Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 02:04:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 1. ekonomski igrač u internacionalnom R82  (Posjeta: 4988 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« na: Rujan 16, 2012, 03:52:29 »

Pošto mislim da nitko nije, moram čestitati Zmaji na prvom mjestu po ekonomskim bodovima u internacionalnom svijetu.
Tko nije nikad vodio ekonomskog lika, ne zna koja je to  Lips Sealed rija i samokažnjavanje. *xxx*

Zmajo čestitam!
Zbilja je trebalo strpljenja i hm. morat ću reći ludosti da se to postigne.
 Grin
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #1 na: Rujan 16, 2012, 03:56:02 »

oce zmajo,a i zna
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 16, 2012, 04:05:43 »

bravo zmajo,..svaka cast,... :hooray:
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #3 na: Rujan 16, 2012, 04:54:30 »

ja sam mu čestitao i ovim putem pozivam dunkana neka proba r 82 igrat i neka u prvoj eri postigne što je zmajo a u drugoj neka bude prvi po vojnim Grin tad će ovo njegovo postignuće iz cro 2 dobit na težini...ovako bez lažnog pretvaranja cro 2 je je jako slab svijet i sa 30% truda nego u "normalnom internazi" svijetu se to može postići u cro 2...nemojte se ljutiti ali tako je...zato mnogi igrači i ne igraju cro svjetove...to je ipak više poligon za "žutokljunce"....
 zmajo još jednom svaka čast....među onom bugarskom bagrom,5 bugarskih saveza,preko 100 solidnih isto tako bugarskih igrača biti prvi je postignuće s kojim,bez lažne skromnosti možeš ovdje na forumu otvorit 5 samohvalisavih tema Wink
još jednom bi čestita i savezu amonraa(nema veze za horusom) koji je isto participirao u 82...između ostalih,2 jako dobra rata protiv bg_legends(bugarski psi rata) i glavnog pretedenta za 1 mjesto bg_team koje smo baš pravo nabili Grin...nakon toga rata preselili smo se u vikinge i zajedničkim snagama osvojili eru Grin
naravno savezu vukovi,jedan od najboljih ratnih saveza svjetova normalne brzine,pod ravnanjem strašnog čovjeka zvanog ciba,koji je čini mi se imao samo 1 izgubljen rat isto svaka čast...eto  Tongue
Evidentirano

jarovit
Private
*

Karma: +3/-4
Offline Offline

Postova: 12



Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 16, 2012, 06:17:23 »

ja sam mu čestitao i ovim putem pozivam dunkana neka proba r 82 igrat i neka u prvoj eri postigne što je zmajo a u drugoj neka bude prvi po vojnim Grin tad će ovo njegovo postignuće iz cro 2 dobit na težini...ovako bez lažnog pretvaranja cro 2 je je jako slab svijet i sa 30% truda nego u "normalnom internazi" svijetu se to može postići u cro 2...nemojte se ljutiti ali tako je...zato mnogi igrači i ne igraju cro svjetove...to je ipak više poligon za "žutokljunce"....
 zmajo još jednom svaka čast....među onom bugarskom bagrom,5 bugarskih saveza,preko 100 solidnih isto tako bugarskih igrača biti prvi je postignuće s kojim,bez lažne skromnosti možeš ovdje na forumu otvorit 5 samohvalisavih tema Wink
još jednom bi čestita i savezu amonraa(nema veze za horusom) koji je isto participirao u 82...između ostalih,2 jako dobra rata protiv bg_legends(bugarski psi rata) i glavnog pretedenta za 1 mjesto bg_team koje smo baš pravo nabili Grin...nakon toga rata preselili smo se u vikinge i zajedničkim snagama osvojili eru Grin
naravno savezu vukovi,jedan od najboljih ratnih saveza svjetova normalne brzine,pod ravnanjem strašnog čovjeka zvanog ciba,koji je čini mi se imao samo 1 izgubljen rat isto svaka čast...eto  Tongue

svaka čast na napisanom..i da CIBA je CAR... Smiley Smiley Smiley Smiley
Evidentirano
jarovit
Private
*

