Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:01:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pokloni  (Posjeta: 2368 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #15 na: Rujan 20, 2012, 07:41:07 »

barem jos nisam naucio kako se raspusta vojska!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy hoćeš me naucit? Grin Grin Grin
naravno. nikad nisam odbio uciti kad sam vidio danetko ima volje  Smiley  osobno ipak mislim da nisi jos na nivou da shvatis koju prednost ima raspustanje vojske u poziciji kad ne mozes birati da li da je raspustis ili pustis da ti je protivnik unisti i dobije ratne bodove na tome
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #16 na: Rujan 20, 2012, 07:55:55 »

zato ti i jest iq tako nizak... izgubis manje od polovice vojske i odes na odmor i onda se vratis i imas polovicu vojske a ovako nemas nista!!  *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* ajde ajde.... horuse nisi mi do koljena...  Grin Grin Grin Grin tako dugo dok me n pobijedis ću te za Lips Sealed avat...  Grin Grin Grin znas i sam da ti se i dalje svi smiju radi takve odluke i znaju da si farmer.... svi iz v4 verzije.... ovi novi ne jer neznaju a ovi stari igrači ti se smiju....  Grin Grin Grin Grin Cheesy
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #17 na: Rujan 20, 2012, 08:16:41 »

 Grin  Grin  Grin svu vojsku raspustio edi? pa koliko to? 200-300k?
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #18 na: Rujan 20, 2012, 08:25:48 »

zato ti i jest iq tako nizak... izgubis manje od polovice vojske i odes na odmor i onda se vratis i imas polovicu vojske a ovako nemas nista!!  *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* ajde ajde.... horuse nisi mi do koljena...  Grin Grin Grin Grin tako dugo dok me n pobijedis ću te za Smiley avat...  Grin Grin Grin znas i sam da ti se i dalje svi smiju radi takve odluke i znaju da si farmer.... svi iz v4 verzije.... ovi novi ne jer neznaju a ovi stari igrači ti se smiju....  Grin Grin Grin Grin Cheesy
he he , boli te jos dan danas , nakon dvije godine ne mozes zaboraviti da si u ratu setao 2M vojnika 4 sata, potrosio par milja zlata i uzeo 5 zlata i 0 vojnih bodova. znam da boli ,  Lips Sealed . ja sam od resa napravio ponovno pola vojske, ostalo mi jos toliko seljaka koji su nastavili privređivati. kazem ti ja da nisi jos spreman shvatiti velicinu te akcije. kupi si sun tzu pa procitaj. ako uspijes shvatiti , postaces bolji igrac i ratnik, a u konacinici i bolji covjek
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #19 na: Rujan 20, 2012, 08:32:09 »

jel ti sebe čuješ ili si blesav!! lol osoba koja smislja svaki potez nekoliko godina neke bitke koja se nije desila svaka mu čast!! a sad cu ja tebi ispričati kako je bilo... prvo i osnovno bio je rat feuda i amon raa.... u tom ratu sam ja dobio ratne oštete za tvoje 4 vojske, unistio sam tebe i tvoje sunarodnjake koje poštujem do poda jer je fakat bilo super igrača... a par miljona kaj sam izgubio mi nsita nije znacilo.... a ono najsmijesnije i nakon šta sam dobio ban sam ostao kao treći po ekonomiji, po časti i po vojnima... zato horuse gluposti pričaš.... bio si pod odmorima kad sam bio aktivan... a svoje kukavičko prijavljivanje jer više nisi znao šta napravit zato jer sam ti tvoj ljubljeni amon raa stavio pod ključ si možeš nabit u .... dacmih raspustio je oko 400k vojske s tim da sam ga i roknuo prije...  Grin Grin Grin i veličine akcije?? koje akcije? daj mi objasni? da sam te stavio u poziciju da odlučuješ o raspustanju? to je zadnje što se radi u IO to znaci da si pokoren do kraja.... jer ako te taj sun tzu tako puno naucio onda sam ja bolji od njega? ili?
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #20 na: Rujan 20, 2012, 11:04:57 »

to je zato sto si crnac  Grin Grin Grin Grin Grin
Ne bilo kakav, sa toljagom Grin
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!