Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:58:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ko je ovdje lud  (Posjeta: 5690 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jarovit
Private
*

Karma: +3/-4
Offline Offline

Postova: 12



Profil
« na: Rujan 19, 2012, 06:53:36 »

Pa dobro jel moguče da ljudi koji žele igrati kvalitetnije svijetove ne mogu se logirati radi linkova koji kao ne rade.. *crazy*
Svijetovi su spali na udaljenosti 100 i oni žele da se to igra..E pa moji Bgari ili ste totalni Kret... ili ste se napušili droge... *xxx*
Mislio sam igrat opet svijet 82 al mislim da ništa od toga jer po ovome ne mogu otići na pivu ko čovijek a da mi vojska ne dobije po tamburi... *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
« Zadnja izmjena: Rujan 19, 2012, 06:58:07 od jarovit » Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1 na: Rujan 19, 2012, 07:13:16 »

Pa dobro jel moguče da ljudi koji žele igrati kvalitetnije svijetove ne mogu se logirati radi linkova koji kao ne rade.. *crazy*
Svijetovi su spali na udaljenosti 100 i oni žele da se to igra..E pa moji Bgari ili ste totalni Kret... ili ste se napušili droge... *xxx*
Mislio sam igrat opet svijet 82 al mislim da ništa od toga jer po ovome ne mogu otići na pivu ko čovijek a da mi vojska ne dobije po tamburi... *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
imas poklone kupi si sam vojske za obranu
 Grin
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #2 na: Rujan 19, 2012, 07:54:59 »

hahahahaha....  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #3 na: Rujan 19, 2012, 08:23:03 »

jaro vidiš kako je dobro kad neigraš sa dijamantima..posebno u 82...pojedinci su već toliko skočili da su mi izvan x64 Grin neka,neka...neka samo oni hrane bugarsku djecu,ja neću...znam da su dvojica iz hrvatske već utukli,a pazi tek je 2 dan realma,odnosno nahranili već dvije  cijele bugarske obitelji...i to ono full..doručak u krevet im odnijeli,ručak i fenciku.racšmensi restoranu i večeru na brodiću koji je usidren u luci... Grin neka ,neka..samo ih hranite i pojite da nam bugarčićići budu buci buci...da nam budu lijepi i debeli...kad ste budaletine Grin još samo da im guze date...a bit će i toga...ne sumnjam  Tongue
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #4 na: Rujan 19, 2012, 08:25:31 »

ma bas me zanima ko je to iz hrvatske dao,jel mu ime pocima sa a  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #5 na: Rujan 19, 2012, 08:41:16 »

hahahah... koji je kralj ovaj dacmih....  Grin Grin Grin to je moja baka penziju digla... si vidio kako je dobra... a tek joj prva era!!!
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
driver62
Gost
« Odgovor #6 na: Rujan 19, 2012, 08:50:01 »

jaro vidiš kako je dobro kad neigraš sa dijamantima..posebno u 82...pojedinci su već toliko skočili da su mi izvan x64 Grin neka,neka...neka samo oni hrane bugarsku djecu,ja neću...znam da su dvojica iz hrvatske već utukli,a pazi tek je 2 dan realma,odnosno nahranili već dvije  cijele bugarske obitelji...i to ono full..doručak u krevet im odnijeli,ručak i fenciku.racšmensi restoranu i večeru na brodiću koji je usidren u luci... Grin neka ,neka..samo ih hranite i pojite da nam bugarčićići budu buci buci...da nam budu lijepi i debeli...kad ste budaletine Grin još samo da im guze date...a bit će i toga...ne sumnjam  Tongue
dac karma +
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #7 na: Rujan 19, 2012, 09:45:30 »

Da i ja se pitam koji su ti.. na svu sreću nisam otvorio niti jedan poklon ali imao sam ljepu vilu koja me donirala.. kad je badava nek je maskembal.. Grin
Neznam ko u ovoj fazi igre još otvara poklone a da ne pripoji barem 4 prove da mu produkcija poraste...

Da nisu samo 2 ,opako se broj povećao Hrvatskih igrača koji su se bacili na kupnju ooooo Grin
« Zadnja izmjena: Rujan 19, 2012, 09:58:55 od ANUBIS » Evidentirano
jarovit
Private
*

Karma: +3/-4
Offline Offline

Postova: 12



Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 19, 2012, 10:00:29 »

jaro vidiš kako je dobro kad neigraš sa dijamantima..posebno u 82...pojedinci su već toliko skočili da su mi izvan x64 Grin neka,neka...neka samo oni hrane bugarsku djecu,ja neću...znam da su dvojica iz hrvatske već utukli,a pazi tek je 2 dan realma,odnosno nahranili već dvije  cijele bugarske obitelji...i to ono full..doručak u krevet im odnijeli,ručak i fenciku.racšmensi restoranu i večeru na brodiću koji je usidren u luci... Grin neka ,neka..samo ih hranite i pojite da nam bugarčićići budu buci buci...da nam budu lijepi i debeli...kad ste budaletine Grin još samo da im guze date...a bit će i toga...ne sumnjam  Tongue
hehe ovaj post lajkam a evo ti i karma  Grin Grin Grin
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #9 na: Rujan 19, 2012, 10:02:28 »

di se karma moze dati?  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
jarovit
Private
*

Karma: +3/-4
Offline Offline

Postova: 12



Profil
« Odgovor #10 na: Rujan 19, 2012, 10:05:12 »

dac neka tuku dijamante a mi lagano low point igru bacamo i zeka bez brige zagarantirana....jedino mislim da ču svaki put nakon pive morat popravljat utvrdu  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #11 na: Rujan 19, 2012, 10:08:05 »

Da i ja se pitam koji su ti.. na svu sreću nisam otvorio niti jedan poklon ali imao sam ljepu vilu koja me donirala.. kad je badava nek je maskembal.. Grin
Neznam ko u ovoj fazi igre još otvara poklone a da ne pripoji barem 4 prove da mu produkcija poraste...

Da nisu samo 2 ,opako se broj povećao Hrvatskih igrača koji su se bacili na kupnju ooooo Grin
imas dobru vilu,prije bi reka da ti imas posla s babarogama  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #12 na: Rujan 19, 2012, 10:32:20 »

 :)za low point pitaj licacinu taj je bio majstor ....pun kao brod a svi ga samo gledaju...lani je u r82 imao po 100m svega u fortu Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #13 na: Rujan 20, 2012, 12:03:04 »

dac neka tuku dijamante a mi lagano low point igru bacamo i zeka bez brige zagarantirana....jedino mislim da ču svaki put nakon pive morat popravljat utvrdu  Grin Grin Grin Grin Grin
ahahh pa to ti je pod obavezno  Tongue  Lips Sealed eš imperiju ako ti se to ne dogodi bar 3-4x u eri Grin ..i  ujutro ili kad se ustaneš,ono sav mamuran,sjetiš se da bi trebao i na acc otić...a ono poruka taman koliko si i piva popio prošlu noć...znači ubili su te kao što si i sam bio ubijen... Grin ti sunce double kill  Cheesy
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #14 na: Rujan 20, 2012, 12:42:06 »

vidim da je ipak negdje zanimljivo u imperiji Grin
Evidentirano

 Str: [1] 2 3 ... 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!