Karma: +3/-4
Offline Offline

Postova: 12



Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 16, 2012, 06:19:05 »

e da i evo ti karma za napisano..
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #6 na: Rujan 16, 2012, 07:39:45 »

svaka čast zmajo  :hooray: svaka čast ekipa koja se skupila da ubije bugare  Angry drago mi je da su me pozvali na kraju da prisustvujem tom slavlju  [:-} bilo je ljepo gledati kako nitko nema za skupiti nešto da bi parirao tom savez  *freak*
bio sam sa cibom prošlu eru i dobili bi da bugari nisu igrali prljavo Sad drago mi je što ih je sve sredio ciba i ekipa svaka čast...žao mije što nenofran nije bio tu sa nama jer je prošlu eru podmetuo leđa jako..bio je prvi igrač u r 82 i sve je dao savezu
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 16, 2012, 08:18:38 »

to sto je zmajo postigao u intr svjetu mislim da ce neko jako tesko ponoviti
cestitka i od mene  *bravo* *bravo* *bravo* :hooray:
Evidentirano
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 16, 2012, 08:35:15 »

Moram spomenuti i ruleta, uz čiju pomoć smo Zmajo i ja otjerali Kriviu iz igre i skinuli mu 800k bodova iako, njegovom srećom nije prošao kako je trebao.
I ako se ne varam Rule je na kraju bio 4 što nije za zanemariti  ;D
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 16, 2012, 09:00:26 »

Pošto mislim da nitko nije, moram čestitati Zmaji na prvom mjestu po ekonomskim bodovima u internacionalnom svijetu.
Tko nije nikad vodio ekonomskog lika, ne zna koja je to  Lips Sealed rija i samokažnjavanje. *xxx*

Zmajo čestitam!
Zbilja je trebalo strpljenja i hm. morat ću reći ludosti da se to postigne.
 Grin


hvala prijatelju  Smiley
bilo koje postignuče nije moguće u igri odraditi bez potpore suigrača. stoga velika zahvala mojim prijateljima i suigračima iz KingdomOfHeavena, savezima Vukovi, SRBIJA, amonraa, VUKINGS, Vandalos. Svi su ovaj realm 82 odradili na visokom nivou...  *bravo* :hooray:
Bugari su startali r82 drugu eru, sa ciljem da potuku sve nacije do nogu u svim poljima. U startu je to i izgledalo tako, 3 bugarska saveza u top 5 sa po 50 accova.. oko 400 bugara u top 1000, više od polovice igrača iz top100 su bili bugari. Na njihovu žalost bugari nisu uzeli niti jednu titulu ovaj puta  Cheesy

dat ću mali rezime kraja ere, pošto sam morao braniti dvorac KoH-a zadnju noć... poslikao sam par statistika  Smiley

http://upload.slike.com/slike/2fyj9.jpg  slika ekonomskih bodova igrača (moja malenkost - hrvatska)
http://upload.slike.com/slike/ZJzF8.jpg slika ekonomskih bodova saveza ( Vikinzi - Talijanski savez, pojačan sa dečkima iz Srbije, Hrvatske, Brazila itd.)
http://upload.slike.com/slike/WOd2J.jpg slika vojnih bodova igrača (revizor - hrvatska)
http://upload.slike.com/slike/Ydbw9.jpg utjecaj hramova ( Vikinzi - već gore navedeni)
http://upload.slike.com/slike/eHKm5.jpg dvorci i njihovi vlasnici
 tako je bugarima ostala samo satisfakcija da su igrali sa balkan expresom koji ih je izbacio iz bilo koje konkurencije Grin

p.s. za kraj
zahvala i mojoj ženi, moram i nju spomenut, jer bih večeras sa psom na podu spavao, jer me je trpila, nije mi žice posjekla, monitor razbila, kad se derala na mene, trudila se da to odradi u svega  5-15 min, i na kraju nije me izbacila iz kuće  *heart*
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #10 na: Rujan 16, 2012, 09:10:58 »

