Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:52:40 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 1. ekonomski igrač u internacionalnom R82  (Posjeta: 4970 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #30 na: Rujan 17, 2012, 07:30:23 »

era je gotova i nova je startala prije cca 3 sata
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #31 na: Rujan 17, 2012, 07:45:11 »

Tako je najviše ima Finaca oko dvorca,ponešto Bugara a ponešto i nas Hrvata a vidim tu i Srba ima brate kolko te volja iz cro/srb svijetova...uglavnom živa kaša igrača na 50 udaljenosti od dvorca.. Wink
Uglavnom Internacionalni savezi osim jednog naglašenog sa imenom SRBIJA......
« Zadnja izmjena: Rujan 17, 2012, 08:02:06 od ANUBIS » Evidentirano
Dany
Private
*

Karma: +10/-21
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #32 na: Rujan 17, 2012, 08:12:25 »

Tako je najviše ima Finaca oko dvorca,ponešto Bugara a ponešto i nas Hrvata a vidim tu i Srba ima brate kolko te volja iz cro/srb svijetova...uglavnom živa kaša igrača na 50 udaljenosti od dvorca.. Wink
Uglavnom Internacionalni savezi osim jednog naglašenog sa imenom SRBIJA......
Ne znam jel ovo dovoljno blizu?http://prntscr.com/fq5lc
I da ne zaboravim Zmajo svaka čast za osvojeno prvo mjesto. Smiley
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #33 na: Rujan 17, 2012, 09:29:55 »

znači bugari su se pobrinuli da vam ne dođe pojačanje ... ne bih se čudio da samo bugarima radi link za registraciju u r82 Smiley
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #34 na: Rujan 17, 2012, 10:15:00 »

http://www18.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/register.php?realm=82

neznam jeli ovo dobar link
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #35 na: Rujan 17, 2012, 10:19:57 »

Trenutno linkovi za r82 ne rade u fazi popravka su kao i za mnoge druge svijetove ne rade.. Undecided
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #36 na: Rujan 20, 2012, 03:23:53 »

Trenutno linkovi za r82 ne rade u fazi popravka su kao i za mnoge druge svijetove ne rade.. Undecided
A tebi kao teško palo ANUBISE sa svojim Bugarima.  Grin
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #37 na: Rujan 20, 2012, 03:45:03 »

hahahahah  *hahaha*
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #38 na: Rujan 20, 2012, 03:50:13 »

A tebi kao teško palo ANUBISE sa svojim Bugarima.  Grin

Naravno da nije... Grin   A ti si Moderator nisi tu da pametuješ i komentiraš neprimjereno za svoju funkciju.. Tu si sa razlogom postavljen sa sasvim drugim razlogom,valjda si upoznat sa svojim sudjelovanjem i funkcijama na forumu..a ne da se obraćaš neprimjereno nama smrtnicima u igri i na forumu.. Obavljaj dužnost i ne pametuj puno ..
« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2012, 03:52:37 od ANUBIS » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #39 na: Rujan 20, 2012, 04:05:00 »

Umjesto da si kao Moderator foruma potvrdio ili objavio da link ne radi ti sukladno tome ismijavaš mene, koja je tvoja funkcija na Forumu osim da mene komentiraš ili citiraš..??
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #40 na: Rujan 20, 2012, 04:15:11 »

Cestitke zmaji na 1. mjestu po ekonomskim bodovima u svijetu krcatom dobrih igraca..samo tako nastavi majstore   :hooray:
Naravno da nije... Grin   A ti si Moderator nisi tu da pametuješ i komentiraš neprimjereno za svoju funkciju.. Tu si sa razlogom postavljen sa sasvim drugim razlogom,valjda si upoznat sa svojim sudjelovanjem i funkcijama na forumu..a ne da se obraćaš neprimjereno nama smrtnicima u igri i na forumu.. Obavljaj dužnost i ne pametuj puno ..

Nije njega nitko tamo postavio on se progurao rukama i nogama ( preko svog bugaroskog prijatelja) do te funkcije i pritom maknuo jedinog moderatora koji je drzao do  reda na ovom forumu...
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #41 na: Rujan 20, 2012, 07:51:44 »

