Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 07:36:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ovo nije pitanje  (Posjeta: 19334 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #105 na: Listopad 05, 2012, 05:27:39 »

Pozdrav svima vidm tu je puno igraca s kojima sam se naganjo i skojima sma igro pozdrav sima neko je napisoa na pocektu najeveci problem ove igre je napustiti ekipu to se deinitivno slazem Smiley sto se tice igoroovg cro 3-a majke mi to nije virdno spomena... cojvek igra sovju igru i izdo bi boga i vraga da psotigne neki sovj cilj al nebinto barem ima karakter lol uglavom vi koji ga branite naganjo sam se i s vama prije par godina i rpiej par godina je radio iste stvari ko i dns tako da neznam na koju osnovu ga branite al dobro ajde nema veze uglavom htio bi samo pozdravit sv eljude koji me prepoznaju i drzte mi se ak ce se masovno prolazit na neko novu igru javite mi to Smiley  Cool

Lepi ti si CAR,ja bez tebe vise nista ne igram *hahaha*
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #106 na: Listopad 05, 2012, 05:30:09 »

nije valjda da ja to čujem da vam je žao saveza Stormborn ... stvarno je nezgodno kad jedan igrač ruši savez od 20 igrača a bespomočni su da uzvrate  Cheesy

e moj Igore sa cim se ti hvalis i na kako si niske grane pao Grin Grin Grin  bolje ti nemoj bit 23h za kompom,nije zdravo....a i mogo bi za vrijeme offa odustat od odmora a ne ko kukavica svaki off na odmor Smiley


nije mi jasno kako tako iskusan ratnik ide svaki off na odmor,nikako mi ne idu ona hvaljenja tebe i ta slikica ispod tvog profila sa ovim...jel to isti igrac ili Huh?
« Zadnja izmjena: Listopad 05, 2012, 05:31:54 od Chucky » Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #107 na: Listopad 05, 2012, 08:02:51 »

heheh napadaju oni tebe jegore...  Grin Grin Grin Wink Wink ma jegore samo se ti drži svog plana... ja ti tako radim... uopče me nije briga na bilo koga.... bitan je samo cil Lips Sealed   Wink Wink evo ja opet krenuo na 1m vojnih u v4... i čini se da cu ovaj put uspijeti....  Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #108 na: Listopad 05, 2012, 08:36:10 »

heheh napadaju oni tebe jegore...  Grin Grin Grin Wink Wink ma jegore samo se ti drži svog plana... ja ti tako radim... uopče me nije briga na bilo koga.... bitan je samo cil Lips Sealed   Wink Wink evo ja opet krenuo na 1m vojnih u v4... i čini se da cu ovaj put uspijeti....  Grin Grin Grin
da se i ja jednom slozim s edijem. kad krenes u eru, moras imati cilj pred sobom. moras znati za sto igras. za vojne , za ekonomske, za savez . i drzat se toga iz dana u dan Cool Cool i onda dodje rezultat.
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #109 na: Listopad 06, 2012, 12:39:28 »

znam fafane... ovo je druga era u kojoj mi je cilj tih 1m... ovaj puta cu ostvarit... jer zadnji puta sam zeznuo samo jednu stvar ovaj put to neću...  Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #110 na: Listopad 06, 2012, 02:11:15 »

da se i ja jednom slozim s edijem. kad krenes u eru, moras imati cilj pred sobom. moras znati za sto igras. za vojne , za ekonomske, za savez . i drzat se toga iz dana u dan Cool Cool i onda dodje rezultat.

tako je i ja se slazem sa tim.... ali ako ti npr cilj nije za savez trebao bi onda sam igrati a ne u nekom savezu i da savez racuna na tebe,a kad dođu donacije ti kazes nedam Smiley  po meni taj igrac nije sam nista napravio,nego je došao do toga uz pomoc svojih saveznika Smiley 
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #111 na: Listopad 06, 2012, 05:06:13 »







nastavlja se...
nezgodno je sad, imat ću sve manje i manje ovakvih fotki jer je storm počeo s izbacivanjem svojih članova , paljenje odmora , kapitulacije , pretvaranja u rudnike...
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #112 na: Listopad 06, 2012, 06:58:24 »

nezgodno je sad, imat ću sve manje i manje ovakvih fotki jer je storm počeo s izbacivanjem svojih članova , paljenje odmora , kapitulacije , pretvaranja u rudnike...