svaka čast zmajo  :hooray: svaka čast ekipa koja se skupila da ubije bugare  Angry drago mi je da su me pozvali na kraju da prisustvujem tom slavlju  [:-} bilo je ljepo gledati kako nitko nema za skupiti nešto da bi parirao tom savez  *freak*
bio sam sa cibom prošlu eru i dobili bi da bugari nisu igrali prljavo Sad drago mi je što ih je sve sredio ciba i ekipa svaka čast...žao mije što nenofran nije bio tu sa nama jer je prošlu eru podmetuo leđa jako..bio je prvi igrač u r 82 i sve je dao savezu

podvlačim napisano prijatelju....
ciba je odigrao ovu eru na najvišem viđenom nivou Smiley osvajanje i čuvanje dvorca, kombinacije i taktika, neprospavane noći... imam samo rijeći hvale.

tu bih samo dodao savez Vukovi( sa kamamom i cibom), koji su u prvih 2 mjeseca igranja odradili preko 30 dobivenih ratova protiv bugarskih saveza i dali im naznake tko če biti gazda realma. Sve čestitke još jednom BalkanExpresu koji je potukao bugare do nogu....
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #11 na: Rujan 16, 2012, 09:11:21 »

hvala prijatelju  Smiley
bilo koje postignuče nije moguće u igri odraditi bez potpore suigrača. stoga velika zahvala mojim prijateljima i suigračima iz KingdomOfHeavena, savezima Vukovi, SRBIJA, amonraa, VUKINGS, Vandalos. Svi su ovaj realm 82 odradili na visokom nivou...  *bravo* :hooray:
Bugari su startali r82 drugu eru, sa ciljem da potuku sve nacije do nogu u svim poljima. U startu je to i izgledalo tako, 3 bugarska saveza u top 5 sa po 50 accova.. oko 400 bugara u top 1000, više od polovice igrača iz top100 su bili bugari. Na njihovu žalost bugari nisu uzeli niti jednu titulu ovaj puta  Cheesy

dat ću mali rezime kraja ere, pošto sam morao braniti dvorac KoH-a zadnju noć... poslikao sam par statistika  Smiley

http://upload.slike.com/slike/2fyj9.jpg  slika ekonomskih bodova igrača (moja malenkost - hrvatska)
http://upload.slike.com/slike/ZJzF8.jpg slika ekonomskih bodova saveza ( Vikinzi - Talijanski savez, pojačan sa dečkima iz Srbije, Hrvatske, Brazila itd.)
http://upload.slike.com/slike/WOd2J.jpg slika vojnih bodova igrača (revizor - hrvatska)
http://upload.slike.com/slike/Ydbw9.jpg utjecaj hramova ( Vikinzi - već gore navedeni)
http://upload.slike.com/slike/eHKm5.jpg dvorci i njihovi vlasnici
 tako je bugarima ostala samo satisfakcija da su igrali sa balkan expresom koji ih je izbacio iz bilo koje konkurencije Grin

p.s. za kraj
zahvala i mojoj ženi, moram i nju spomenut, jer bih večeras sa psom na podu spavao, jer me je trpila, nije mi žice posjekla, monitor razbila, kad se derala na mene, trudila se da to odradi u svega  5-15 min, i na kraju nije me izbacila iz kuće  *heart*

farmer Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #12 na: Rujan 16, 2012, 09:12:01 »

ovo farmer je eto tako cestitke zmajo i od mene  Grin Grin Grin
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #13 na: Rujan 16, 2012, 09:18:42 »

ovo farmer je eto tako cestitke zmajo i od mene  Grin Grin Grin

u punom smislu riječi farmer Grin, slažem se...
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #14 na: Rujan 16, 2012, 09:25:48 »

zmajo moj da ali da nisi igrao ozbiljno kao farmer nebi došao do no 1..nije ni to lako i nezna to svatko Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!