Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 10:21:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: VARANJE  (Posjeta: 5395 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« na: Rujan 16, 2012, 09:28:19 »

Poštovani igran u svijetu croatia/serbia 4 postoji tgrač koji je več kažnjavan jer koristi više profila a očito je nastavia sa tom praksom jer me napada sa dva acc,jedan je .... a drugi j .....Šta da napravim?
« Zadnja izmjena: Rujan 16, 2012, 09:38:23 od Tiger » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 16, 2012, 09:39:24 »

Prijave se primaju u privatnoj poruci(meni) ili na support_hr@imperialsupport.org , nikako u javnosti na forumu.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Rujan 16, 2012, 11:30:57 »

da , da obavezno prijaviti. nema gore nego kad te netko napada s 2 racuna. ali koliko znam mehanika igre ne dozvoljava napad 2 racuna na treci ako su na istoj IP adresi. a ako nisu onda ti badava prijava, reci ce ti da nema elemenata za BAN
Evidentirano

tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 17, 2012, 07:24:48 »

Nasao ko da se ljuti da neko igra vise acc. samo neznam na koliko igra on acc.
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 29, 2012, 12:00:12 »

nemora znacit ako je isti ip da nemoze.. et neku noc sam pazio kolegi profil i slucajno poslo s oba profila vojsku na off na istu lokaciju nista mi nije izbacilo..
Evidentirano

dominikskreb
Private
*

Karma: +1/-11
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 12, 2013, 02:29:27 »

Kako ne kužite  *crazy* da u svakom svijetu,bio on međunarodni,cro. ili cro-srb,uvjek ima ne vise igrača sa dva ili više profila,nego i čitava hrpa igrača u svakom svijetu koji koriste najmanje dva profila,iako u večini slučajeva kad netko koristi dva profila sa jednim igra ozbiljno,a drugi polagano razvija,da mu može služiti za donacije resursa savezu,pa onda vojsku,a od početka za špijuniranje,to je prvi i vjerovatno glavni razlog zašto netko koristi dva profila,a isto tako znaju koristiti drugi profil za špijuniranje neprijateljskih saveza,a isto tako susreo sam se sa bugarom koji je koristio dva profila u malom savezu od 5 članova ,za razvijanje,tako da je na oba dva profila imao skoro po 10milja ekonomskih i neznam ni sam koliko vojnih bodova,a u ostalom kolko sam vidio na youtube i na nekoj stranici,ima dosta vrsta varanja,evo primjer,kako doci do e-pina za koji dobiješ 1100 dijamanata i zlato,pomoču nekakvog programa koji skineš možeš si uplatiti miljunske iznose zlata na svoj profil,glegao sam na youtube,dečku je trebalo uz objašnjavanje samo 5 minuta da si doda 100milja zlata na profil,a tolko je isto trajalo i ovom za dijamante,ako su to na youtubu pokazali,tko zna kakva varanja sve ima u ovoj igrici  *hmm* pa si svi malo razmislite kako se ova igra slabo kontrolira i kako se pravila ne krše,nego zaobilaze ili kako bi neki rekli rastezu,ali nemojte nikom rec  Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #6 na: Siječanj 12, 2013, 05:57:00 »

Kako ne kužite  *crazy* da u svakom svijetu,bio on međunarodni,cro. ili cro-srb,uvjek ima ne vise igrača sa dva ili više profila,nego i čitava hrpa igrača u svakom svijetu koji koriste najmanje dva profila,iako u večini slučajeva kad netko koristi dva profila sa jednim igra ozbiljno,a drugi polagano razvija,da mu može služiti za donacije resursa savezu,pa onda vojsku,a od početka za špijuniranje,to je prvi i vjerovatno glavni razlog zašto netko koristi dva profila,a isto tako znaju koristiti drugi profil za špijuniranje neprijateljskih saveza,a isto tako susreo sam se sa bugarom koji je koristio dva profila u malom savezu od 5 članova ,za razvijanje,tako da je na oba dva profila imao skoro po 10milja ekonomskih i neznam ni sam koliko vojnih bodova,a u ostalom kolko sam vidio na youtube i na nekoj stranici,ima dosta vrsta varanja,evo primjer,kako doci do e-pina za koji dobiješ 1100 dijamanata i zlato,pomoču nekakvog programa koji skineš možeš si uplatiti miljunske iznose zlata na svoj profil,glegao sam na youtube,dečku je trebalo uz objašnjavanje samo 5 minuta da si doda 100milja zlata na profil,a tolko je isto trajalo i ovom za dijamante,ako su to na youtubu pokazali,tko zna kakva varanja sve ima u ovoj igrici  *hmm* pa si svi malo razmislite kako se ova igra slabo kontrolira i kako se pravila ne krše,nego zaobilaze ili kako bi neki rekli rastezu,ali nemojte nikom rec  Lips Sealed Lips Sealed

to ti ne postoji e pin i program za rese ahahahahhaha ne vjeruj svemu sto pogledas  Grin Grin Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #7 na: Siječanj 12, 2013, 06:26:24 »

to ti ne postoji e pin i program za rese ahahahahhaha ne vjeruj svemu sto pogledas  Grin Grin Grin
e-pin postoji Grin
http://prntscr.com/oxskg
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #8 na: Siječanj 13, 2013, 04:22:54 »


ae procitaj sto je napisao,znaci on je gledao kako lik objasnjava da se nabavi ili taj ce da da  e pin za dije to je izmisljeno na to sam mislio,za taj e pin trebas sudjelovati na invaziji nomada kao prvo *hmm* *hmm*
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #9 na: Siječanj 13, 2013, 10:34:42 »

ae procitaj sto je napisao,znaci on je gledao kako lik objasnjava da se nabavi ili taj ce da da  e pin za dije to je izmisljeno na to sam mislio,za taj e pin trebas sudjelovati na invaziji nomada kao prvo *hmm* *hmm*
procitaj ti...napiso je kako lik dode do e-pina...
da trebas sudjelovat u invaziji i dobijes e-pin i ovaj npr pogodi koji je iako ja nevjerujem da se to lako moze pogodit Grin
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #10 na: Siječanj 13, 2013, 05:37:35 »

procitaj ti...napiso je kako lik dode do e-pina...
da trebas sudjelovat u invaziji i dobijes e-pin i ovaj npr pogodi koji je iako ja nevjerujem da se to lako moze pogodit Grin

je li stvarno pogodi pa eto nek ti pogadja pa ga ti uzmi pametnjakovic  Grin Grin Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #11 na: Siječanj 13, 2013, 05:40:35 »

je li stvarno pogodi pa eto nek ti pogadja pa ga ti uzmi pametnjakovic  Grin Grin Grin
nisam reko da vjerujem u to vec kazem da postoji e-pin Grin
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #12 na: Siječanj 13, 2013, 08:54:50 »

nisam reko da vjerujem u to vec kazem da postoji e-pin Grin

znam da postoji  Lips Sealed m te u glavu  Grin Grin Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #13 na: Siječanj 14, 2013, 04:41:42 »

znam da postoji  Smiley m te u glavu  Grin Grin Grin
http://prntscr.com/p3y10
a napiso si da ne postoji  Grin Grin Grin
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #14 na: Siječanj 14, 2013, 07:29:31 »

http://prntscr.com/p3y10
a napiso si da ne postoji  Grin Grin Grin

napisao sam  i da te  Lips Sealed em u glavu je li i to istina  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!