Cestitke zmaji na 1. mjestu po ekonomskim bodovima u svijetu krcatom dobrih igraca..samo tako nastavi majstore   :hooray:
Nije njega nitko tamo postavio on se progurao rukama i nogama ( preko svog bugaroskog prijatelja) do te funkcije i pritom maknuo jedinog moderatora koji je drzao do  reda na ovom forumu...
ne bih komentirao kojim je sve organe koristio da postane moderator. mozda mu je to samo nagrada sto je ratovima upropastio hrv. reprezentaciju na IO i time uklonio jednu od ozbiljnih prijetnji bugarima na putu do zlata. jer  da nije bilo goronje tamo jedna medalja bi stalno krasila 30ak igraca koji su bili na SPu. no za svako zlo neko dobro, tako pojavom moderatora goronje nestaje ono zlo od proxyja i molio bih sve da ne prizivate vraga.  i ne spominjite ga vise ovdije. sjetite se samo koliko je nepravde napravio i pustite ga tamo gdje je, da se nikad vise ne vrati
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #42 na: Rujan 20, 2012, 07:58:57 »

ne bih komentirao kojim je sve organe koristio da postane moderator. mozda mu je to samo nagrada sto je ratovima upropastio hrv. reprezentaciju na IO i time uklonio jednu od ozbiljnih prijetnji bugarima na putu do zlata. jer  da nije bilo goronje tamo jedna medalja bi stalno krasila 30ak igraca koji su bili na SPu. no za svako zlo neko dobro, tako pojavom moderatora goronje nestaje ono zlo od proxyja i molio bih sve da ne prizivate vraga.  i ne spominjite ga vise ovdije. sjetite se samo koliko je nepravde napravio i pustite ga tamo gdje je, da se nikad vise ne vrati

e sad si se i meni zgadio... Grin
prvo, za ratove smo bili velika većina, oprosti faco, al nezna svatko farmati ko ti, ja znam rasti od ratnog plijena, al da ćubim tamo i glumim budalu napadajući neovisne, ne hvala!!
uostalom, nisi vojske imao, tebi ratovi nisu smetali, mogao si igrat svoju igru kako si htjeo...

drugo, ne seri po proxyu, jer čovjek je radio svoj posao ovdje kako je trebao i kad vidim neke teme žao mi je što ga nema... ja sam igrao s njim, bio mu prvi časnik, a i samoga me banao ovdje nekoliko puta kad sam zahlebao stvari...
btw, znaš li ti uopće koji su poslovi moderatora? vidiš, ja sam bio moderator jednoga foruma, i garantiram da je proxy svoj posao obavljao kako treba... a kao kod svakoga normalnog čovjeka, netko ima malo veće privilegije od drugih, to je čisto normalno za nas hrvate..
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #43 na: Rujan 20, 2012, 08:18:39 »

e sad si se i meni zgadio... Grin
prvo, za ratove smo bili velika većina, oprosti faco, al nezna svatko farmati ko ti, ja znam rasti od ratnog plijena, al da ćubim tamo i glumim budalu napadajući neovisne, ne hvala!!
uostalom, nisi vojske imao, tebi ratovi nisu smetali, mogao si igrat svoju igru kako si htjeo...

drugo, ne seri po proxyu, jer čovjek je radio svoj posao ovdje kako je trebao i kad vidim neke teme žao mi je što ga nema... ja sam igrao s njim, bio mu prvi časnik, a i samoga me banao ovdje nekoliko puta kad sam zahlebao stvari...
btw, znaš li ti uopće koji su poslovi moderatora? vidiš, ja sam bio moderator jednoga foruma, i garantiram da je proxy svoj posao obavljao kako treba... a kao kod svakoga normalnog čovjeka, netko ima malo veće privilegije od drugih, to je čisto normalno za nas hrvate..
molim Huh? ti si bio tamo Huh? pa ako si vec bio, mogao si doci i igrati s imenom za koje se zna a ne se skrivati.
sto se proxyja tice, sve si sam napisao. ja sam kod njega imao privilegiju da dobijem ban bez razloga, i to ne jednom.ti si imao druge privilegije, neko treci, trece. i zato proxyja zasluzeno nema. i to nije normalno za nas hrvate, jer korumpiranih i privilegiranih ima svugdje a ne samo u hrvatskoj. mozda je to normalno za tebe , pa generaliziras
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #44 na: Rujan 20, 2012, 08:33:11 »

molim Huh? ti si bio tamo Huh? pa ako si vec bio, mogao si doci i igrati s imenom za koje se zna a ne se skrivati.
sto se proxyja tice, sve si sam napisao. ja sam kod njega imao privilegiju da dobijem ban bez razloga, i to ne jednom.ti si imao druge privilegije, neko treci, trece. i zato proxyja zasluzeno nema. i to nije normalno za nas hrvate, jer korumpiranih i privilegiranih ima svugdje a ne samo u hrvatskoj. mozda je to normalno za tebe , pa generaliziras

nisam se ja ništa skrivao, nego sam uletio sasvim slučajno, jer sam dobio ponudu da igram acc, i to baš proxyev...Grin
nisi ti dobivao ban bez razloga, nevjerujem da je itko... i ja sam se nekada čudio zašto sam ga dobio, al kad mi je izvukao pravilo foruma koje sam prekršio, tu je stala priča...
goronja je dosta slobodniji što se tiče pisanja i dopušta puno, puno više nego što treba...
i da, normalno je to za nas, da nije bili bi na ulici i vikali dole vlada, a ne ko čkapi sjedili i gledali kako nas uništavaju..
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!