Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 03:20:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ko je ovdje lud  (Posjeta: 5723 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #45 na: Rujan 20, 2012, 09:06:43 »

hahahahaha..... ma boli nas  Lips Sealed !!!  Grin Grin Grin mi smo face!! moraju nam se svi klanjat!!  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
igorzg
Gost
« Odgovor #46 na: Rujan 20, 2012, 09:12:26 »

hahahahaha..... ma boli nas  Smiley !!!  Grin Grin Grin mi smo face!! moraju nam se svi klanjat!!  Grin Grin Grin Grin
slazem se  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #47 na: Rujan 20, 2012, 09:13:12 »

vidis misice moje na slici  Grin Grin Grin Grin ni noris nije tako razvijen Grin Grin Grin
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #48 na: Rujan 20, 2012, 09:15:17 »

hehehehe, daj šamarni horus! vidiš da gluposti priča....  Grin Grin Grin samo pazi da se ne zarazis farmerskim ludilom!  Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
igorzg
Gost
« Odgovor #49 na: Rujan 20, 2012, 09:19:27 »

hehehehe, daj šamarni horus! vidiš da gluposti priča....  Grin Grin Grin samo pazi da se ne zarazis farmerskim ludilom!  Grin Grin
vidio sam o nekom farmerskom duplanju kovcega  Grin Grin Grin
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #50 na: Rujan 20, 2012, 09:24:34 »

hahaha.... ma nije normalan... sve bi učinio za malo kupusa!!  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
igorzg
Gost
« Odgovor #51 na: Rujan 20, 2012, 10:09:23 »

a taj isti kupus se moze opljackati isto tako  Grin Grin Grin
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #52 na: Rujan 20, 2012, 10:22:44 »

husari se svađaju sa cijelim cro 2

Da te malo ispravim, pojedinci iz cro2 se svađaju sa husarima Wink
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #53 na: Rujan 21, 2012, 12:54:36 »

joj djeco djeco da sam vam ja moderator bili bi fini i pristojni, kako uostalom i priliči vašim poznim godinama Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #54 na: Rujan 21, 2012, 03:44:59 »

pa da... bugari su  Smiley enica... evo sad razgovaram s njima.. čisto ok ljudi.... svi seru da su takvi i onakvi a ovi s kojima sad igram su svi pošteni do bola!!  Wink
Grin Grin Grin Grin vic godine  Grin Grin Grin Na čem si ti?  Grin Grin
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #55 na: Rujan 21, 2012, 03:48:03 »

angola nisi mi se sviđao kao igrač još dok si igrao V4 još manje te cijenim iz r82...ovo što pišeš su nebuloze od kuda tebi da je zmajo došao do ovoga bez dijamanata..soliš pamet ljudima kako nisi imao bugara u savezu ali si šurovao sa njima od početka a to znamo jer si imao naše igrače kod sebe Grin Grin..zato si bio paljen i rušan angola.. i ovako ne moraš u tu svoju priču uvaljivati ANUBISA jer je on kvalitetniji igrač od tebe 100 puta i ti takav nečeš nikada biti..mi nismo nikad podvijali rep pred tobom a pogotovo pred bugarima ako si vidjeo da su u savezu samo imperijani izuzev ekotoura i mirdaca onda bi i shvatio da nismo bili vojno bazirani..inače ja nikad nebi uzeo imperijana(više nikad)jer mi nije interesantno farmat a u ostalom neznam sa njim ni igrat..bugari su kod srbije došli isto ko što si ti došao kod njih..posvađali su se sa svojima i to je to...  ???i ljudi ako netko hoče igrati sa bugarima neka igra to je njihova stvar...ja protiv toga nemam ništa al ako budu ti ljudi napadani neka se ne ljute kao gospodin angola.. Grin Grin Grin Grin :De da i još za kraj tema je malo skrenula al dac one cure na slici su mrak... *WASSUP* *WASSUP*i da temu sam pokrenuo zato jer igrači kao dunkan su htjeli zaigrati r82 jer takvih hrvatskih igrača fali u inter svjetovima mislim na one koji znaju igrati ne mislim na tebe ANGOLA.... Grin Grin Grin Grin Grin Grin

 Cheesy Ovo u vezi ANUBISA ću shvatiti kao neku šalu Grin
Evidentirano

igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #56 na: Rujan 21, 2012, 06:18:01 »

Ovo su komedije čovječe...Bolje da neki film snime o vama   Grin  Hahahaha   Grin 
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #57 na: Rujan 21, 2012, 06:39:13 »

Moj dragi Globalni Modni mačak ,pardon Moderatoru, žali bože tvoje vrijeme bačeno u igru zvana Imperija od samih začetaka jer očigledno nisi shvatio kroz silne godine igranja ove igre kako kažeš sam osnove igranja, trebalo bi otvoriti za tebe neki novi tutorial u igri od samog početka koji će ti cijele godine davati upustva osnove igranja .. O taktici i stilu neću pričati jer nije potrebno kada ga nemaš za igru a nadalje sam tvoj stil igre podjeća me na neku ženu koja stvarno ne kuži da joj štikla stoji ko mojoj prabaki irokeza a noga ti se savija ko konjska potkova pod aparatom za varenje...i dok te  gledam kako hodaš pomislim jel si možda kuk slomio.. tako i ti igraš ovu igru.. samo nažalost  glumataš tu po forumu samo riječima a nisam te još vidio nigdje na djelu.. da zaboravio sam držao si jedan dvorac davno je to bilo ali si se raspisao kao da si imao  Lips Sealed  CAMELOT  u vlasništvu a ti bio King Arthur sa  Smiley .. excaliburom.. Dvorac je pao brže od lego kockica.. TEBI NI SAM MERLIN NEBI POMOGAO U IGRI koliko si nadaren..
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #58 na: Rujan 21, 2012, 06:52:22 »

 *hahaha*
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #59 na: Rujan 21, 2012, 08:44:27 »

 Cry
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!