Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 10:13:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zasluzena penzija  (Posjeta: 645 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
srbija
Sergeant
**

Karma: +25/-39
Offline Offline

Postova: 81



Profil Email
« na: Rujan 15, 2012, 09:33:50 »

Nakon cetiri duge godine imperijanisanja, doslo je vreme da se povucem i okacim IO o klin. Zelim da se zahvalim svim momcima i devojkama na saradnji i druzenju kako u igri tako i na forumu. Drago mi je sto sam upoznao mnogo momaka iz Hrvatske za koje mogu reci samo jedno a to je: "Svaka cast momci bila mi je cast i zadovoljstvo druziti se sa vama." Iako je ovo samo igra smatram da smo kroz nju doprineli da mnogi momci iz Srbije kao i iz Hrvatkse razbiju tu strasnu famu oko mrznje izmedju istih i zbog toga mi je veoma drago.Takodje mislim da je mnoge druge nacije kao sto su npr Bugari bili iznenadjeni saradnjom nasih saveza gde su nam oni bili neprijatelji a mi saveznici.
Spomenuo bih jos momke kojima skidam kapu kako kao igracima tako kao ljudima koji su bili tu i pomogli uvek kad je trebalo:
nenofran, driver62, lord_nebra, gott, zmajo, ekotour, fenix, ,maljutka, jarovit, itd idt. one koje sam zaboravio nek mi oproste.
Pozdrav i puno srece u zivotu kao i u daljem igranju imperije onlajn.

« Zadnja izmjena: Rujan 15, 2012, 09:54:26 od srbija » Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #1 na: Rujan 15, 2012, 09:50:48 »

svaka cast odlican igrac *bye* *bye* *bye*
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #2 na: Rujan 15, 2012, 10:00:49 »

vidim se za 2 godine...  Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 16, 2012, 01:33:13 »

vidim se za 2 godine...  Grin Grin Grin

ma ja mu dajem najviše 2-3 tjedna ....
zasvrbit će ga prstići sve dok se neulogira na imperiu Grin mala je razlika između bjelog i imperie... uskračivanje jednog i drugog dovodi do istih simptoma kao što su: nervoza koju širiš po kući( prenoseći je na svoje ukućane), nemogučnost fokusiranja na svakodnevnicu jer si misliš koliko zaostaješ svakim danom kojim se nelogiraš( lo ili dro Grin ) ... ako izdrži prve dvije tri krize izvuči će se  Grin

Evidentirano

jarovit
Private
*

Karma: +3/-4
Offline Offline

Postova: 12



Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 16, 2012, 02:09:33 »

frende pozdrav i uživaj u životu ... Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #5 na: Rujan 16, 2012, 04:02:50 »

mladjo i tebi svaka čast..bilo je jako zanimljivo u par navrata mlatit s tobom bugare... Lips Sealed  imali ste peh, a mogli ste biti i prvi...meni bi bilo drago da jeste,ustvari mi je svejedno,samo da bugari nisu prvi Grin   e sad dali mrzim bugare? neeeee....ne mrzim,samo ih nikako ne volim Grin hmmm....možda ih ipak malo mrzim... hahahah...veliki pozdrav bugarima iz r 82 sa pjesmom ....  .i.  .....
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #6 na: Rujan 16, 2012, 10:23:02 »

ma ja mu dajem najviše 2-3 tjedna ....
zasvrbit će ga prstići sve dok se neulogira na imperiu Grin mala je razlika između bjelog i imperie... uskračivanje jednog i drugog dovodi do istih simptoma kao što su: nervoza koju širiš po kući( prenoseći je na svoje ukućane), nemogučnost fokusiranja na svakodnevnicu jer si misliš koliko zaostaješ svakim danom kojim se nelogiraš( lo ili dro Grin ) ... ako izdrži prve dvije tri krize izvuči će se  Grin


slazem se zmajo  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
pis0j
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #7 na: Rujan 16, 2012, 02:02:30 »

Nakon cetiri duge godine imperijanisanja, doslo je vreme da se povucem i okacim IO o klin. Zelim da se zahvalim svim momcima i devojkama na saradnji i druzenju kako u igri tako i na forumu. Drago mi je sto sam upoznao mnogo momaka iz Hrvatske za koje mogu reci samo jedno a to je: "Svaka cast momci bila mi je cast i zadovoljstvo druziti se sa vama." Iako je ovo samo igra smatram da smo kroz nju doprineli da mnogi momci iz Srbije kao i iz Hrvatkse razbiju tu strasnu famu oko mrznje izmedju istih i zbog toga mi je veoma drago.Takodje mislim da je mnoge druge nacije kao sto su npr Bugari bili iznenadjeni saradnjom nasih saveza gde su nam oni bili neprijatelji a mi saveznici.
Spomenuo bih jos momke kojima skidam kapu kako kao igracima tako kao ljudima koji su bili tu i pomogli uvek kad je trebalo:
nenofran, driver62, lord_nebra, gott, zmajo, ekotour, fenix, ,maljutka, jarovit, itd idt. one koje sam zaboravio nek mi oproste.
Pozdrav i puno srece u zivotu kao i u daljem igranju imperije onlajn.



pozdrav frende i tebi...i ja razmišljam o pauzi, ali kao šta jezmajo napisao ovo je ovisnost, a dolazi zima i prstići će zasvrbiti tako da se opet vidimo na bojištu rame uz rame Wink
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!