kad god uvedu nešto novo gdje se moraju davati dijamanti. Činjenica je da ih ima malo više nego igrača iz drugih zemalja s obzirom da je igrica njihova. Činjenica je da se malo više drže skupa, ali to je zato što ih poprilično mali broj priča engleski. I ni nemogu igrati u nekim internacionalnim savezima. Igrači koji znaju igrati i koji pričaju engleski će puno češće biti u nekim internacionalnim savezima jer im je bitije da su im suigrači dobri, nego da dobiju neke banana igrače koji su eto slučajno  iz njihove zemlje. Druga stvar je da treba znati napraviti distinkciju između igrača bugara, programera bugara i vlasnika bugara. Igrač bugar je igrač kao i svaki drugi. Ili kupuje kredide ili ne. Ili je  Lips Sealed  ili je super lik. Smatram da nemaju neki poseban tretman. Uvijek se to svodi na isto. Ili znaš moderatora pa ti može nešto pomoći ili ga ne znaš. Programer bugar je sasvim običan čovjek koji radi za plaću, sluša što mu gazda kaže i boli ga ona stvar za nas igrače. Vlasnik bugar... E taj je problem.  Grin    Ali mislim da to nije baš tema za ovaj forum nego možda za raspravu " temelji marksizma i zašto treba streljati drskog kapitalista i zapaliti mu kuću" . Nadalje, potpuno se slažem s horusom. Igra je stvarno goli k... naspram onoga što se nudi u nekim drugim browser igrama za puno manje para. Svi mi to više - manje dobro znamo, a opet eto nas tu na ovom forumu se prepucavamo o glupostima.
anogla isprika NEPRIHVAĆENA

onda dečki nitko vam ne brani da igrate te bolje zapadne igre...odite i vjerujte da čim se vi maknete odavde da će ova igra dobit puno više na kvaliteti...a i forum neće biti preopterećen izljevima pameti..hvala
« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2012, 12:42:58 od dacmih » Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #24 na: Rujan 20, 2012, 12:51:17 »

znači horus konačno priznaješ da si pomalo glup? jer ti,od svih ovdje najduže igraš ovu igru "koju igra najneobrazovaniji srednjovječniji sloj ljudi" ,iz toga proizlazi da si ti onda najgluplji ovdje? jel da? ili glupan sa najduljim stažom  ovdje...kakogod

onda dečki nitko vam ne brani da igrate te bolje zapadne igre...odite i vjerujte da čim se vi maknete odavde da će ova igra dobit puno više na kvaliteti...a i forum neće biti preopterećen izljevima pameti..hvala
ne znam koga to citiras , ai ja tako nesto nisam napisao.
a ima i starijih od mene, tiger, goronja npr. a bogami i ti si par dobrih godina nakupio Grin kad sam de ono odrao u ironhedima, kad su zbog tebe rat popusili  Cheesy
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #25 na: Rujan 20, 2012, 01:03:42 »

 Grin heheh i tebi fali koji kubik daske...
Evidentirano

igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #26 na: Rujan 20, 2012, 01:05:32 »

Tigeru a da lockas temu...I ovak i onak sama prepucavanja na forumu ništa pametnog za pročitat  *xxx*
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #27 na: Rujan 20, 2012, 01:11:55 »

HOĆU PROXYYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Cry Cry
treba netko ove fosile dovest u red, valjda su prestali prcat pa mlate jezicima ko nenormalni... *crazy* *crazy*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #28 na: Rujan 20, 2012, 01:31:22 »

jedna od zanimljivijih tema duže vremena na ovom forumu    Grin
Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #29 na: Rujan 20, 2012, 01:57:10 »

znači horus konačno priznaješ da si pomalo glup? jer ti,od svih ovdje najduže igraš ovu igru "koju igra najneobrazovaniji srednjovječniji sloj ljudi" ,iz toga proizlazi da si ti onda najgluplji ovdje? jel da? ili glupan sa najduljim stažom  ovdje...kakogod
 anogla isprika NEPRIHVAĆENA

onda dečki nitko vam ne brani da igrate te bolje zapadne igre...odite i vjerujte da čim se vi maknete odavde da će ova igra dobit puno više na kvaliteti...a i forum neće biti preopterećen izljevima pameti..hvala

 Uopće se nisam ispričavao. Da sam se ispričavao to bi značilo da sam u nečemu pogriješio. A s obzirom da nisam, ne nudim ispriku. Samo kažem da nemam ništa protiv tebe. Tvoje je potpuno pravo da budeš primitivan. To ti ne osporavam.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
 Str: 1 [2] 3 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!