šta ovima koji su aktivni nemozes nista ili Huh?
Evidentirano

alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #113 na: Listopad 20, 2012, 07:26:36 »

igore idol si  Grin Grin Grin Grin

mozes mi dat koji savjet da i ja budem prvi na tabeli Grin 
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #114 na: Listopad 23, 2012, 10:32:37 »

šta ovima koji su aktivni nemozes nista ili Huh?
Što misliš tko je ovdje koga napao , aktivan neaktivnog ? duplo jači duplo slabijeg ? tko je digao zastavicu ?



najjača bitka dana cro3 svijeta !





izravan dvoboj za sam vrh vojnog poredka .


koliko najjačih bitaka dana predstavlja medalja žute boje ?


Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #115 na: Listopad 23, 2012, 12:58:53 »

 Lips Sealed . igor sto im radis. rezes ih ko repu  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #116 na: Listopad 23, 2012, 05:42:52 »

Što misliš tko je ovdje koga napao , aktivan neaktivnog ? duplo jači duplo slabijeg ? tko je digao zastavicu ?


e to je prava bitka Wink  

daj samo podjeli sa ljudima koliko si potrosio dijamanata na odmore da bi dosao do ove bitke Huh?   Cheesy
Evidentirano

power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #117 na: Listopad 26, 2012, 02:45:14 »

Zante kaj cu ja vama rec... nezate al cut cete Tongue uglavom kaj je najzlaosnije pa tu fkt ispada da je igro neki uber hero  Lips Sealed  frajer solo rpotiv saveza koj je ososjvio eru lol e ali svako ko dode i cita ove postove nezna da je taj svijet mrtav i da igraci koji su tamo klikcu acove jendom u 5 dana cisto iz zajenabcije i da ubiju dosadu jer se nema koga tamo napadat? znaci osim hoplita i storma koji se ne diraju jer eto ok su si imas tu ovog igora koj je sretan jer moze orkat po igracima koji ga inace zgaze ko malu bebu Grin uglavom kad se otlko hvalis igore zakaj ne pirznas ljepo ko covjek pred svima da se bojis ostat jednu noc ma smao u 6 offu prkeo noci nego svaka 2 dana napad i ljepo na plazicu pod suncobrancice Grin mislism ne kuzim te nimalo igras se na mrtovm svijetu daj dodi u neki aktivni svijet i nemoj 70% ere porvest na odmoru pa se onda bravi baja... i btw beijem da je 90% imperije vec naucilo da si ti socijlano nesposoban igrac vidis samo sebe i sovj dobitak nebi za savez ododjvio mrvicu kruha a kamoli nesto napravio uglavom direktno iskrneo cu ti reci prelos si igrac i neams pojma o nicemu (ovo je timska igra a ti si nesposoban za to) a i 1 na 1 si los protiv bilo koga ko niej totlani pocetnik u ovovj igri jendio kaj znas je bjezat i napast neaktivce pa se havlisd Grin
Evidentirano
debeli_gad
Private
*

Karma: +0/-16
Offline Offline

Postova: 17


leon.javor@net.hr
Profil WWW
« Odgovor #118 na: Listopad 26, 2012, 01:20:31 »

Sve ovo podebljano je istina hehe ...zapravo lažem, 5-6 puta sam uzeo 10 sati proizvodnje za one zarađene dijamante
Moj cilj je bio čisto ekonomski poredak , a ova gore bitka i jest napad na "gold" Smiley
Nisam napao niti jednog aktivnog igrača u svijetu !! da jesam vjerojatno bi puno pao u poredku jer nebi mogao obnoviti vojsku bez dijamanata...
Na žalost nisam završio svijet s 8,4M eko bodova jer postoji ova igra gospodar svijeta , savezna vojska i slično
Ne napredujem bolje od igrača koji uzimaju dijamante već ih malo pomalo dostižem i dobru večinu prestignem ovako i onako .. pod uvjetom da me ne robe i uništavaju vojsku Smiley
Bio sam običan član u savezu cijelu eru tako da nisam birao s kim ću imati mirovni / federaciju


igore hrvaTU MOJ xd
Evidentirano

S poštovanjem
 Str: 1 ... 6 7 [8]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!